Mokymai psichologams „Bijau likti vienas! Pagalbos galimybės atsiskyrimo nerimą patiriantiems vaikams“

freepik.com

Vaikai patiria pačių įvairiausių baimių ir kai kurios jų yra pagrįstos ir natūralios vaiko amžiui. Tačiau yra baimių, kurios apsunkina vaikus ir jų tėvus. Viena iš dažniausių baimių, dėl kurių vaikams ieškoma psichologinės pagalbos, yra atsiskyrimo nerimas. Atsiskyrimo nerimą išgyvenantys vaikai itin jautriai reaguoja net ir į nedidelius atsiskyrimus nuo artimųjų, nuolat baiminasi, kad jų mylimiems žmonėms gali nutikti kažkas baisaus, turi sunkumų užmigti, eiti į mokyklą ar į būrelius. Suprantama, kad vaikams ir jų tėvams tokiu atveju reikalinga savalaikė ir efektyvi pagalba.

Kviečiame dalyvauti mokymuose, kuriuose bus aptariamos pagalbos galimybės konsultuojant 7 – 11 m. vaikus, išgyvenančius atsiskyrimo nerimą. Mokymai bus paremti kognityvine elgesio terapija (KET). KET yra viena iš labiausiai moksliniais tyrimais grįstų psichoterapijos krypčių, ji plačiai taikoma pasaulyje su vaikais ir suaugusiais dirbančių specialistų. Pagrindinė KET prielaida yra tai, kad mintys, kūno pojūčiai, emocijos ir elgesys yra tarpusavyje susijusios sistemos ir keičiant vieną, keisis ir kitos. Tad mokymuose bus skirta daug dėmesio KET technikoms, tinkančioms vaikams, kurie patiria nerimą atsiskirdami nuo tėvų. Mokymuose taip pat bus aptartos ir pagalbos galimybės tėvams.
Mokymai orientuoti į praktiką, taigi turėsite galimybę pasitreniruoti taikyti aptariamus metodus.

Mokymai skirti psichologams, taip pat psichologijos magistrantūros studentams, dirbantiems ar planuojantiems dirbti su vaikais.
Bus išrašomi dalyvavimo pažymėjimai.

Vietų skaičius ribotas!

LAIKAS: Gruodžio 6 d. 10.00 – 16.00 val.
Detalesnė dienotvarkė bus atsiųsta užsiregistravusiems.

VIETA: Vilnius. Bus patikslinta užsiregistravusiems dalyviams.

SEMINARĄ VEDA:
Psichologė, KET psichoterapeutė Kristina Paradnikė. Daugiau informacijos: https://www.psicentras.lt/specialistai/paradnike/

REGISTRACIJA IR APMOKĖJIMAS*:
Užpildykite šią formą: https://forms.gle/zMtnNM4bYLnkVhKb9
Jums užsiregistravus atsiųsime apmokėjimo informaciją.
Mokymų kaina 35 eurai. Į kainą įskaičiuotos kavos pertraukėlės.

*Atsisakius dalyvauti likus mažiau nei savaitei iki mokymų pinigai negrąžinami.

KONTAKTAI: VšĮ Psichoterapijos ir mokymų centras, svetainė www.psicentras.lt, +37063000149, el. p. info@psicentras.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *