Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti?
5 (1)

Gintautas Vaitoška „Homoseksualumas: ko nebeleidžiama pasakyti?“ (2019)
Leidėjas: Artuma
Puslapiai: 160
ISBN: 9789986461845

Greičiausiai būsite matę filmą „Kinsey” (2004). Ar tai viskas, ką reikia žinoti apie šį seksologijos klasiką? O Sigmundas Freudas? Kodėl šiandien cituojama tik pirmoji jo Laiško amerikietei motinai (1935) sakinio dalis? Kada iš tiesų vyko pirmoji seksualinė revoliucija ir kodėl iki 1973 metų homoseksualumas laikytas „liga”?

Jaunoji karta visada pasiruošusi ginti „pažemintuosius ir nuskriaustuosius”. Dėl šio gražaus idealizmo ji energingai gina potraukį tai pačiai gimčiai jaučiančių žmonių teises. Bet ar konkretūs asmenys ir LGBT ideologija – tapatūs dalykai?

Remdamasis daugiau kaip šimto metų psichologijos istorija, autorius įtikinamai parodo, kad su homoseksualumu susijusio kentėjimo priežastys kur kas gilesnės nei visuomenės pasmerkimas, o potraukį tai pačiai gimčiai jaučiantis žmogus yra toks pat kaip mes visi: subtilus ir netobulas, aštraus proto ir kenčiantis, neatsispiriantis pagundai laikyti save tobulu ir dažnai – išties talentingas.

Tikime, kad nepopuliari šios knygos puslapių žinia tokį talentą gali išskleisti. Gyvenimui, kuriame kančia kuria prasmę, drąsa – džiaugsmą, o tiesa išlaisvina.

Pristatymas Vilniaus knygų mugėje
Dalyvauja: autorius, Arūnas Peškaitis, Giedrius Markevičius;
Organizatorius: Labdaros ir paramos fondas „ Bažnyčios kronika“

Knygos pagrindu skelbta: Homoseksualumas katalikų bažnyčios požiūriu

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.