fbpx

Jogos dienose – meditacija, ajurveda, sveika mityba ir rytų praktikos
0 (0)

FB_n

Grįžus į miestus poatostoginiam šurmuliui, judėjimui, skubai, ramybės ir galėjimo pailsėti norisi dar labiau. Kasdien bėgame, rūpinamės savimi, artimaisiais, darbai veja darbus, o kur dar „laiko rijikės“ transporto spūstys! Jogos praktikos – tai kelias, kuris ir šiuolaikiniame pasaulyje padeda išlaikyti kūno, proto sielos harmoniją.

Šių metų spalio 23–25 dienomis Vilniaus LITEXPO rūmuose renkasi tie, kas jau užsiima įvairiomis praktikomis ir tie, kas dar tik ieško savo kelių ir būdų, tie, kas jau yra kelyje, tačiau trokšta naujų žinių, susitikimų, gilaus ir nušviečiančio bendravimo. Jogos dienos – renginys kiekvienam. Juk visi mes norime būti sveiki ir laimingi. Įvairios jogos kryptys, meditacijos, ajurvedos paslaptys, žaliavalgystė, medicinos ir rytų praktikų derinimas, masažo technikos, šokis, kalanetika, Acro Yoga, garso ir kitos įvairios terapijos ir žinoma – galimybė daug ką išbandyti patiems. Juk tik prisilietus iš arčiau galima atrasti tai, kas artima ir tinkama tam tikram žmogui.

Drauge su žinomais ir mūsų šalyje pamėgtais lektoriais, bus ir svečias jogas iš Indijos, buvęs ambasadorius Lietuvai – Chandra Mohan Bhandari. Jis yra keleto knygų autorius, joga susidomėjęs dar mokykloje. Seniau daugiau dėmesio skirdavęs asanoms, dabar vis daugiau laiko jis leidžia medituodamas. Jo paties žodžiais „joga – fizinio kūno, minčių ir kvėpavimo harmonizavimas”. Skirdamas laiko rytinei praktikai, dvasinio ir fizinio kūno priežiūrai, Chandra Mohan Bhandari išlieka energingas, produktyvus, nežiūrint į jo perkrautą dienotvarkę, susitikimus, dažnas keliones. Jogos dienų lankytojams susitikimas su šiuo žmogumi gali tapti paskata kažką keisti savo gyvenime. Juk žavi ir įkvepia tie, kurie savo gyvenimu realizuoja skleidžiamas žinias!

Pirmą kartą „Jogos dienų“ lankytojai galės susipažinti bei patys išbandyti dar visai naują sporto šaką Lietuvoje – AcroYogą (akrobatinę jogą). Tai jogos pratimų, akrobatikos ir masažo junginys, leidžiantis praktikuojančiam įgauti pasitikėjimą savimi, savo kūnu bei kitais, nes pratimai daromi keliese. Vienas čia neegzistuoja. Užsiėmimus lankantis žmogus nuo pirmų praktikos valandų pradeda daryti pratimus, kurie atrodė neįmanomai sudėtingi! Beje, šią sporto šaką yra išbandęs ir Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas.

Bilietais bus prekiaujama renginio metu. Festivalyje ,,Jogos dienos“ vyks ir nemokamų užsiėmimų, bus galimybė įsigyti įvairių sveikatos prekių, ekologiškų produktų. Pilną renginio programą galima rasti www.jogosdienos.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

 1. !! parašė:

  Yoga yra demonų mokymai. Neapsigaukit.
  Yoga yra apie tai, kaip pasiekti tam tikras būsenas, susitelkti į save, išaukštinti save. Tai nieko neturi bendro su paklusnumu Dievui Kūrėjui.
  Praktikuoti Yogą nėra neutralu.

  Na tai kas, kad Yoga populiari, na tai kas, kad gydytojai rekomenduoja, na tai kas, kad yra Yogos mokytojai. Tai pavojinga jums, jūsų sieloms.

  Tie, kurie susižavėjo Yoga ir nori pabandyti arba jau atlikinėja Yogą, tai siūlau jums pasimodėti ir kitais šaltiniais, kurie teigia, kad Yoga yra pavojinga, žalinga, satanistiška.

  youtube. com/watch?v=6cfUisjh0y0
  youtube. com/watch?v=wKwEkXcmEUQ
  egzorcistas. lt/component/finder/search?q=joga&Itemid=214

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.