Projekcinis testas

Interpretacija:

1. Nerūpestingas, žaismingas, nenusimenantis. Gyvenimas Jums, tai laisvė ir spontaniškumas, stengiatės mėgautis kiekviena jo akimirka. Jūsų šūkis „Gyvenam tik kartą!“. Esate smalsus, atviras naujiems potyriams, mėgstate permainas. Jums nėra nieko blogiau nei jaustis suvaržytam, apribotam aplinkybių. Jūs ištiriate visas savo būties ribas, esate visada nusiteikęs siurprizams.

2. Nepriklausomas, betarpiškas, svetimi kažkokie sąlygotumai. Visada einate savo keliu, ignoruodami visokiausius trukdžius einate savo tikslo link. Esate artistiškos asmenybės. Jūs taip trokštate laisvės,kad kartais pasielgiate visai priešingai aplinkinių lūkesčiams. Jūs niekada be atodariškai nepriimsite to, kas „dabar madinga“. Gyvenate sekdami savo įsitikinimais, net jei ir tenka plaukti prieš srovę.

3. Linkęs į savianalizę ir apmąstymus apie aplinkinį pasaulį dažniau nei dauguma, jautrus. Nepakenčiat paviršiaus. Geriau rinksitės pabūti su savimi vienumoje, nei kęsite tuščias kalbas ir tauškalus. Santykiai su draugais geri, labai turiningi. Tai Jums suteikia vidinę ramybę bei harmonijos jausmą. Jūsų neslegia ilgalaikė vienatvė, retai nuobodžiaujate.

4. Gyvenimiškas, pastovus, harmoningas. Vertinate natūralumą ir paprastumą. Žmonėms šalia Jūsu gera, patogu, nes tvirtai stovite ant žemės ir Jumis galima pasitikėti. Tiems, kas Jums brangūs, suteikiate saugumo jausmą, bet sykiu jie patiria ir Jūsų spaudimą. Aplinkiniai Jus laiko šiltu ir širdingu žmogumi. Nemėgstate banalybės ar kičas. Skeptiškai žvelgiate į mados įgeidžius. Renkatės praktiškus ir neįkyriai elegantiškus drabužius.

5. Pragmatiškas profesionalas, pasitikintis savo jėgomis. Gyvenime Jūs viską kontroliuiojate patys, nededate jokių vilčių į neaiškią sėkmę, pasitikite vien savimi, savo veiksmais, profesionalumu. Problemas sprendžiate paprasčiausiu būdu, be nereikalingų komplikacijų. Realistiškai žvelgiate į gyvenimą ir į jo kasdienius rūpesčius, kuriuos ryžtingai sprendžiate. Jumis pasitiki darbe, drasiai patiki atsakingiausius darbus. Aplinkiniai jaučia jūsų stiprybę. Nepatiriate pasitenkinimo, kol neužbaigiate pradėto darbo iki galo.

6. Taikus, supratingas, neagresyvus. Su Jumis lengva bendrauti, kita vertus, pats esate atsargus. Lengvai randate draugų, bet sykiu mėgstate ir laisvę, branginate galimybę pabūti vienumoje. Laikas nuo laiko, Jums iškyla stiprus poreikis atsiskirti nuo viso pasaulio ir pamąstyti apie gyvenimo prasmę bei pasimėgauti vienatve. Jums reikalinga erdvė, tad retkarčiais slapstotės jaukiose vietelėse. Vis gi, Jūs ne vienišius. Esate harmonijoje su savimi, bei aplinkiniu pasauliu, vertinate tai, ką teikia gyvenimas.

7. Pasitikintis savo jėgomis analitikas. Jumis galima pasikliauti. Žaibiškas jautrumas Jums padeda atpažinti ir išskirti tai, kas išties vertinga. Jūs nuolat supat save tirais perlais, kurie išslydo tiems, kas nebuvo tokie įžvalgūs kaip Jūs. Turite savo stilių – išskirtinį, elegantišką, laisvą nuo vartotojiškos mados tendencijų. Jūsų gyvenimo idealas konstruojamas pagal tai, kiek gyvenimiško malonumo Jums tai suteikia.

8. Romantikas, svajotojas, emocianalus. Jūs labai jautri natūra. Atsisakote į daiktus žvelgti racionaliai. Jums svarbu tai, ką sako jausmai. Jums svarbu turėti svajonių. Jums neįdomūs romantizmą neigiantys ir vien racionaliu protu besivadovaujantys žmonės. Atmetate bet ką,kas galėtų apriboti Jūsų jausmų gyvenimo įvairovę.

9. Dinamiškas, aktyvus, ekstravertas, linkęs rizikuoti ir rimtai įsipareigoti mainais į įdomų ir įvairiapusišką darbą.

P.S. Pasidalinkite komentaruose kiek atitiko rezultatai. AČIŪ!

Į pradžią>>


6 Responses

 1. Bagoo parašė:

  Neblogai atitiko. Bent jau šiandieninę nuotaiką.

 2. Anonimas parašė:

  Labai taikliai :)

 3. parašė:

  Pirmiausia žvilgsnį patraukė vienas paveikslėlis, ir jo reikšmė išties atitiko mano pagrindines savybes, būdą. Tačiau paskui įsižiūrėjau į kitus paveiksliukus, ir dar keli visai patiko, ir jų reikšmės man atitiko, bet jau labiau kai kuriems mano gyvenimo periodams, kurie karts nuo karto atsikartoja.

 4. Ausra parašė:

  nelabai atitiko :)

 5. Neilas parašė:

  Atitiko

 6. Airida parašė:

  Laabas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.