7 dalykai, kuriuos būtina aptarti prieš vestuves
0 (0)

laiminga-pora

Daugelis porų ilgai gyvena kartu prieš vestuves, taigi yra susitarę, kas plauna indus, kas valo vonią ir panašiai. Ir vis tik, kaip rašo mindbodygreen.com, yra 7 temos, kurias būsimi sutuoktiniai turėtų aptarti iki vestuvių.

1. Finansai. Prieš vestuves susėskite su partneriu ir atvirai aptarkite savo finansinę padėtį. Jei turite paskolų, atvirai apie jas pasakykite, nes anksčiau ar vėliau tai išaiškėtų. Jei praeityje neapgalvotai pasiskolinote pinigų, pasitarkite, kaip greičiau grąžinti skolą. Taip pat svarbu pasikalbėkite, kaip planuosite finansus ateityje.

2. Vaikai ir tėvystė. Reikia pasikalbėti, ar norite vaikų, sužinoti partnerio požiūrį į tėvystę. Ar mylimasis / mylimoji nori būti namuose ir auginti vaikus? Ar bus norite toliau dirbti visą darbo dieną? Jei taip, ar ieškosite auklės ar prašysite mamų pagalbos? Reikia pasitarti, ar skiepysite vaikams vieną ar kitą religiją.

3. Kraustymasis į kitą miestą. Laikai permainingi, daugelis žmonių būna priversti persikelti į kitą miestą. Išsiaiškinkite, ar partneris norėtų / galėtų apsigyventi kitame mieste ar kitame rajone. Jei partneris nori likti esamoje vietoje, išsiaiškinkite, kas jį laiko, kas patinka. O gal jūsų būsimas sutuoktinis nori gyventi arti tėvų, kai susilauksite vaikų.

4. Gyvenimo prioritetai. Santuoka reiškia ilgalaikius planus su kitu žmogumi, tada reikia anksti susidėlioti prioritetus. Ar jums būtinos ilgos atostogos, ar pirmuosius santuokos metus taupysite namui? Raskite abiem priimtiną sprendimą. Kiekvienas turi asmeninių norų, ambicijų, bet reikia būti lanksčiam, kad jūsų partneris irgi galėtų siekti savo lūkesčių ir svajonių išsipildymo.

5. Senstantys tėvai. Pasikalbėkite ar partneriu, kaip jis / ji ketina rūpintis pasenusiais tėvais, tada sužinosite jo / jos prioritetus. Ar jis/ ji norėtų, kad tėvai gyventų kartu? Kaip jūs į tai reaguotumėte? Tokiame pokalbyje turėtų dalyvauti ir broliai bei seserys.

6. Kaip įveikti sunkumus. Paklauskite partnerio, kokių sunkių laikotarpių buvo jo / jos gyvenime ir kaip jis / ji įveikė sunkumus? Tada geriau suprasite, kaip partneris išgyvena netektis, kokios paramos tikisi sunkioje situacijoje. Pakalbėkite ir kaip ketinate įveikti gyvenimo iššūkius – finansinius sunkumus, ligas, nevaisingumą, sunkumus pastoti ir panašiai.

7. Kaip gerinti tarpusavio komunikaciją. Jei esate kartu kelerius metus, tikriausiai gana gerai komunikuojate. Tačiau svarbu pakalbėti, kaip gerinti bendravimą, kai ginčijatės, ieškote kompromisų. Paklauskite partnerio – kaip komunikavo tavo tėvai, ko galime iš jų pasimokyti. Galima pasiremti tėvų patirtimi, galima kažko nedaryti, ką darė jūsų tėvai. Pasakykite, kas nepatinka jūsų bendravime ir ko nedelsiant norėtumėte atsisakyti.

Parengė delfi.lt
Pagal 15 Things Every Couple MUST Discuss Before Getting Married

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

  1. No name parašė:

    Viena yra kalbėti, kita yra daryti kai ištinka ta situacija apie kurią buvo kalbėta.. Neįmanoma aptarti gyvenimo iššūkių, ir kaip į juos bus reaguojama.. Kalbos tėra kalbos..

  2. Vilius parašė:

    Kas čia per požiūris? Niekas ir nesako, kad tų iššukių nebus gyvenime, nes apie juos kalbėjai. Bet pradėsite nuo to pačio taško. O kai nebus tartasi dėl to apskritai – kivirčas garantuotas :) Kuo daugiau būsite apie tai kalbėję, tuo lengviau rasite kompromisą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.