Mandalų kūryba ir asmeninis augimas Pažaislio Vienuolyne
0 (0)

Mielos moterys, kviečiame Jus š.m. liepos 17 – 22 d. į kūrybinę dvasinio augimo ir asmeninio tobulėjimo vasaros stovyklą „MANDALŲ KŪRYBOS TERAPIJA IR ASMENINIS AUGIMAS“

Stovykla vyks Pažaislio vienuolyne – be galo gražioje, vaizdais bei gera energetika turtingoje vietovėje. Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansamblis, vienas puikiausių brandžiojo baroko architektūros šedevrų Šiaurės Rytų Europoje, įsikūręs visai šalia Kauno marių, ant Pažaislio kalvos.

Kviečiame pailsinti savo kūną, protą ir sielą!

Jei domitės savęs pažinimu, jei Jums patinka kūrybinė veikla, jei mėgstate bendrauti, jei norite tobulėti bei dar geriau pažinti save, jei Jums svarbu nukreipti savo asmeninės energijos sistemos veiklą geresniam gyvenimui, vadinasi ši kūrybinė – patyriminė savęs pažinimo ir saviraiškos stovykla – skirta Jums!

Trumpai apie veiklas stovykloje:

• Stovyklos metu vyks MANDALŲ KŪRYBA – kiekvieną dieną kursime vis naują Mandalą – vyks skirtingų Mandalų tapyba ant drobės: domėsimės savo jausmais ir emocijomis, keisime jas į pageidaujamas, išgirsime savo norus ir giliausius troškimus, keliausime link savo ESYBĖS…kursime intuityviąją, jausmų ir emocijų, santykių, priešybių apjungimo ir darnos Mandalas.
• Kūrybos metu bus taikomi dailės terapijos ir Eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo) metodai.
• Mandalų kūrybos terapijoje kaip ir dailės terapijoje svarbus pats kūrybinis procesas. Esant saugiame MANDALOS rate lengviau galime susikaupti, lengviau save pajusti ir harmonizuoti. Kūrybos procese neretai išgirstame viduje esančias minčių „kalbas”, naujai pažvelgiame į savo vidinį pasaulį. Kūryba lengviau padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Meninės raiškos metu suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – turime galimybę dar geriau pažinti tikruosius savo poreikius, norus ir tikrąją savo prigimtį.
• Norint dalyvauti šioje stovykloje nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas: spontaniška kūryba suteikia plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.
• Kiekvieną dieną taip pat vyks paskaitos įvairiomis savęs pažinimo temomis.
• Paskaitų/praktikumų metu pažvelgsime į save, į savo esmių esmę, tikrąją prigimtį, išmoksime paprastų dalykų, kuriuos įtraukus į kasdienę rutiną gyvenimas palaipsniui ima keistis į gerą.
• Kiekvieną rytą pasitiksime dieną žvaliai besimankštindamos – rytais vyks kūno mankšta (jogos užsiėmimai).
• Vyks įvairios meditacijos, kurių metu išmoksime nuraminti savo protą ir tokiu būdu atsipalaiduosime.
• Pusryčiai, pietūs ir vakarienė mums bus paruošti (skanus, šviežias, sotus – vegetarinis maistas).
• Turėsite puikų poilsį Pažailsio vienuolyne.

STOVYKLOS VADOVĖS:

Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, baigusi specialiuosius kursus „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“, studijuojanti Maskvos institute specialioje programoje „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ ir šios kvalifikacijos programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 13 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Asta Ivaškevičiūtė – beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Dabar Asta jau penkerius metus skaito paskaitas kaip atrasti savo asmeninį, unikalų moteriškumą, veda praktinius užsiėmimus, yra viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija“ įkūrėjų, gilinasi į Vedų mokslą ir pati gyvena vadovaudamasi Vedų filosofija. Asta yra Reiki meistrė – mokytoja, Emocinės laisvės technikos praktikė bei Young Living sveikos gyvensenos bei holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.

Ieva Dolia – jogos mokytoja, jau daugiau nei 10 m. praktikuojanti jogą, yra baigusi Šivanandos jogos mokyklos mokytojų kursus, veda klasikinės hatha jogos ir didesnio intensyvumo užsiėmimus su ashtangos jogos elementais. Ieva yra tinklaraščio „Every special day” (kiekviena diena stebuklinga) šeiminkė, jame galite rasti daug naudingos informacijos apie sveiką gyvenseną, žaliavalgystę, veganizmą, pozityvumą, organizmo valymą, pasninką. Hatha joga Ieva užsiima apie 8 metus. Intensyviai mokėsi jos Indijoje, Ukrainoje, Lietuvoje. Šiuo metu moko jogos savo gimtajame miestelyje Jonavoje. Rengia jogos mankštas Kaune ir Vilniuje. Kaip pati sako – joga – tai vienintelis kelias į kūno ir vidaus harmoniją. „Stengiuosi praktiką derinti prie žmonių, kurie susirinko, bet nesikoncentruoju vien ties asanomis, meditacija ir kvėpavimo pratimai – taip pat labai svarbūs, jie valo kūną, nuramina protą. Labai gera, kai praktikuodamas jogą žmogus pagaliau pajunta tą laimę ir džiaugsmą būti savo kūne. Pradeda jį jausti, susidraugauja su juo ir priima save viduje ir išorėje.”

Preliminarią stovyklos dienotvarkę ir užsiėmimų temas atsiųsime užsiregistravusioms el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com (www.pazinimassaviraiska.lt);
Tel. pasiteirauti: 860420485 (Asta) ir 868444109 (Dainora), renginys facebook’e.

STOVYKLOS KAINA: 385 Eur (įskaičiuotas pilnas maitinimas (vegetariški pusryčiai, pietūs, vakarienė), visa stovyklos programa, apgyvendinimas ir dailės priemonės). Į stovyklą su savimi reikia atsivežti 5 tuščias – baltas drobeles (30×30 cm).

Dalyvių skaičius yra ribotas – tik 12 dalyvių! Todėl į stovyklą bus priimamos tik iš anksto užsiregistravusios ir patvirtinusios registraciją avansiniu mokėjimu.

Registruojantis į stovyklą reikalingas 85 Eur avansinis mokėjimas (mokėjimo paskirtyje nurodykite: vasaros mandalų stovykla):
Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
www.pazinimassaviraiska.lt
VASAROS STOVYKLOS: http://pazinimassaviraiska.weebly.com/vasaros-stovyklos.html

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. Nijole parašė:

    Laba diena..tikrai nuostbi naujiena🤗Tikrai sveikinu,sekmes🤓As taip pat tikuosi pas jus atvazuoti…istustinti savo prota,apie nieka negalvoti truputi padirbesiu del atostogu grafiko…sekmes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.