fbpx

Vis dvejoju: susieti su juo gyvenimą ar ne?
0 (0)

2 Responses

 1. Vijola parašė:

  Sveika Liucija,

  Tavo situacija man labai priminė vieną neseniai žiūrėta filmą. http://www.imdb.com/title/tt2112210/
  Galbūt pažiūrėjus rasi sau atsakymą, kaip elgtis. Tačiau, mano patarimas būtų pabūti be to žmogaus visą savaite su kuom nors nuvykti, kur paatostogauti ir pailsėti tam, kad susidėliotu mintys, ko nori ir, kaip geriau būtų elgtis.

 2. sandra parašė:

  Sutinku su psichologės komentaru. Aš visada turėjau labai daug veiklos savo gyvenime ir susitikusi savo dabartinį draugą nemečiau nei vienos iš tų veiklų. Pačioje pradžioje žinoma tikrai mažiau laiko joms visoms skirdavau, o po to (esam kartu jau penkerius metus) vėl viskas grįžo į senas vėžes. Per visus tuos penkerius metus, kasdien (dirbame skirtingose miesto pusėse, po darbo abu turime įvairios savo širdžiai mielos veiklos)vis dar labai pasiilgstu savo draugo, aistra nė kiek nėra išblėsusi. Tačiau, manau, kad taip tikrai nebūtų, jei pastoviai kiekvieną minutę būtumėm prilipę vienas prie kito – tiesiog. Visą dieną kartu praleidžiame tik savaitgaliais, o paprastomis dienomis susimatome tik vėlai vakare.
  Mano atveju jo šeima irgi man nepatinka, bet mes su jais negyvename, tai ir problemos kaip ir nėra. Finansinė pusė irgi panaši – uždirbu daug daugiau nei jis, tik santykių tvirtumui išlaikyti, deja tenka šitai nuslėpti nuo jo, nes vyrai kažkaip dėl to yra linkę pasijust nepilnaverčiais (nežinau, ar mano antra pusė dėl to pergyventų, bet dėl ramybės šeimoje priėmiau tokį sprendimą) tačiau čia kiekvieno žmogaus požiūrio reikalas, man tai visai netrukdo, tiesiog mano specialybė ir būdas tokie, kad galėjau kopti karjeros laiptais… Visgi manau, svarbiausia, kad sutikai tave mylintį ir gerbiantį vyrą ir jaustis gerai šalia jo. Visi kiti materialūs dalykai nėra jau tokie svarbūs…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.