Artimieji užsienyje? Sveikinimų idėjos
0 (0)

Artėjant šventėms, ne vienas suka galvą, galvodamas kaip pasveikinti artimuosius. Puiku, jei yra galimybė susitikti gyvai, bet kaip parodyti dėmesį artimiesiems, gyvenantiems užsienyje, kurie per šventes neturi galimybės sugrįžti namo? Vietoje įprastinių žinučių ar skambučio geriau pasitelkite savo kūrybiškumą. Jūsų dėmesiui patarimai, kaip švenčių proga išradingai pasveikinti užsienyje gyvenančius artimuosius.

  1. Nemari klasika – popierinis laiškas ar atvirutė

Socialinių tinklų laikais jau mažai kas renkasi ranka rašytą laišką, nes nusiųsti sveikinimą internetu tapo pernelyg paprasta. Kita vertus, ranka rašytas laiškas išliko bene šilčiausiu būdu parodyti dėmesį. Ką jau kalbėti apie laiško ar atvirutės kuriamą vertę – tai liks ne tik gražus prisiminimas, bet galbūt taps ir jaukia interjero detale artimojo namuose.

Patarimai. Galbūt turite bendrų nuotykių ar prisiminimų? Puiku, jei laiško ar atvirutės tekstas parodo jūsų ryšį su adresatu. Nebijokite ilgo teksto – už šimtų ar tūkstančių kilometrų esantis žmogus tikrai apsidžiaugs ne tik sveikinimu, bet ir sužinojęs kaip jums sekasi. Išsamus laiškas parodo, kad adresatas jums svarbus, galite ir norite skirti jam laiko. Jei į laišką įdėsite savo ir artimųjų nuotrauką, emocinį ryšį sustiprinsite dar labiau.

  1. Asmeninis video sveikinimas

Populiarėjant išmaniesiems įrenginiams, madingais tampa įvairūs vaizdo įrašai, mat juos sukurti tapo itin paprasta. Tad kodėl artimiesiems nenufilmavus trumpo video sveikinimo? Tai bene geriausias ir efektyviausias būdas norint papokštauti, nusiųsti linkėjimus ir sukurti Kalėdinę nuotaiką. Seniai jūsų nemačiusiam artimajam bus įdomu išvysti, kaip atrodote, kiek centimetrų ūgtelėjo vaikai ir kaip šiemet papuošėte eglutę. Būkite tikri, kad šis būdas mažų mažiausiai sukels šypseną!

Patarimai. Norėdami būti originalūs, nufilmuokite 360 laipsnių vaizdo įrašą. Šiandien net ir kasdieniam filmavimui yra sukurtos tokios kameros kaip „Samsung Gear 360“. Filmuojant nereikės daryti atskirų video siužetų, o vėliau vargintis juos montuojant.  Naudojantis jomis, vaizdo įrašas iš karto perkeliamas į telefoną, todėl sveikinimą savo artimajam galėsite isšiųsti greitai ir patogiai.

  1. Siurprizas pasitelkiant kaimyno pagalbą

Paruoškite Kalėdinį siurprizą ir kitų pagalba prie durų palikite pagal močiutės receptą keptą obuolių pyragą. Pasitelkite užsieny gyvenančių artimųjų draugus ir kaimynus, padėsiančius  įgyvendinti jūsų idėjas.

Patarimai. Nebijokite paprašyti – tereikia kelių skambučių ir gerų derybinių įgūdžių. Galbūt spėjote susipažinti su draugais ar kaimynais tiesiogiai? Jei kontakto neturite, surasti reikiamą žmogų galėsite ir socialinių tinklų pagalba. Jeigu norite kokybiško idėjos įgyvendinimo – pasiūlykite kažką mainais, tai veiks kaip motyvacija.  Šis būdas reikalauja šiek tiek laiko, todėl savo sveikinimo idėją reikėtų pradėti įgyvendinti likus bent savaitei iki švenčių.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Anonimas parašė:

    Nepaprastai neoriginalūs pasiūlymai… JAu Išnaudoti per pirmuosius metus, artimųjų praleistus užsienyje. Sudėtinga būti originaliu,kai šeima jau 10 metų ten.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.