Daugiau nei pinigai
0 (0)

Vienas verslininkas buvo įklimpęs į skolas ir nematė jokios išeities. Kreditoriai spaudė iš visų pusių. Tiekėjai reikalavo apmokėjimo. Jis sėdėjo panarinęs galvą ant suoliuko parke ir spėliojo, kas gi gali išgelbėti jo įmonę nuo bankroto. Staiga priešais jį pasirodė kažkoks senukas.
— Matau, kad jus kažkas neramina, — pasakė jis.

Išklausęs verslininko, senukas pratarė:
— Manau, kad galiu jums padėti.
Jis paklausė žmogaus vardo, išrašė jo vardu čekį ir įdavė jam į rankas:
— Paimkite pinigus. Susitiksime čia po metų, jūs galėsite visa tai grąžinti.
Tada jis pasisuko ir dingo, taip pat netikėtai, kaip ir atsirado.

Verslininkas pamatė savo rankose 500 000 dolerių vertės čekį, pasirašytą Džono Rokfelerio, vieno turtingiausių to meto žmonių!
„Dabar galiu išspręsti visas savo problemas akimirksniu!“ — pagalvojo jis. Tačiau čekį jis padėjo į seifą. Vien tik mintis apie tokio čekio egzistavimą suteikė jam jėgų prikelti verslą.

Apimtas optimizmo, jis darė naujus pelningus sandorius. Jam pavyko gauti keletą tikrai stambių sutarčių. Kelių mėnesių bėgyje jis išsikapstė iš skolų ir vėl pradėjo uždirbti pelną.

Lygiai po metų jis grįžo į parką su tuo pačiu čekiu. Senukas vėl pasirodė sutartoje vietoje. Ir kaip tik tuo metu, kai verslininkas jau norėjo pasipasakoti apie savo sėkmės istoriją, senuką pačiupo pribėgusi slaugė.

– Taip džiaugiuosi, kad jį pagavau! — sušuko ji. — Tikiuosi jis nesukėlė jums nepatogumų. Jis nuolat pabėga iš namų ir pasakoja visiems, kad yra Džonas Rokfeleris.

Verslininkas stovėjo nustebęs ir pritrenktas. Ištisus metus jis sukosi ir kūrė savo verslą, pirkdamas ir parduodamas, įsitikinęs, kad turi pusę milijono dolerių. Ir staiga jis suprato, kad čia ne pinigai, realūs ar įsivaizduojami, pakeitė jo gyvenimą. Tai buvo naujas įsitikinimas, kuris suteikė jam jėgų, kad pasiektų visą tai ką dabar turi.

Iliustracija: wir_sind_klein / pixabay.com

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

2 Responses

  1. El la sceptico parašė:

    Šito neįmanoma įrodyti kad istorija pagrįsta realiais faktais. Tai – alegorinis pasakojimas. Nemažai klaidų verčiant iš rusų kalbos („metų bėgyja”). Viena, kas nepameluota, kad tikėjimas daro stebuklus, net jei remiasi melu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.