Testas: pasitikėjimas savimi

Testo rezultatai:

Nuo 8 iki 13 taškų. Dabartinis jūsų elgesys didžia dalimi lemiamas aplinkinių nuomonės. Jūs lengvai pasiduodate, jums reikia milžiniškų pastangų, jei tenka užsiimti tuo,kas jums nėra prie širdies. Žodis „reikia“ tiesiog išmuša iš pusiausvyros. Įtarumas trukdo santykiuose su žmonėmis. Negalima pasakyti, kad jūs savo sprendimų šeimininkas. Esat gan jautrus, jus valdo emocijos.
Testo rezultatai:

Nuo 14 iki 20 taškų. Jūs ieškote savo kelio, nors kol kas ir plaukiate daugiau pasroviui. Gebate kritiškai įvertinti savo veiksmus. Aplinkiniams sunku jus paveikti, nebent jie turėtų kažkokių išties svarių argumentų. Jei sveikas protas jums kužda, kad pozicija, kurią gynėte, išties yra jums žalinga, jūs gebate jos atsisakyti.

Nuo 21 iki 27 taškų. Giliai širdyje manote esąs visada teisus. Kažkiek vis gi pasiduodate išorės poveikiui. Yra du-trys žmonės kurių nuomonės jūs paisote ir kuriems galite nusileisti. Turėdami išvystytą racionalų ir analitinį mąstymą siekiate atrasti aukso vidurį tarp jūsų nuostatų ir tų situacijų kurias jums pateikia gyvenimas. Padeda tai, kad jus instinktyviai pasirenkate tinkamą kelią.

Nuo 28 iki 34 taškų. Jums labai sunku atsisakyti savo nuomonės ar principų, net jei akivaizdžiai matote, jog esate neteisus. Kuo stipriau jus bando kas nors paveikti, tuo labiau jūs priešinatės. Kita vertus, po išorine stiprybe ir tvirtumu greičiausiai slypi ne tiek pasitikėjimas savimi, kiek baimė patekti į nepatogią padėtį, tai tarsi nenoras „atsidurti taikinyje“.

Nuo 34 iki 40 taškų. Jei jūs kažką įsikalėte sau į galvą – perkalbėti neįmanoma. Jūs šiurkštus žmogus, beatodairiškai siekiantis savo užsibrėžto tikslo. Kartais jūs suvokiate, kad be reikalo sudeginote tiltus, tad tylomis gailitės. Tačiau tie, kas gerai jus pažįsta ir numato jūsų reakcijas, gali nepastebimai jus paveikti ir valdyti jūsų veiksmus. Jums galima palinkėti mažiau užsispyrimo ir tiesmukiškumo, daugiau sąmoningumo ir lankstumo.

Grįžti į pradžią >>


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *