Kodėl neverta bėgioti paskui vyrus?


Iliustracija: rawpixel.com

Vyrai nustojo medžioti, nes „grobis“ pats bėga jiems į glėbį išskėstomis rankomis. Kam gali būti įdomi tokia medžioklė? Psichologė ir rašytoja Svetlana Jermakova savo knygoje „Netrukdykite jam jūsų pamilti. Metodika, kuria atgaivins net vyrą!“ pataria merginoms, ką reikia daryti, kad vyrai norėtų jas užkariauti.

Poroje visada būna vienas besivaikantis ir vienas bėgantis. Kitaip tariant, vienas myli, o kitas leidžia jam save mylėti. Taip būna ne visada, bet labai dažnai. Net jei partneriai myli vienas kitą, vis tiek vienas jų būna šiek tiek labiau suinteresuotas dėl santykių. Geriau, kad juo būtų vyras. Jis turi būti gaudantis, o ne atvirkščiai. Šiandien daug moterų visą gyvenimą „vaikosi“ vyrų, o paskui skundžiasi, kad joms nesiseka su santykiais.

Nereikia bėgioti paskui vyrą. Reikia jį sudominti, minti jam mįsles ir … bėgti nuo jo. Jeigu nebėgate, tai jūsų niekas negaudo. Jeigu vaikotės jūs, tai bėga nuo jūsų! Įsivaizduokite karvę, kuri bėga paskui jautį. Arba vištą, besivaikančią gaidį. Patelės ramiai užsiima savo darbais (skabo žolę) ir nekreipia dėmesio į patinus. Gaidys tikriausiai patirtų šoką, jeigu višta pradėtų jį vaikytis. Jis palaikytų ją nenormalia.

Kuo smarkiau vaikysitės vyrą, tuo greičiau jis bėgs nuo jūsų. Anot Svetlanos Jermakovos, kuo stipriau moteris kenčia nuo jo meilės stokos, tuo labiau vyras kenčia nuo jos meilės pertekliaus“. Nesikabinkite vyrams ant kaklo ir nesivaikykite jų, verčiau rūpinkitės savimi, savo vidiniu pasauliu ir nuotaika.

Kaip netrukdyti vyrui pamilti? Nedarykite 5 dalykų

1. Visada prisiminkite, jog tada, kai pradedate jo vaikytis, vyras praranda susidomėjimą jumis. Nesistenkite viskuo įtikti vyrui ir padaryti jo gyvenimo maloniu, patogiu. Ženkite VIENĄ žingsnį į jo pusę, bet tik tada, kai jis bus žengęs DU žingsnius į jūsų pusę.

2. Nepriekaištaukite vyrui, kad skiria jums per mažai dėmesio. Elkitės taip, kad jis jūsų klausytųsi. Dėmesio negalima išsireikalauti, jis iššaukiamas. Neklausinėkite jo: „Kada man paskambinsi?“, „Kur buvai?“, „Kur eini?“, „Kada paresi?“. Nesakykite jam „Apkabink mane“, „Pabučiuok mane“, „Palydėk mane“.

3. Visada pokalbį užbaikite pirma (taip pat ir telefonu), nelaukdama, kol jis atsisveikins. Ar pastebėjote, kad tas, kuris atsisveikina pirmas, įgauna savotišką moralinę persvarą (juk jis turi svarbesnių reikalų už pokalbį).

Vyrai visada jaučia, kai jų kas nors vaikosi. Stenkitės atsisveikinti pirma. Jūsų atsisveikinimas gali nebūti pokalbio pabaiga, jeigu vyras stengsis jį pratęsti, bet jūs sukursite situaciją, kai vyrui teks gaudyti, nes jūs juk bėgate.

4. Iš glėbio, kad ir kaip būtų sunku, stenkitės išsilaisvinti pirma. Nelaukite, kol jis atstums jus. Tegul jis jus apkabina, atsiduokite, atsakykite glamonėmis, bet pasitraukite pirma. Ir neinicijuokite apsikabinimų. Vyrus paprastai tas nenudžiugina. Jis gali būti dėl ko nors susirūpinęs, galvoti apie ką nors. Kai moteris netinkamu momentu ima glebėsčiuotis, jis gali susierzinti ir norėti kuo greičiau ja atsikratyti.

Kai moteris dažnai pirma apkabina vyrą, ilgai laiko jį savo glėbyje, atima iš jo galimybę gaudyti ją, užkariauti ir nugalėti. Ji atima iš jo svarbiausią poreikį – gaudyti (medžioti ir laimėti). Net jei vyrui ne visada sekasi būti nugalėtoju, jis vis tiek to nori. Jeigu jūsų vyras negaudo jūsų, jis ims vaikytis kitą.

5. Neleiskite jam suprasti, kad esate „amžinai jo“. Ir nesakykite pirmoji, kad pasiilgote jo. Šis žodis yra labai klastingas. Jūs manote, kad šiuo žodžiu leidžiate suprasti vyrui, kad džiaugiatės jį matydama. Bet vyrai jį supranta kaip „aš tave myliu, negaliu be tavęs gyventi, aš visa tavo“.

Ir dar vieną dalyką reikėtų įsidėmėti. Žmonės labai bijo nuobodulio. Stebėkite juos ir pamatysite, kad beveik visa jų veikla iš tikrųjų yra kova su nuoboduliu. Kai sakote, kad jums nuobodu, jūs atrodote pavojinga, nes nuobodulys yra užkrečiamas.

Kai tik liausitės vaikytis vyro ir pradėsite bėgti nuo jo, jis ims jus gaudyti. Kai ims gaudyti, jis pradės daug apie jus galvoti („Kodėl ji neatsiliepia į skambutį?“, „Kur ji vakar taip skubėjo?“, „Ar ji myli mane?‘ ir pan.) Kuo daugiau vyras galvos apie jus, tuo labiau prisiriš. Kuo daugiau minčių – tuo stipresnė meilė!

Atsisveikinkite pirmoji, išeikite pirma, užbaikite pokalbius pirma ir pirma pasiūlykite išsiskirti.

Vyras, kuriam jūsų reikia, ims vaikytis jūsų. O jeigu ne, vadinasi, jis nėra jūsų vyras ir jūsų santykiai anksčiau ar vėliau nutrūks.

Nesivaikykite vyro, užsiimkite savimi. Pripildykite save meilės ir vidinės šviesos. Rūpinkitės savo kūnu, saugokite save ir puoselėkite.

Parengė Gražina Vasiliauskienė | Alfa.lt

2 Responses

  1. Egidijus parašė:

    Nebeklaidinkit visuomenes tokiais straipsniais, kartais to reikia, bet ne visada…

  2. kristina parašė:

    to reikia tik santykiu pradzioje.o po to reikia viska padaryti kad vyras butu laimingas ir po darbo noretusi jam gryzti namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *