fbpx

Verkiu prie knygų ir norisi mirti iš gėdos, kad viena geriausių studenčių pabaigs metus prastai
0 (0)

5 Responses

 1. staska parašė:

  Kai darbinsies, nieks į pažymius nežiūrės. Aš baigiau universitetą vienais dešimtukais, o dabar spėkit, kas mano bosas – o gi dvejetukininkas, kuris su skolom vos ištempė…

 2. Mr. Fox parašė:

  Mano situacija tokia pati, bet aš jau ją beveik sugebu valdyti. Visko nepasakosiu, nes čia reikėtų tikrai ilgo vakaro ir ne vieno kavos puodelio… Bet esmė tokia: kiti žmonės mūsų gyvenime nėra rodiklis, jei jie mums iš tikro nėra brangūs; patarčiau trumpai sustoti ir pagalvoti kur dabar esi ir ką jau padarei, tikiu, kad esi pasiekus daug daugiau, nei tavo bendraamžiai ir jau įrodei, kad gali padaryti daug; ir dar vienas dalykas, jei tikrai tave mokė būti ir elgtis kaip lyderę, tai – LYDERIS YRA NE TAS, KURIS PASIEKIA GERIAUSIU REZULTATŲ, BET TAS, KURIS SUGEBA SIEKTI GERIAUSIŲ REZULTATŲ NET SUNKIAUSIOMIS SĄLYGOMIS. Atsipalaiduok ir pasistenk į situaciją pažvelgti iš kitos pusės. Ko tave moko tokios aplinkybės? Ką gali iš to pasiimti ir ką pakeisti? NIEKADA NEBŪNA VISIŠKAI BLOGŲ SITUACIJŲ. VISKĄ GALIMA KEISTI. Ir ne visus dalykus gali mokėti vienodai, aš taip pat siekdavau aukščiausio rezultato ir tikrai jo pasiekdavau, tačiau kiti dalykai buvo, tiesiog lyg akmuo po kaklu, ir kančia, bet net ir tuo atveju siekdavau… žinoma tekdavo nemažai nervų paaukoti, bet viskas pataisoma, kai pradedi galvoti ir vertinti situacijas. Ir dar – ATSIPALAIDUOK.

 3. Studente parašė:

  Na makytis visu pirma reikia ne del ivertinimu o del ziniu, pati studijuoju Lietuvoj ir tikrai galiu pasakyt, kad cia mokslu lygis labai zemas, tad nepersistenk ir nebuk kalike. Mano pazymiai taip pat yra geri ir daznai aukstesni nei tu kurie nuolat sedi prie knygu ir as manau kad tai daznai vercia kitus pasipiktinti, juk jie tiek daug mokosi i visas paskaitas vaiksto, o vat kazkas geriau islaiko uz juos. Atsipalaiduok, skola ne pasaulio pabaiga, jei neislaikysi dabar bus antra nemokama galimybe ja perlaikyt ;)

 4. Persikutis parašė:

  Laiško autorei:
  Tu sau esi per griežta, tiek moksle, tiek matyt visur kitur. Linkiu drąsos suvokti, jog ne tik aplinka kalta dėl tavo nesėkmių, bet ir pati nesi pakankamai stipri ir ne viską moki.

 5. Kaonashi parašė:

  Universitete ir mokykloje labiausiai man nepatikdavo tie, kurie nuolat verkdavo, kad neišlaikys ir turės skolą. Nors tokie pažymio, mažesnio nei 8 niekada nėra gavę. Skaiva pakeistu vardu, jei eidama į paskaitas ir po to dar šiek tiek pasiruošusi egzaminui nuoširdžiai bijai, kad nesugebėsi išlaikyti kažkokio egzamino, tai žinok, kad esi tik paprasta kalikė ir už tave kur kas geresnę galva turi bet kuris studentas, sugebantis neidamas į paskaitas naktį prieš egzaminą pasiruošti ir išlaikyti penketui. Nenustebk, jei toks studentas vėliau bus tavo viršininku. O tu tiesiog kaldama informaciją į galvą, nenusipelnei tokių pažymių, kuriais esi vertinama. Todėl aš ir džiaugiuosi, kad šiaip ar taip, tie pažymiai tikrai mažai ką reiškia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.