Antros pusės paieškos

Būk matoma

„Jeigu esu toks nuostabus, tai kodėl vis dar vienas?“

Jei mums nepavyksta „prisitraukti“ mylimo žmogaus, patyrinėkime savo skleidžiamas negatyvias žinutes.

Daugelis žmonių turi aibę įvairių priežasčių, kodėl jie dar nesutiko partnerio.

Bijau būti vėl įskaudintas. Aš pasirenku netinkamus partnerius, čia visiškai nėra gerų žmonių. Esu per daug sena, per daug jauna, storas, protingas, kvaila, neturtinga, turtingas, išsilavinusi, nuobodus…

Sudarykite visų savo priežasčių sąrašą ir tuomet prisiminkite, kad tai yra tik iš piršto laužti pasiteisinimai.

Įsivaizduokite, kokia nepaprasta erdvė atsivertų, jeigu išmestumėte iš galvos tokias mintis!

Kad geriau pajustumėte kokią žinią skleidžiate kandidatams į partnerius, parašykite pažinčių skelbimo parodiją, pasitelkę teiginius, kuriais apibūdinate save.

Vyriškis turintis antsvorį, nuobodus, užsispyręs, norėtų būti priklausomas nuo moters. Ieško gražios, talentingos, mylinčios draugės sutvirtinti savo ego ir užpildyti vidinę tuštumą.

52 metų moteris, besijaudinanti, kad jau virš penkiasdešimties, nerimaujanti dėl savo figūros, ko gero protingesnė nei daugelis žmonių, bet vis tik patyrusi skausmingų santykių pančius. Reikia patikimo vyro, kuris ją kritikuotų ir greitai paliktų.

Šios skelbimų parodijos gali pasirodyti absurdiškos, tačiau viską, ką sakome sau patiems, nesąmoningai skleidžiame ir kitiems – lyg vaikščiotume pasikabinę plakatą su aiškiai parašytų pranešimu apie save.

Jei norime žmogaus šalia, turime stengtis

Reikia prisiminti, kad desperatiškas troškimas rasti partnerį dažnai sukuria atvirkščią rezultatą. Mes atstumiam žmones nuo savęs, kai neadekvačiai stipriai išreiškiame mylimojo poreikį arba norime, kad kas nors užpildytų mūsų tuščią gyvenimą.

Kuo daugiau įvairių žmonių sutiksite, kuo aktyviau dalyvausite įvairiose veiklose ir būsite ten, kur paprastai renkasi vieniši žmonės, tuo labiau tikėtina, kad susirasite draugą. Taip sako tikimybių teorija.

Kai perkame batus ar namą, ieškome darbo, mąstome apie karjeros pokyčius, investuojame pinigus ar dar ką darome, suprantama, elgiamės nuosekliai, kad pasirinkimas būtų kuo geresnis. Ta pati tiesa galioja ir ieškant partnerio. Tai tampa akivaizdu ypač tiems, kam jau per trisdešimt, tiems kurie jau nebesusitinka su vienišais žmonėmis taip dažnai, kaip dvidešimtmečiai.

Galite informuoti savo draugus, kad ieškote partnerio, pasinaudoti pažinčių skelbimais, tarnybomis ar įsijungti į įvairias panašių žmonių grupes.

Pilna žmonių, kurie rado vienas kitą amatų mugėse, išvykose, įvairiose vienišų žmonių draugijose, motinų lesbiečių grupėje, laisvalaikio kursuose, kavos namuose, karaokės baruose, irklavimo klubuose, religinėse organizacijose ir tai tik keletas pavyzdžių.

Svarbiausia  – jūs turite būti pasaulyje, kad galėtumėte sutikti savo žmogų. Būkite atviri ir nuolat pasiruošę sutikti savo partnerį, kita vertus, tegu tos paieškos netampa manija, nereikia į kiekvieną sutiktąjį žiūrėti kaip į potencialų Vienintelį.  Tegu tai bus labai subtilus neprisirišimo ir atvirumo derinys.

Įsivaizduokime save žengiančius į platų lauką, besitęsiantį, kiek akys užmato. Į jus dvelkia švelnus vėjelis, jis apgaubia jus ir atneša būsimos meilės pojūtį, jūs tampate beribės mus supančios energijos dalimi. Ateina pavasaris.

 

Parengta pagal Charlotte Kasl, Ph. D. Jeigu Buda eitų į pasimatymą. Kaunas: MIJALBA. 126-129 p.

6 Responses

 1. DVL parašė:

  O ka daryti jei as esu toks fainas, kad man niekas neitinka ????

 2. Asta parašė:

  Reikia tolerancijos,daug tolerancijos…

 3. to DVL parašė:

  Atsiusk foto, paziesim ant kiek tu fainas :D

 4. Saule parašė:

  Ir man atsiusk foto, nes ir as labai faina ;)

 5. Vienišas parašė:

  O ką daryti kai turi virš 20 000 lt skolų..?

 6. Fejus parašė:

  gal zinote kur rasti motinu lesbieciu grupe ?:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *