Interpretacija: ar stiprūs jūsų santykiai?

santykiaiRezultatai:

Iki 12 taškų: didelis atsparumas 
Gyvenimas yra sudėtingas ir pateikia įvairaus pobūdžio problemų. Laimei, jūs turite vienas kito petį ir žinote, kaip veiksmingai bendrauti ir išspręsti problemas dar prieš tai, kai jos tampa pernelyg rimtomis. Vis dėlto, atkreipkite dėmesį į aštuntame punkte išvardintus gyvenimo įvykius, kurie kelia rimtą pavojų jūsų santykiams. Kartu pasikalbėkite apie konkrečių aplinkybių poveikį ir dar kartą pagalvokite, ar apie viską atvirai išsikalbėjote.

13-24 taškai: geras atsparumas
Gali būti „tikrai gerai“ ir „gerai, bet mes turime nuolat stebėti situaciją“ – judviejų santykiai patenka į pastarąją kategoriją. Jūs turite gerus bendravimo įgūdžius, kurie darniems santykiams yra gyvybiškai svarbūs, tačiau kartais juos gali prireikti „aptvarkyti“. Taip pat labai tikėtina, kad jūs kartais žiūrite vienas į kitą kaip į savaime suprantamą dalyką, ypač tokiais atvejais, kai patiriate įtampą ar esate pavargę. Prireiks penkių gražių dalykų (tai gali būti komplimentai, flirtavimas, padėkojimas ir apsikabinimas), kad užglaistytume vieną bjaurų dalyką (neišvengėt šiurkštumo ar sarkazmo, nepakėlėte akių nuo telefono, kai kalbėjote su antrąja puse ir pan.), tačiau jeigu bjaurų elgesį kompensuosite dešimčia gerų dalykų, jūsų meilė dar labiau įsiliepsnos.

25-34 taškai: neblogas atsparumas
Judu mylite vienas kitą ir tai yra puiku. Vis dėlto, jūs tikitės, kad įsimylėjimas užglostys visas problemas ir įtikins jūsų antrąją pusę, kad ji vis dar jums rūpi nepaisant to, kad esate paskendęs/paskendusi darbuose, vaikų reikaluose ar apskritai gyvenimo įtampoje. Dar blogiau yra tai, kad tai, kaip interpretuojate savo antrosios pusės veiksmus, iš spėlionių virto svariais „faktais“, o tai stato nesusipratimo ir nepasitikėjimo sieną tarp judviejų. Būtina tobulinti savo bendravimą: išmokite paprašyti to, ko jums reikia (nereikia tikėtis, kad antroji pusė pati tai atspės), būkite pasiruošę vienas kitam pasakyti „ne“ ar „galbūt“, o kai kyla nesutarimas, mokėkite derėtis.

35 ir daugiau taškų: jūsų santykiai atsidūrė pavojuje
Iki šio testo suvokėte, kad esate atsidūrę juodoje skylėje, tačiau neturėjote supratimo, kaip situaciją pagerinti. Praeityje bandėte tai daryti, tačiau viskas baigėsi tik problemų išvardinimu – dėl to tik abu puolate gintis ir imate pykti (o situacija dar labiau pablogėja). Palikite problemas ramybėje ir verčiau sutelkite dėmesį į sprendimų paiešką. Užduokite vienas kitam klausimus: kaip mes ruošiamės išspręsti mūsų santykiuose kilusias problemas? Kokių pokyčių privalome imtis? Kaip mes galime būti tikri, kad laikysimės priimtų sprendimų? Jeigu suprasite, kad vėl pradedate nusiminti, tai reiškia, kad nustojote vienas su kitu bendrauti atvirai. Pripažinkite vienas kito susierzinimą ir pabandykite iš naujo kalbėtis tada, kai abu nusiraminsite.

Atgal>>

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.