Kaip paruošti sėkmingam savarankiškam gyvenimui vaikus?
4.5 (2)

3 Responses

 1. Dana parašė:

  Ok. Į gramatines klaidas straipsnyje, kurios išesmės rodo rašančiojo prastą išsilavinimą, esu linkus numoti ranka ir pateisinti išsiblaškymu, nes būtent dėl jo ir pati klystu. Tik niekaip nesuprantu, kodėl visas straipsnis apie tai kaip ir ko, rašančiojo suvokimu, statistinis tėvas/motina nemoka, daro bogai ar traumuoja savo vaiką? Čia kokia tai gėdinimo ir savivertės žlugdymo akcija, kad „samoningi”, „susivokę” tėvai eitų pagaliau normiai išmokti žemiau nurodytais kontaktais ar kaip? Kaip galima rašyti tokį straipsnį bendrai apčiuopiant apytikslius kažkieno ar niekieno didelius ar mažus gebėjimus/negebejimus be visiškai jokio nukreipimo menamai teisinga kryptim??? Rimtai, apie ką šis straipsnis?
  Ok, suprantu, kiekvienas esam netobulas, klystam. Taip, reikia pastebėti konkrečias klaidas, jas taisyti ir keisti elgseną geresne. Kaip ir kiekvienu atveju kritikuojant neteisingus dalykus nurodyti, kaip tai taisytina.
  O šiuo atveju, apie ką šitas pilstymas iš tuščio į kiaurą? Koks konkrečiai elgesys yra neteisingas, kuriuose etapuose, kaip koreguotinas, keistinas? apie kokias mes vertubes kalbame? Kaip jos formuojamos? Apie kokius vaiko gebėjimus? Kokie siūlymai? kaip lavinti vaiką? Ir tt. Kiekvienam punktui galioja panašūs klausimai…
  Rimtai… gerb.,apie ką šis straipsnis? ir kokia jo vertė? Kodėl besidomėdama psichologija bei mėgdama psichika.eu straipsnius turiu gaišti savo laiką prie šito negatyvaus kratinio?

  • V parašė:

   Cia pardavimas. Būtent taip elgiasi pardavejai. Nori sprest straipsny įvardintas problemas, eik pas aitoriu. Kitos naudos straipsnis neturi.

 2. Anonimas parašė:

  Jei radai save. Nepyk, pasitaisyk. Ir gyvenk laiminga gyvenimą. O ne kritikuok.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.