Koks vaidmuo jums skirtas?

DIDIS.ZMOGUS

Daugiausia A atsakymų

Jūs – pagrindinis veikėjas. Mėgstate būti dėmesio centre, džiaugiatės, kai jumis pasitikima ir jums patikimi svarbūs reikalai bei užduotys. Dedate daug pastangų, kad įrodytumėte, jog pasitikėta ne veltui.

Imtis iniciatyvos ir rizikuoti tuo, ką turite, – ne jums. Prieš priimdami sprendimus ilgai svarstote, nesate linkę į avantiūras, nors kartkartėmis šiek tiek ryžto jums nepakenktų. Priešingai, galbūt atvertų naujų kelių.

Daugiausia B atsakymų

Jūs – vienas iš daugybės personažų. Žinoma, norėtumėte tapti pagrindinis, bet atsakomybė ir išbandymai jus labai gąsdina. Kai kada jums labai pasiseka ir būnate įvertinti, bet tuomet išsigąstate dėmesio ir sprunkate nuo jo.

Su didžiuliu užsidegimu imatės naujos veiklos, tačiau vos tik ją pradėję pradedate abejoti, ar elgiatės teisingai, ir ieškote aplinkinių patarimo. Nuomonių gausa jus galutinai sužlugdo ir atima bet kokį norą veikti.

Kada tai prasidėjo? Kas jus iš tikrųjų stabdo? Ko bijote labiausiai? Užrašykite savo norus ir savo baimes, išvardykite dalykus, kuriuos pradėjote, bet nepabaigėte, ir pamatysite, kur link galėtumėte judėti.

Daugiausia C atsakymų

Jūs – rašytojas. Esate nepailstantis ieškotojas, atkaklus, organizuotas, toli žvelgiantis, įvairios patirties sukaupęs žmogus. Tylėti – ne jums. Į pasaulį žvelgiate jautriai ir stengiatės kiek galėdami tai pakeisti.

Retkarčiais jaučiate nuovargį, nes išgyvenate ne tik dėl savo, bet ir dėl kitų skaudulių. Ir netgi pykstate ant tų, kurie negali sutvarkyti savo reikalų.

Bet ar jūs pats kartais netampate vienu jų? Pagalvokite, kiek yra dalykų, kurie iš tikrųjų priklauso tik nuo jūsų? Nesibaiminkite kartais nusiimti visažinio ir visagalio kaukės.

Daugiausia D atsakymų

Jūs – skaitytojas. Baimė yra nuolatinė jūsų palydovė: baimė pradėti, baimė klysti, baimė, kad nepasiseks ir bus per sunku ką nors pradėti iš naujo. Taip, saugiausia būti stebėtoju, bet tikrai ne įdomiausia. Pagalvokite apie tai.

Atgal >>

P. S. Pasidalinkite komentaruose kiek šis testas jums tiko-patiko. AČIŪ!

Šaltinis: lrytas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.