Kiek stipri jūsų valia

Daugiausia A atsakymų

Esate stiprios valios. Užsibrėžtų tikslų siekiate ypač atkakliai, galvodami ne apie ilgą ir nelengvą kelią, kurį dėl to tenka nueiti, o apie malonumą, kurį gausite kirtę finišo liniją. Tačiau nebūkite sau per griežti, neprievartaukite savęs.

Daugiausia B atsakymų

Esate gana stiprios valios. To, kas jums išties labai svarbu, siekiate be dvejonių, tačiau dėl geresnės savijautos leidžiate sau ir mažų nusižengimų. Nors tikslą jie kartais ir atitolina, neišmuša jūsų iš vėžių.

Daugiausia C atsakymų

Nuo pirmadienio viskas keisis! Ne, nuo kito pirmadienio. Dar kito… Pažįstamos frazės, ar ne? Esate gana silpnos valios. Pokyčius paprastai atidedate vėlesniam laikui, tačiau jų visiškai neatsisakote. Juos įgyvendinti jums reikia ypač stiprios motyvacijos.

Būtų lengviau ir sparčiau, jei nepatingėtumėte susirašyti priežastis, kurios palaužia jūsų valią. Įvardiję jas pamatysite, kad jų nėra tiek daug, kiek iš pradžių atrodė. Tuomet pasistenkite pamažu, po vieną, o ne visas išsyk jas pašalinti. Maloniai nustebsite, kaip sparčiai imsite judėti savo tikslų link.

Daugiausia D atsakymų

Esate silpnavalis žmogus. Nors sau ir kitiems pažadate įvairiausių dalykų, dauguma jų taip ir lieka tik pažadais. Reikėtų susirūpinti, nes valios stoka ilgainiui apkartins ne tik asmeninį, bet ir profesinį gyvenimą.

Valios stygiaus priežasčių reikėtų ieškoti iš esmės. Gali būti, kad esate nuolat pavargę, tinkamai nepasisotinate, neturite pomėgio, kuris išplėštų jus iš kasdienybės ir paskatintų žaisti vaizduotę.

Tokie žmonės paprasčiausiai neturi jėgų atsispirti pagundoms. Išvengti streso ir taupyti energiją padeda rutina ir tvarka. Pasistenkite geriau susiplanuoti dienotvarkę. Taip atsiras daugiau laiko tinkamam poilsiui.

Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko/patiko testas. AČIŪ!

Į pradžią>>

Šaltinis: lrytas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.