fbpx

Kaip kalbėti apie lytiškumą su mažaisiais?
0 (0)

Mes užaugome gana konservatyvioje visuomenėje, kurioje su nuogumu ar lytiškumu susiję klausimai buvo laikomi tabu, arba dar blogiau – palydėti sugėdinimo ar pasmerkimo. Šis seminaras skirtas tėvams ir pedagogams, kurie nori auginti ir ugdyti vaikus be gėdos jausmo, o su pagarba savo kūnui ir savęs suvokimui.

vaikaiPedagogus, vaikų psichologus, tėčius, mamas ir visus, kurie augina ar ugdo vaikus, kviečiame į interaktyvų seminarą, kurio tikslas – įgalinti suaugusius išdrįsti ir suprasti, kaip kalbėti lytiškumo temomis su vaikais, nebijoti nepatogių klausimų, žinoti, kiek informacijos reikia suteikti ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Seminaro metu gilinsimės į priežastis, kodėl yra nejauku kalbėtis lytiškumo temomis, praplėsime savo suvokimą žmogaus tapatybių klausimais, sužinosime, kaip bendrauti su vaiku tam tikru jo raidos tarpsniu, susipažinsime su rekomendacijomis, kaip naudotis knyga „Kaip atsiranda vaikai“ ir įgalinsime save atsakyti į įvairiausius „nepatogius“ klausimus.

Seminarą veda: edukologė Vilma Gabrieliūtė ir psichologė Giedrė Gutautė Klimienė
Artimiausias seminaras: lapkričio 08 d., šeštadienį, 12:00 val. Vilniuje
Seminaro trukmė: 4 val.
Seminaro vieta: “Ratondos“ viešbutis, Gedimino 52, Vilnius

Mus pasikviesti galite ir į svečius – seminarą galime pravesti ir tik Jūsų įstaigos darbuotojams. Rašykite: ivairovesnamai@gmail.com

Seminaro dalyviams išduodami neformalaus ugdymo pažymėjimai.

Seminaro registracijos mokestis: 45 Lt (13 Eurų)
Renginys facebook’e

Registracija ir daugiau informacijos: ivairovesnamai.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.