Lengvas projekcinis testas

Apžiūrėkite visas figūras ir išsirinkite vieną patinkančią. Nereikia daug galvoti, tiesiog spontaniškai rinkitės pasitikėdami elementaria trauka ar simpatija, be kažkokios logikos ar racionalaus paaiškinimo.

Tada spauskite nuorodą ir skaitykite interpretaciją. Interpretaciją rasite čia >>

8 Responses

 1. kuku parašė:

  Anksciau visada labiau patiko zigzagas, bet po to, kai isikinkiau i darbo liaudi, labiau patinka skritulys.

 2. mantas parašė:

  visiskai atitiko

 3. DannyWH parašė:

  Atitiko, zigzaga pasirinkau :)

 4. Eride parašė:

  Pasirinkau trikampį. Taip, esu lyderė, žmonės eina su manimi ir paskui mane. Esu energinga, ambicinga ir pragmatiška. Žinau ko noriu ir kaip gauti. Nepakeičiamumas ir požiūris, bandomas keisti suvokimu, kad taip mąstyti ydinga, bet tikrai nesvetima. Konkuravimas – taip, taip, taip, jei nėra su kuo konkuruoti – rasim. Tai yra visko variklis ;). Galima neapsiimti daryti tol, kol tai nepateikiama kaip iššūkis, jei iššūkis duotas jis bus akceptuotas. Dar būdinga savybė – jautrus reagavimas į nesėkmes ir klaidas, poreikis būti geriausiu ir pripažintu, tikslumas ir atsidavimas – arba padarysiu labai gerai arba dar geriau. P.S.: perskaičiau aprašymus ir nusiunčiau savo vyrui tik figūras, žinodama, kad jis pasirinks kvadratą. Taip, jis jį ir pasirinko 

 5. Vaida parašė:

  Taigi, stačiakampis.. Labai jau tinka..

 6. Simonas parašė:

  netiko nieks visiškai, apskritimą pasirinkau :d

 7. taure parašė:

  Pairinkau trikampi.Is pradziu pamaniau, kad netinka apibudinimas.Bet isigilinau labiau ir pastebejau, kad teisingai apibudinta, gal tik nenorejau pripazinti, kad tokia esu. Mane taip apibudina kiti zmones, o as vis galvojau, kad esu „skystesne”.

 8. vital parašė:

  atitiko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *