Žmona nebeprisileidžia manęs lovoje
0 (0)

Loving couple in bed --- Image by © Ansgar Photography/Corbis

Foto © Ansgar Photography/Corbis

Klausimas: Esu vedęs, žmoną myliu ir viskas būtų tikrai gerai, jei ne lovos reikalai. Žmona vengia, nebeprisileidžia manęs lovoje. Ji nėra apkrauta darbais, dirba pusę etato, vaikų dar neturim. Įsitikinęs, kad ji tikrai neturi nieko kito. Ir aš nenoriu kitos moters. Žmona, sako, kad aš ją spaudžiu, kad man iš jos tik to tereikia, kad mes nepasišnekame, bet apie ką ten kalbėtis kiekvieną dieną? Anksčiau ne ką daugiau šnekėdavomės ir mylėdavomės vos ne kasdien. Paaiškinkit man prašau, kaip čia suprasti ir ką daryti, kad žmona prisileistų. Almantas.

Atsakymas: Laba diena, Almantai. Nepriimant kito žmogaus tokio, koks jis yra, neįsiklausant į jo norus, poreikius, lūkesčius sunku ilgam išlaikyti artumą, ir seksualinį intymumą. Gali būti, kad jūsų žmonai ir anksčiau reikėdavo tų pokalbių, bet ji tiesiog to neišsakydavo, o dabar pradėjo labiau reikšti savo norus. O gal dabar jai atsirado poreikis daugiau kalbėtis nei anksčiau. Žmonės keičiasi. Kodėl taip sunku suprasti, kad žmona nori didesnio emocinio artumo, supratimo, gilesnio judviejų ryšio? Argi jūs pats norėtumėte, kad ji tik mechaniškai su jumis mylėtųsi, pati visiškai negeisdama, emociškai neįsitraukdama? Kodėl jums atrodo beprasmiai kasdieniai pokalbiai, pasidalinimas, kaip kam sekėsi?

Neatstumkite žmonos

Nejaugi jums neįdomu, kaip žmona jaučiasi, kaip ji praleido dieną, net jei neįvyko nieko ypatinga? O galbūt ji dėl kažko nerimauja ar liūdi? Gal ji apie kažką norėtų su jumis pasišnekėti, pasidalinti savo mintimis, jausmais, bet atsimuša kaip į sieną, kai jūs nenorite jos išklausyti, o skubate tik greičiau mylėtis. Žmona gali pasijusti atstumta ir reikalinga jums vien kaip seksualinis objektas, dėl to greičiausiai ji ir sako, kad jums „tik to tereikia“ ir galiausiai pati jus atstumia. Neretai užtenka tiesiog dėmesingo išklausymo, pasidomėjimo, paprasto pasirūpinimo, apkabinimo. Leiskite savo žmonai išsisakyti, pabandykit ją išgirsti. Jūs savo ruožtu taip pat galite paaiškinti žmonai, kad jūs neįpratęs kalbėtis, dalintis ar kartais esate tiesiog pavargęs kalbėtis. Žodžiu, išeičių tikrai esama, jei tik netrūksta noro ir meilės. Sėkmės!
.
Psichoterapeutė Ramune Pajuodyte-Milašienė / 15min.lt
psichoterapeutas.com | porosterapija.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

12 Responses

 1. Kybarg parašė:

  bei babu molotam, budet baba zolotam.
  tai jau savo zmonos ispist nebesugebi, paisai bobisku nesamoniu?

  • Moteris, o ne boba parašė:

   Dar šiais laikais atsiranda tokių iškasenų kaip Kybarg? Maniau seniai pranyko kartu su sovietų sąjunga.

 2. mem parašė:

  O tu imk ir pasikalbėk su ja. Pasakyk, kad tau jos trūksta. Paklausk, ko ji nori. Suraskit patys kompromisą. Bet čia pirmu smuiku griežia pokalbis. Prie kavos, ar taurės vyno. Bet pasikalbėti reikia būtinai būtinai. Ir nereikia tą patį šnekėti kasdien. Pirmiausia supažindinkit vienas kitą su savo norais, pageidavimais, supraskit vienas kitą. Tada bus daug lengviau gyvent ir kurt ateitį.

 3. esanti parašė:

  Moteris turi išsakyti viską,kas jai nutiko per dieną.O vyras turi iš,klausyti ir remdamasis savo vyriška logika nuspręsti,kur reikia pagalbos,o kur tik išklausymo.Išliejusi emocijas ir išklausyta moteris bus rami,dėkinga ir atsidavusi.Taip sutverta Dievo.

 4. as parašė:

  Manau ji jauciasi negrazi, gal kompleksuoja..sakykite jai komplimentus, kokia ji nuostabi siandien, kaip graziai ji atrodo, kaip labai jos geidziate ;) tikrai suveiks!

 5. X parašė:

  Rekomenduoju paskaityti Gary Chapman knygą „Penkios meilės kalbos“, joje tikrai rasite atsakymus. :)

 6. paper parašė:

  labai taiklus psichoterapeutes atsakymas.pati esu buvusi panasioje situacijoje,pokalbiu reikia,nes tai padeda sukurti emociniam rysiui,jautiesi daug artimesnis.kadangi to nebuvo mano santykiuose,uos nutraukiai,seksas pasidare nemalonus,vien tik mechanika

 7. etuluas parašė:

  Visu 100% sutinku su paper,butinai reikia pokalbiu emociniam rysiui sukurti.O kas liecia knyga Gary Chapman knygą „Penkios meilės kalbos“ rekomenduociau perskaityti abiem.Ir aplamai ta knyga reiktu perskaityti visoms poroms dar iki vestuviu.Santykiai nusvinta kitom spalvom ir daug kas pasidaro aiskiau… ;)

 8. VYRAS parašė:

  Ignoruok moterų komentarus, kuriuos čia perskaitei. Meiles kalbos, pasikalbėjimai –> logiškai skamba gerai, bet moterys nėra logiškos būtybės. Jas valdo emocijos. Pagrindinis jų „draivas” yra aistra. Jeigu žmona nebenori su tavim mylėtis, tai leisk atspėti – tu esi mielas, draugiškas, geraširdis vyrukas, kuris nori, kad žmona jaustųsi kuo geriau. Pildai jos norus, darai viską dėl jos. Pradžioj tas pasiteisino, bet kuo toliau tuo ji labiau zyzia, priekaištauja tau, skundžiasi ir galų gale – nebenori sekso pateikdama niekingus atsakymus. Jeigu tu jau čia, laikas praryti tau raudoną piliulę ir suprasti – moterims reikia dominuojančio, savimi pasitikinčio, save visiškai gerbiančio vyro, kuris niekam nesistengia įtikti (nei savo moterei). Moterys nori būti dominuojamos! Jos nori, kad parverstum jas ant lovos, nuplėštum joms kelnaites ir nieko neklausęs jas…aišku kartais būti emocionaliu reikia, bet daug rečiau nei būti dominuojančiu. Nustok prašyti jos sekso, nustok plonu balsu stengtis ją kalbinti, kad išsiaiškintum, kodėl ji nenori mylėtis. Ji trokšta mylėtis! Bet su VYRU! Jeigu ji atsisako, pasiųsk ją toli toli. Parodyk, kad esi nuo jos nepriklausomas, parodyk, kad esi vyras ir nebijai jos „nenorėjimo mylėtis”. Jeigu užtenka drąsos, būk stiprus ir paimk ją, nunešk į tokią vietą, kur niekad to nedarėte (miegamąjį užmiršk) ir pamylėk ją, kol ji nepradėjo verkšlenti. Jeigu priešinsis, sakyk, kad ji pati kalta, nes sukėlė tau aistrą ir toliau ją nurenginėk ir t.t. Jeigu ji priešinsis ilgiau nei 3-5 minutes ir po to pradės dar labiau tave menkinti trypdama tavo savigarbą, apsirenk, palikdamas ją gulėti ir nieko nebesakyk. Ignoruok ją. Ji jau ir taip padarė iš tavęs kvailį. Ir nieku gyvu nepradėk pokalbio pirmas, jeigu ji kalbins tave, ignoruok, nieko nesakyk išvis. Duodu 99%, kad ji pati ant tavęs užlips po kurio laiko (1 procento išimtis galioja tik su psichopatėm). Ir neklausyk tų nesamonių apie domėjimasi ja, lyg jie kažką pakeistų. Jeigu tu toliau ja domėsies, BANDYDAMAS sustiprinti jūsų aistrą, tai tik dar giliau įbrisi į tą pačią nesamonę. Sėkmės, žmogau. Būk vyras, nedaryk iš savęs kvailio! P.s. Neimk rimtai psichoterapeutės patarimų, ji bandė logiškai paaiškint, bet logika su moterimis neveikia. Jeigu klausysi tokių nesamonių, po kiek laiko sužinosi, jog tavo žmoną dulkina koks nors odine striuke vilkintis, motociklu besivažinėjantis, „aviatorius” nešiojantis vaikinas, kuris žino, kad jai mažiausiai rūpi romantiški pasikalbėjimai.

  • VYRAS parašė:

   Šiek tiek grubokai parašiau, tik nepagalvok, kad turi ją prievartauti – JOKIU BŪDU. Pirmiausia galvok apie aistrą, jeigu jos nėra – jokiu būdu nenaudok prievartos. Šiek tiek pasikarščiavau su tuo agresyviu bandymu pasimylėti, kuris tau tikriausiai nepavyktų, nes ji kol kas nežiūri į tave kaip į patiną, kurį norėtų išdulkint. Kaip išbristi iš tokio padėties? Daugiau dėmesio skirk sau, NE JAI. Siek savo tikslų, užsiimk tau malonia, tavo statusą, pasitikėjimą savimi keliančia veikla. Ir nekalbėk apie tai su ja, neakcentuok tik jai, kad keli savo „social market value”, nes taip darydamas tik dar kartą parodysi, kad tau įdomi jos nuomonė ir tu vėl tam pačiam š…Trumpai drutai – tapk nuo jos nepriklausomu, būk savarankiškas, tobulėk (patarimas – lankyk sporto salę), džiaukis gyvenimu, žodžiu, kelk savo social market value (SMV). Ir laikui bėgant, kai pakils tavo SMV (tapsi labiau savimi pasitikinčiu, labiau dominuojančiu), galėsi atsiiminėti santykiu sferą ir išpildyti savo visas seksualines fantazijas. Tada ji to pati norės. Goodluck, bro.

  • praeive parašė:

   Airinai, cia tu? :DDD

 9. Dovilė parašė:

  Tas VYRAS tai jau ne vyras, o mačo. :D Jo pasakojimas skamba kaip moters prievartavimas. Ištikrųjų ramiai pakalbėk su žmona, mums moterims patinka aiškintis santykius, apkabink, nustebink, parodyk kad myli. Gal jai kokia depreija užėjo ir dėl to tavęs nenori. Svarbiausia išsiaiškinti kas negerai ir padėti jai vėl tave pamilti iš naujo. Mes moterys geriausiai suprantam moteris. Pasitikėk mūsų patarimais. Gal tu jai nesi labai dėmesingas, nepadedi buity todėl ji ir atšalo. Pakalbėk su ja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.