3 moterų tipai, kurių greičiausiai derėtų vengti
0 (0)

Moterų, kaip ir vyrų, būna visokių. Jos gali skirtis tiek savo išvaizda, tiek asmeninėmis savybėmis, tad rasti tą vieną vienintelę, kuri labiausiai jums tiktų, gali būti nelengva. Tobulų nėra, tačiau yra trys moterų tipai, kurių vyrai tikrai turėtų vengti bet kokia kaina, rašo Thebrofessional.net.

Jei norite išvengti papildomo streso ir bėdų, bėkite kuo toliau, jei pastebite, kad moteris yra sporto maniakė, vakarėlių liūtė ar nesugeba būti savarankiška.

Sporto maniakė

Tokią nors kartą yra sutikę visi. Tai gali būti mergina, kuri nepatenkinta savo kūnu, todėl desperatiškai bando sulieknėti; mergina, kuri turi tobulą kūną, bet ir toliau kasdien pluša sporto klube, arba mergina, kurios tikslas – kūno rengybos čempionatas.

Mergina su tobulomis kūno formomis tikrai nėra blogai, tačiau jei ji praktiškai gyvena sporto klube, verta susimąstyti. Visų pirma todėl, kad viskas, ką jūs iš jos girdėsite, tai kalbos apie jos treniruotes, maistą, kalorijas ir tai, koks sudribęs jūsų pilvukas ir kaip labai jums reiktų pasportuoti. Ji nuolat spaus jus apsilankyti sporto klube, o jūsų namus pavers tikra sporto sale.

Be to, turbūt joks vyras nenorėtų susitikinėti su moterimi, kuri sporto salėje geba pakelti daugiau nei jis pats.

Vakarėlių liūtė

Tai mergina, kuri nepraleidžia nė vieno koncerto, muzikos festivalio ar „tūso“ klube. Kurį laiką gal ir būtų smagu su ja linksmintis ir keliauti, tačiau ilgainiui pavargtumėte nuo nuolatinių vakarėlių ir miego trūkumo. Nereikėtų stebėtis, jei tokia mergina imtų pardavinėti jūsų daiktus, kad galėtų sau leisti nusipirkti bilietus į naujausią koncertą.

Nuo vyro priklausoma asmenybė

Tai moterys, kurių laimė ir pasitikėjimas savimi priklauso absoliučiai tik nuo jūsų. Ji neištvers be jūsų nė savaitės, pavydės dėl bet kokių smulkmenų ir vertins save tik pagal tai, koks vyras bus šalia jos.

Jos privalumai – lojalumas ir meilė – ilgainiui apkars. Ji bus nuolat nepatenkinta, kai jūs norėsite susitikti su draugais. Ji visuomet norės žinoti, kur jūs ir su kuo. Ji pyks, jei norėsite kažką veikti be jos. Ji nemokės pasitikėti ir gerbti jūsų, nes norės, kad priklausytumėte tik jai.

Parengė alfa.lt
Iliustracija: Ali Samieivafa / flickr.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Rugilė parašė:

    Kažkaip alfa.lt straipsnių skambesys ir turinys man atrodo ne visai tinkamas skelbti psichika.eu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.