fbpx

Meno terapijos kvalifikacijos kėlimo programa: 2019 – 2020 m.m.
0 (0)

„DAILĖS TERAPIJA IR MOKYMO PROGRAMA GRUZIJOJE – EMPIRINĖ KELIONĖ BATUMYJE” – laukiami visi, norintys kūrybiškai atostogauti ir geriau susipažinti su Gruzijos šalimi bei su dailės terapijos metodais!

Atostogos su dailės terapija Gruzijoje „Transformaciniai resursai”.- savęs pažinimui ir asmeniniam augimui.

STOVYKLOS DATA: 2019 m. rugsėjo 11 – 18 d.

Įspūdingi vaizdai, jūra, kalnai, nuostabi gamta, gera kompanija, pramogos, Gruzijos krašto svetingumas, dailės terapija ir asmeninis augimas – viskas vienoje kelionėje.

Kviečiame Jus į Gruzijos pajūrio perlą – Batumio miestą.
Kviečiame Jus aksominiu metų laiku – RUGSĖJO MĖNESIO SAVAITĘ leisti nuostabių išorinių įspūdžių apsuptyje ir keliauti vidinių pojūčių labirintais DAILĖS TERAPIJOS METODŲ PAGALBA.

Pietvakarių Gruzijoje, Adžarijos regione prie Juodosios jūros įsikūręs Batumio kurortas miesto svečius vilioja švelniu klimatu, kalnais apsupta pakrante ir 16 km ilgio bulvaru. Tai gyvas miestas, alsuojantis jaukiu šurmuliu ir temperamentu, o kartu ramybės uostas, užliūliuojantis magnolijų žiedais, jūros ošimu ir apelsinmedžių aromatu. Batumi (ბათუმი) – Adžarijos autonominės respublikos sostinė, didžiausias Gruzijos uostas, trečiasis pagal dydį šalies miestas. Miestas išsidėstęs 1-1,5 km pločio Juodosios jūros pakrantės lygumoje.

Svetingumas – tai ką iš karto galime pajusti atvykus! Nukrauti stalą ir pasirūpinti linksmybėmis – gruzino garbės reikalas, todėl atvykėliai šalį visada paliks su pačiais geriausiais atsiminimais. Adžarijos virtuvė – tai tradicinė gruziniška maisto fiesta – tikras produktų, gaminimo technologijų ir stalo papročių šou. Maudytis jūroje galima jau gegužės pradžioje, o pati maloniausia ji – rudenį, kada prasideda „bobų vasara“. Botanikos sodas – tiems, kurie mėgsta gamtos įvairovę, Batumio botanikos sodas – tikra vertybė. Kalnų Adžarija laikoma viena gražiausių vietų pasaulyje. Gamta čia sukūrė įspūdingus reljefus, vešlią augmeniją, nuostabius krioklius, šniokščiančias kalnų upes, čia jūros ir pakrančių peizažas susilieja su 2500 m aukščio kalnų viršūnėmis, kurios sulaiko šalto oro mases, todėl kloniuose vyrauja švelnus klimatas.

STOVYKLOS KAINA: 670 Eur – apgyvendinimas su pusryčiais (puikios gyvenimo sąlygos viešbutyje prie jūros po du kambariuose), transferis (iš ir į oro uostą), visos programoje numatytos ekskursijos, bendros išvykos, piknikas, vaišės, degustacijos, ir žinoma – dailės terapijos programa (paskaitos, patyriminiai seminarai, dailės terapijos praktika, kūrybinės dirbtuvės), pageidaujantiems – kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas.

Dalyvių skaičius ribotas!
TIK iki 12 dalyvių. Todėl būtina registracija iš anksto. Registracijos patvirtinimui reikalingas 270 Eur registracijos mokestis į studijos sąskaitą. Likusią sumą (400 Eur) bus galima sumokėti atvykus į stovyklą.

Mūsų studijos rekvizitai:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485
a.s LT957044060007887398

Registracija vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti: 868444109
[facebook’e]

SKRYDŽIO BILIETAI: Skrydžio bilietai į kelionės paketo kainą nėra įskaičiuoti.
APIE SKRYDĮ: skrydžio bilietais prašome pasirūpinti individualiai (jei kils sunkumų – kreipkitės – būtinai padėsime įsigyti bilietą). Tiesioginius skrydžius: „Vilnius – Kutaisi – Vilnius“ (aptarnauja) bendrovė Wizzair: www.wizzair.com MŪSŲ REISAS – pageidaujantiems skristi kartu: rugsėjo 11 d. (pirmyn: Vilnius – Kutaisi) ir rugsėjo 18 d. (atgal: Kutaisi – Vilnius). Svarbu stebėti skrydžių kainų pokyčius ir aptikus palankias kainas – pirkti nelaukiant – wizzair kompanija kainas vis keičia. Skrydžių kainos svyruoja nuo 150 iki 200 Eur (į abi puses).

