Alzheimerio eros pabaigos pradžia
1 (1)

Dr. Dale E. Bredesen „Įveikti Alzheimerį. Pirmoji veiksminga prevencijos ir gydymo programa“ (2018)
Išleido: Tyto alba
Vertė: Jolita Parvickienė
Puslapiai: 292

Pasakysiu kuo aiškiau: nuo Alzheimerio ligos galima apsisaugoti, o silpstančias pažintines funkcijas atkurti. Tai, ką perskaitysite, yra pasaulinių permainų pradžia, – Alzheimerio eros pabaigos pradžia.

Dr. Dale Bredesen (Deilas Bredesenas) – pasaulinio garso neuromokslininkas, pripažintas Alzheimerio ligos tyrimų lyderis, daugiau nei tris dešimtmečius paskyręs šios ligos prevencijai ir gydymui, M. S. Easton Alzheimerio tyrimų centro prie Kalifornijos universiteto Los Andžele direktorius.

Šioje knygoje jis išsamiai pasakoja apie tyrimų centre sukurtą revoliucingą programą ReCODE.
Tai kognityvinių funkcijų atkūrimo protokolas, kurio laikantis ne tik atgaunamos Azheimerio liga ir ją pranašaujančiais sutrikimais sergančiųjų pažintinės funkcijos, bet pacientai šį pagerėjimą netgi gali išsaugoti.

Alzheimerio liga priskiriama prie neišgydomų ligų. Kasmet ji pakerta vis daugiau žmonių. Sunku rasti šeimą, nepaliestą šios ligos, – ir sergančiųjų vis daugėja. Prognozuojama, kad 2050-aisiais pasaulyje ja sirgs 160 milijonų žmonių.

Tačiau dabar visiems sergantiesiems sušvito viltis. Ši knyga – nuoseklus praktinis vadovas, iš kurio sužinosite, kaip prasidėjus Alzheimerio ligai ar pasireiškus ją pranašaujantiems sutrikimams neleisti toliau silpti pažintinėms funkcijoms ir kaip jas atkurti bei išsaugoti. Joje pasakojama, kaip liga atrodo „iš vidaus“, kaip ji vystosi ir kodėl taip plačiai paplitusi. Sužinosite, kaip žmonės patys sau sukelia Alzheimerio ligą.

Jeigu manėte, kad Alzheimerio liga – nuosprendis, ši knyga pakeis ne tik požiūrį, ji pakeis jūsų gyvenimą!

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 1]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.