fbpx

Kviečiame atrasti: egzistencinė psichoterapija – tikrojo „aš“ atskleidimui
0 (0)

Casey Horner / Unsplash

Kas yra egzistencinė psichoterapija?

Egzistencinės psichoterapijos metu žmogus kartu su terapeutu mokosi „gyvenimo meno“. Susitikimų metu tyrinėjamas žmogaus pasaulis, santykiai, požiūris į gyvenimą ir kartu su psichoterapeutu ieškoma atsakymų. Terapijos metu siekiama suprasti žmogų ir padėti jam pačiam pamatyti savo vaidmenį jam nutinkančiose situacijose, prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Žmogus pradeda suprasti, kokius pasirinkimus turi ar turėjo ir kokios šių pasirinkimų pasekmės.

Dažniausiai egzistencinės psichoterapijos metu nagrinėjamos prasmės paieškos, vienatvės, mirties baimės temos, tačiau ji tinka spręsti įvairiausiems gyvenimo klausimams. Terapijos metu psichoterapeutas žmogui padeda aiškiau suvokti, kaip jis save mato keturiose skirtingose plotmėse: fizinėje, socialinėje, psichologinėje (santykio su savimi) ir dvasinėje (propaguojamų vertybių, santykio su religija). Tai padeda žmogui atrasti tikrąjį kelią, pamatyti realų pasaulį ir pradėti gyventi autentiškiau. Geriau pažinus save, gyvenant pagal tikrąjį „aš“ keičiasi ir būdas, kaip žmogus sprendžia konkrečias jam nutinkančias problemas.

Kam aktualu?

Jei esate vyresnis nei 18 m., norite geriau save pažinti ar ieškote būdo, kaip išspręsti kylančius sunkumus, atsakymą gali padėti rasti egzistencinė psichoterapija. Kreipkitės, jei:
• turite psichologinių sunkumų šeimoje, tarpasmeniniuose santykiuose, darbe ar kitose gyvenimo srityse;
• sergate depresija;
• kamuoja nuolatinis nerimas ar panikos atakos;
• turite psichinių sutrikimų.

Egzistencinė psichoterapija tinka tiek tiems, kas siekia ilgalaikių asmenybės pokyčių, tiek tiems, kurie nori dirbti su viena problema, pvz., išmokti suartėti su kitu žmogumi, išgyventi krizę (artimo netektį, skyrybas ir pan.).

Mano patirtis

Studijuoju Egzistencinę psichoterapiją Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute ir šiuo metu atlieku konsultavimo praktiką, prižiūrimą egzistencinės krypties psichologės-psichoterapeutės. Išsamiai nagrinėju narcisizmo temą, teikiu tiek ilgalaikės psichoterapijos paslaugas, tiek padedu koncentruotai spręsti iškylančias pavienes problemas.

Konsultacijos

Konsultuoju tiek internetu, tiek gyvų susitikimų metu. Konsultacijos:
• internetu (Skype, Zoom)
• gyvai Airijoje: Newry arba Dungannon miestuose.

Mano teikiamų konsultacijų kainos žemesnės nei įprastai siūlomos psichoterapeutų, nes aš šiuo metu atlieku konsultavimo praktiką. Visgi darbo procesas, jo kokybė yra prižiūri profesionalios egzistencinės krypties psichologės-psichoterapeutės, tad žmonės gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės psichoterapijos paslaugas.

Norėdami susisiekti skambinkite/rašykite tel. +447745143716 (arba WhatsApp) arba Facebook: https://www.facebook.com/PsichoterapeuteIngaBurbule

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.