5 paskutinės minutės, bet prasmingos kalėdinės dovanos
0 (0)

Likus vos kelioms dienoms iki didžiųjų metų švenčių, pirkiniais iš anksto pasirūpinę stengiasi į gatvę net nosies nekišti – juk jose karaliauja dovanų dar neturinčiųjų minios. Šiame šurmulyje lengva pasiduoti desperacijai ir tiesiog griebti bet ką nuo pirmiausiai pasitaikiusios lentynos – tik ar tikrai brangiausiems žmonėms reikia dar vienos metų metus dulkėsiančios dovanos?

Svarbiausia nurimti ir nepasiduoti. Minutėlę pagalvoję apie artimą žmogų, jam dar galite surasti reikalingą, o svarbiausia – prasmingą – dovaną. Dalinamės 5 idėjomis, kuriomis pasinaudoję, neišsiduosite, jog pirkiniais rūpinotės paskutinę minutę.

Neįkainojamas laikas drauge

Pagalvokite, ko labiausiai trūksta Jūsų brangiausiems žmonėms? Turbūt laiko, praleisto kartu. Padovanokite jį! Tegu dovana būna susijusi su bendra veikla. Tai gali būti grožio procedūros sau ir mamai, išvyka žvejoti su tėčiu, dvigubi kino bilietai visiems metams antrajai pusei arba savaitgalis kaimyninės šalies sostinėje draugų kompanijai. Svarbiausia, kad dovana reikštų būsimus susitikimus, pokalbius ir buvimą drauge.

Įsidarbinkite!

Dovanoti galima ne tik savo laiką, bet ir gerumą bei dėmesį! Motinystės rūpesčių kamuojama sesuo skundžiasi, kad visai neturi laiko sau? Pažadėkite auklės paslaugas. Vakarienę visuomet gamina Jūsų antroji pusė? Padovanokite bent vieną vakarą per mėnesį be šių rūpesčių – apsiimkite valgio ruošą sau. Jei vis tik norite ne tik pažadėti savo dėmesį, bet ir kažką daiktiško padėti po eglute – ne bėda! Savo būsimas paslaugas ir įsipareigojimus užrašykite ant lapelių, tarsi, kuponų, kuriais artimieji ištisus metus galės pasinaudoti kada panorėję.

Nenuvertinkite dovanų čekių

Brangiausius nustebinti galite ne tik savo paslaugų kuponais, bet ir tikrais dovanų čekius. Manote, jie nebus asmeniški ir ypatingi? Bus, jei tik pažvelgsite į juos kūrybiškai ir tinkamai parinksite! Galbūt mamai didžiausias galvos skausmas yra pavasarinis langų valymas? Tuomet padovanokite į namus atvykstančios valymo įmonės dovanų čekį. Sūnus niekaip neišlaiko vairavimo egzamino? Keletą papildomų valandų su instruktoriumi jam tikrai pravers. O gal Jūsų draugas visa laiką skaito tą patį savaitraštį? Padovanokite leidinio prenumeratą – tegu bičiulis jį gauna pirmasis ir tiesiai į savo pašto dėžutę.

Paskatinimas gyventi sveikiau

Sveikinimus bet kokia proga neretai lydi sveikatos palinkėjimai – juk to labiausiai ir trokštame savo šeimos nariams ir draugams. Paskatinkite juos rūpintis savimi jau dabar! Dovanoti galite vitaminus, sveikesnių patiekalų receptų knygas arba motyvaciją sportuoti. Pastarąją suteikti gali išmanioji apyrankė, sekanti per dieną įveiktus žingsnius, sudegintas kalorijas bei širdies veiklą. Jei manote, kad tokio laikrodžio artimasis nesisegs – tuomet padovanokite… sportuoti skatinančias ausines.

Pasirodo, dabar ir jos gali atlikti sporto trenerio vaidmenį – pavyzdžiui, naujosios belaidės „Samsung“ ausinės „IconX“, kurios seka bėgimo statistiką ir praneša apie treniruotės rezultatus. Svarbiausia, naudojantis šiomis ausinėmis net neprireiks telefono, nes jos veikia ir be jo.

Dalinkitės gerumu

Turite artimą žmogų, kuriam viskas jau išdovanota? O gal tiesiog susitarėte šiais metais nesikeisti daiktais? Tuomet galite tiesiog paremti organizaciją, kurios veikla jam ar jai yra svarbi. Arba suplanuokite labdaringą veiklą, kuria užsiimsite kartu: duosite kraujo, tvarkysite aplinką arba pusdienį praleisite padėdami besirūpinantiems beglobiais gyvūnais.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.