Ši meno terapijos kelionė Gruzijoje – tai patyriminė (empirinė) kelionė Gruzijos erdvėse. Kelionė skirta visiems, besidomintiems meno terapija ir meno terapijos metodų taikymu, laukiami visi, norintys kūrybiškai atostogauti ir geriau susipažinti su Gruzijos šalimi bei su meno terapijos metodais.

Dailės terapija leidžia žmogui atskleisti savyje neatpažintas galimybes, talentus, surasti naujus problemų sprendimo būdus, pasisemti stiprybės. Dailės terapija – tai laisvas ir spontaniškas dalyvavimas dailės kūrybos procese, neturint jokių išankstinių nuostatų ir įgimtų įgūdžių. Čia svarbiausia – procesas ir žmogus, o menas naudojamas kaip nežodinės komunikacijos priemonė, kaip būdas išsakyti savo jausmus, siekiant suteikti jiems aiškumo ir tvarkos. Meno terapija suteikia galimybę sumažinti prieštaravimą tarp to, kaip norėtumėme elgtis ir jaustis ir to, kaip mes elgiamės, norėdami įtikti kitiems žmonėms. Jos pagalba žmogus išdrįsta pasirodyti pasauliui toks, koks yra iš tikrųjų.

PRELIMINARI STOVYKLOS PROGRAMA:

I diena (rugsėjo 11 d.)
…skrendantiems su grupe: 6.10 – 11.40 val. – Skrydis iš Vilniaus oro uosto (Vilnius – Kutaisi).
12.10 – 14.30 val. – Transferis: Kutaisi oro uostas – Batumi (transferis įskaičiuostas programoje).
14.30 – 17.00 val. – Atvykimas į viešbutį, įsikūrimas, poilsis.
17.00 – 22.00 val. – Programos atidarymas – kelionė užsakytu mikroautobusu į restoraną kalnuose XARALE prie sraunios upės gamtoje – susitikimas su gruziniška virtuve ir jos tradicijomis „Gruziniško stalo tradicijos” (kelionė užsakytu mikroautobusu ir vaišės – įskaičiuota programoje).

II diena (rugsėjo 12 d.)
Pusryčiai ir maudynės jūroje…
13.00 – 15.00 val. – Susipažinimas ir įvadas į dailės terapiją (su prof. Liudmila Lebedeva)
15.00 – 16.00 val. – Pietūs ar užkandžiai individualiai
16.00 – 18.00 – “Asmeninis kelias labirintu – Dream Column” (nuostabus meno kūrinys – dviejų menininkų sukurtas labirintas Batumi mieste) – mintys, norai ir svajonės… Landšaftinė meno terapija ir jos aspektai – gili patyriminė praktika.
Nuo 18.00 – Poilsis ir asmeninis laikas Batumyje:
siūlome savarankiškai pasivaikščioti prie jūros ar aplankyti garsiąją judančią Ali ir Nino skulptūrą. Taip pat pasivaikščioti po Batumi bulvarą – tai istorinė promenada, išsidėsčiusi išilgai Juodosios jūros pakrantės.

III diena (rugsėjo 13 d.)
Pusryčiai ir maudynės jūroje…
11.00 – 13.00 val. – ekskursija užsakytu mikroautobusu į šv. Trejybės šventyklą ant “Sameba” kalno.
13.00 – 15.00 val. – Dailės terapija ir mokymo programa asmeniniam augimui ir savęs pažinimui
15.00 – 16.00 val. – Pietų ar užkandžių pertrauka individualiai
16.00 – 18.00 val. – Apsilankymas Nacionaliniame meno muziejuje – muziejinė dailės terapija: dailės terapijos technika “Impresyvi dailės terapija ir transformaciniai resursai” muziejaus aplinkoje (apsilankymas muziejuje įskaičiuotas programoje).
18.00 – 19.00 val. – Poilsis ir asmeninis laikas Batumyje

IV diena (rugsėjo 14 d.)
Pusryčiai ir maudynės jūroje…
13.00 – 15.00 val. – Dailės terapija ir mokymo programa asmeniniam augimui ir savęs pažinimui
15.00 – 16.00 val. – Pietų ar užkandžių pertrauka individualiai
16.00 – 18.00 val. – Dailės terapija ir mokymo programa asmeniniam augimui ir savęs pažinimui
18.00 – 19.00 val. – Poilsis
19.00 – 21.00 val. – Lynų kelias „Argo“ – Batumio miestas iš aukštai (pasikėlimas lynų keliu įskaičiuotas programoje)

V diena (rugsėjo 15 d.)
Pusryčiai ir maudynės jūroje…
13.00 – 18.00 val. – Ekskursija į Botanikos sodą ir meno terapijos programa. Susitikimas su įspūdinga Gruzijos augmenija, gamtos įvairove ir meno palikimu – N. Pirosmani kūryba „N. Pirosmani kūrybos interpretacija“ (kelionė į Botanikos sodą ir įėjimo bilietas – įskaičiuota programoje).
Nuo 18.00 val. – Poilsis ir asmeninis laikas Batumyje –
tai puiki vieta pasivaikščioti palei jūros pakrantę ar pasivažinėti dviračiu arba, tiesiog, atsipalaiduoti ir pamatyti populiariausias lankytinas vietas. Taip pat yra galimybė apsilankyti – delfinų šou Batumi delfinariume.

VI diena (rugsėjo 16 d.)
Pusryčiai
11.00 – 20.00 val. – Išvyka į Adžarijos apylinkes:
Gonio miestelis ir šio miestelio gynybinė tvirtovė, krioklys, Tamaros, kuri yra tituluojama kaip Karalius, o ne Karalienė – tiltas,
nacionalinis parkas: nuostabi Gruzijos gamta, maudynės ežere, piknikas ir vaišės (gardžių gruziniškų šašlykų kepimas gamtoje)… (ekskursija ir piknikas įskaičiuota programoje)

VII diena (rugsėjo 17 d.)
Pusryčiai
…ir laisva diena kurortiniame mieste – Batumyje: laisvas laikas sau ir asmeniniams poreikiams (poilsis, maudynės jūroje, dovanų ir lauktuvių paieškos…).
18.00 – 22.00 val. – Stovyklos ir programos uždarymo renginys MARANI vyno rūsyje ir MARANI restorane: vynų degustacija ir gruziniškos vaišės (degustacija ir bendras vaišių stalas įskaičiuotas programoje)

VIII diena (rugsėjo 18 d.)
7.00 val. – išvykstame iš viešbučio
7.00 – 9.30 val. – Transferis: Batumi – Kutaisi oro uostas (transferis įskaičiuostas programoje)
11.10 val. – Skrydis į Lietuvą


Organizuoja: VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studija. Atsakingas asmuo organizaciniais klausimais: Dainora Skrabulienė
Tel. pasiteirauti: 868444109
Registracija vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com

Pagrindinė dailės terapijos programos vedančioji: LIUDMILA LEBEDEVA (Maskva, Rusija) – pedagogikos mokslų daktarė, profesorė, Sostinės profesinio švietimo instituto Maskvoje mokslo srities prorektorė. L.Lebedeva yra individualių meno terapijos technikų autorė, daugiau nei 260 mokslinių publikacijų autorė, publikacijos išverstos į rusų, anglų, lietuvių, turkų ir kitas kalbas. L.Lebedeva yra parašiusi daugelį knygų apie dailės terapiją. 2013 metais Lietuvoje buvo išleista viena iš jų – „Dailės terapija: teorija ir praktika“. Liudmila veda mokymus ir seminarus Rusijos Federacijoje ir Rytų Europoje, bendradarbiauja su praktinės psichologijos centrais ir institutais bei Australijos, Didžiosios Britanijos, Olandijos ir kitų šalių mokslininkais. Prof. L. Lebedeva – Rytų Europos dailės terapijos asociacijos pirmininko pavaduotoja mokslo veikloje, tarptautinės profesorių asociacijos slavų šalyse (Bulgarijoje) narė, priklausanti meno terapijos asociacijai.Liudmila Lebedeva – Rusijos Federacijos patentuoto išradimo Nr. 2420233 „Ekspresyvus emocinės būsenos koregavimo metodas” autorė.Valstybiniai apdovanojimai už pasiekimus švietimo srityje: – K. D Ušinskio medalis. Švietimo ir mokslo ministerijos diplomas.

Liudmila Lebedeva – daugelio meno terapijos metodų kūrėja, tarp kurių ir vienas populiariausių projekcinės diagnostikos metodų „Šeimos piešinys gėlių vaizdiniais“. Taip pat – mokslinių tyrimų projekto vadovė „Ekopsichologinis modelis, skirtas pacientų, sergančių onkologinėmis ligomis, emocinio prisitaikymo ir emocinės būsenos stiprinimui, naudojant meno terapijos procesą”.

Programos organizatorė: DAINORA SKRABULIENĖ – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, kvalifikuota dailės terapijos ir geštalto terapijos praktikė, dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimų vadovė, baigusi specialiąją programą Lietuvoje „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės“ bei Maskvos pozityviųjų technologijų institute įgijusi kvalifikaciją „Meno terapijos metodai psichologinio konsultavimo, socialinio – pedagoginio darbo ir sveikatos priežiūros srityse“ . Taip pat – šios kvalifikacijos kėlimo programos organizatorė Lietuvoje. Dainora jau 15 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos” (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Daugiau informacijos apie dailės terapijos renginius Pažinimas ir saviraiška.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.