Mintis gali keisti genetinį organizmo kodą?

25 Responses

 1. Povilas parašė:

  Besimokydamas mokykloje, užpildžiau draugui anketą „priminimius” klausimai apie svajones, ateitį.
  Po daugiau nei 20 metų atradus užrašus buvau maloniai nustebęs. Daugelis svajonių išsipildė,o link likusių išsipildymo keliaujama sparčiu žingsniu.. Tikslai užrašyti aštuonmečio berniuko pasiekti, kitiems trūksta labai nedaug.
  Visuo tuo tikėjau, ir to siekiau. Užprogramavau savo pasamone ir turiu tai ko noriu.

 2. VVV parašė:

  Idėjos nemoksliškos šių dienų mokslo akimis.

  • Gintaras P. parašė:

   Apie ka tu kalbi, VVV, siu dienu mokslas- dagradaves. Ypac uzsakomasis mokslas. Yra ir neuzsakomasis, geri zmones savo jegomis platina ir gilina mokslo aprepti. Mokslas yra nepajegus atsakyti i gyvenimo prasmes klausima. Bet, kad mintis gali keisti genetini koda tam tikra prasme yra tiesa.

 3. Nirananda parašė:

  Pries 20 metu sahaja jogos mokytoja mokslineje konferencijoje peterburge pareiske kad genai nuolatos kinta ir meditacija gali visiskai isgyditi ir pakeisti genus… Puse sales atsistojo ir isejo. Zurnalistams Shri Mataji paaiskino kad mokslas labai atsilieka. Bet jau greitai bus irodyta tai ka siandien pasakiau. :) jau ne pirmas straipsnis sia tema. Austrijos mokslininkai irode, kad genai kinta dazniau nei mes isivaizduojame….

  • praktika parašė:

   Parodikite bent viena pakitusi gena kuris atsakingas uz akiu, odos spalva… aaaa tikriausiai jie tiesiog neuzsiima meditacija

   • Anonimas parašė:

    Jei keisti akių rainelės ar odos spalvą būtų be galo svarbu – jie pasikeistų.
    Praktiškai – minties (savįtaigos) dėka pasigydžiau karpą.

   • Anonimas parašė:

    Pažįstu bent porą žmonių, kurių akių spalva jau suaugusiame amžiuje pasikeitė ;)

    • Monaki parašė:

     Aš sužavėta :)…būtų labai, labai įdomu išgirsti plačiau;) gal galit man papasakoti? :))

    • Anonimas 2 parašė:

     Mano akių spalva taip pat pasikeitė. Kai buvau vaikas, jos buvo tamsiai rudos. Sulaukus maždaug 20 metų, pastebėjau, kad akių spalva kinta ir dabar jos žaliai rudos. Nemanau, kad tai įtaiga, bet kai kurie genai, atsakingi už akių rainelės spalvą, gali pasireikšti (pradėti veikti) vėlesniame amžiuje arba pasikeisti.

  • Vaidotas parašė:

   Medituoju Sahadza joga, pagal Shri Mataji Nirmala Devi.Labai jauciasi tiek is fizines , tiek is dvasines puses pagerejimai. Labai rekomenduoju sia joga.
   Aciu

  • Gintaras P. parašė:

   Mokslas turi tiek daug apribojimu, kad jei kalbame apie kazka daugiau nei fizikos desniai jis tiesiog neadekvatus jokiai esminei isvadai prieti.

 4. Aivaras parašė:

  Gal kas yra susidures su geltonosios demes liga (akiu liga) ir praktikaves jos isgyjima per alternatyviaja medicina?

 5. Rima parašė:

  Vaistas nuo visų ligų, kurį vartoti 1000 kartų į dieną: AŠ SVEIKAS.

 6. Abra Kadabra parašė:

  Tegul man parodo, kuris gimes aklas saviitaiga praregi. Arba kazkas su stipriai silpnom akim. Bobuciu pasakos ir nauda „motyvatoriu” – smegenu pudrinimo piniginems. :)

  • As parašė:

   Turejau nemaza regejimo minusa, beveik -6. Tiesiog tokia fiziologija, akys isaugo per dideles, todel buvo reikalinga korekcija akiniais ar lesiais. Akiu taip paprastai dieta ir sportu nesumazinsi, nors jau yra budu, bet jiems reikia daug laiko. Lazerine korekcija daug greiciau.

  • Izolda parašė:

   Akių gydytoja 1996 m man nustatė toliaregį astigmatizmą. Užsidėjau akinius. Bet rudenį, žiemą įėjus į patalpą jie užrasodavo… nutariau jų atsikratyti kaip nors. Perskaičiau Norbekovo „Kvailio patirtis arba kaip atsikratyti akinių” ir darydavau prieš užmiegant ir tik prabudus saviįtaigos seansus. Po mėnesio- kito jau nebereikėjo akinių. Man dabar 58 metai. puikiai matau be akinių ! Va !

 7. Sara parašė:

  Tikejimas – stipraus poveikio vaistas su garantija …

 8. Jonas parašė:

  Vianna Stibal. Dvi knygos apie Teta gydymą. Tai tikrai veikia.

 9. Esenku parašė:

  Apie tai, kad galime gydyti patys save kalba ir daosių meistras Mantekas Čija. Vietoj to, kad užsiimtų žmonių gydymu (o jis tai darė jaunystėje) meistras moko technikų, kurias kasdien praktikuodamas žmogus eliminuoja iš savo pasąmonės negatyvą ir taip atsiranda erdvė pozityvioms mintims, meilei, kuri gydo mūsų organus ir visą kūną. Jei sukoncentruoji dėmesį į organą ir fiziškai pradedi jausti šilumą ar net aiškų karštį toje vietoje, sakyčiau tai vienas iš paprastų įrodymų, kokia didelė mūsų pačių minties galia. Mes galim labai daug, tereikia tuo patikėti pasąmonės lygmeniu, ką padaryti ir padeda meditacijos.

 10. Virginija parašė:

  Kad mintys materializuojasi, tai tikiu 100%. Nes pati tai patyriau. dar jaunystėje tai įvyko. Tada buvo neigiamos mintys ir viskas išsipildė. Todėl dabar stengsiuosi mąstyti tik pozityviai. Aišku ne visada pavyksta, nes aplink daug negatyvo, bet bandau šalinti blogas mintis.

 11. Mykolas parašė:

  Buvo idomu ir naudinga paskaityti apie tai :) Kadangi esu praktikuojantis Dievo zodi zmogus,nepriklausau jokiai religijai,ir apie tai net nenoriu nieko girdeti,galiu uztikrinti,kad Tiesos pazinimas turi realia jega islaisvinti mus nuo visokio melo kuri taip inirtingai bei desperatiskai projektuoja i mus sundaktariai,visokio plauko ale mokslininkai,magai-burtininkai… Issivalius nuo viso sito s…-melo zmogus cia pat,ta pacia akimirka isgyja,tampa laisvas…Puikus straipsnis!

 12. Anonimas parašė:

  Gal butu idomu tiems,kurie supranta vokieciu k.: Lissy Götz „Programmiere Dein Gehirn-es wird Dich verstehen:die Alpha-Synapsen-Programmierung”.

 13. Kaunietė parašė:

  Straipsnis optimistiškas, bet trūksta trumpo aprašymo kaip tas vyksta ląstelės lygmenyje.

 14. Ona parašė:

  Yra Liptono knygų lietuvių kalba, kuris visus tyrimus ir gautus rezultatus detaliau paaiškina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *