fbpx

Nemokama paskaita „Kaip pažeidžiamumas gali padėti išlaikyti harmoningus santykius?”
0 (0)

 

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras tęsia atvirų paskaitų ciklą apie emocinę sveikatą ir šįkart kviečia į paskaitą tema: „Kaip pažeidžiamumas gali padėti išlaikyti harmoningus santykius?“.

Dauguma žmonių nori gyventi darnoje su savo partneriu, siekia tobulumo ir kartais net tobulų santykių. Kadangi tobulumas neturi ribų, tai jo vis nepavyksta pasiekti. Santykių harmonijai labai reikia pažeidžiamumo, tokio, kuris įgalina būti santykyje autentišku ir netobulu.

Brene Brown savo tyrimuose atrado, jog laimingi žmonės santykiuose buvo tie, kurie galvojo, jog buvimas pažeidžiamu juos padaro gražiais. Jie pirmi padarydavo ar pasakydavo kažką, nesitikėdami rezultato ir neturėdami jokios garantijos, jog kažkas pavyks.

Šioje paskaitoje sužinosite apie pažeidžiamumo teikiamą naudą santykiams, kokios galėtų būti harmoningų santykių palaikymo gairės (jei tokios yra) bei kelis pratimus ugdyti drąsai būti pažeidžiamu.

Smulkesnės temos:

  • mūsų taisyklės ir įsitikinimai, ribojantys buvimą santykyje;
  • pažeidžiamumo teikiama nauda bendraujant su partneriu;
  • emociniai (ir ne tik) poreikiai bei jų išraiška (konkreti formulė);
  • dėkingumo vieta santykiuose;
  • pratimai, padėsiantys ugdyti drąsą būti pažeidžiamu.

Paskaitą ves psichoterapeutas-šeimos gydytojas lektorius Dainius Jakučionis.

Paskaita vyks birželio 5 dieną, 18.00-19.30 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, adresu M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius (didžiojoje auditorijoje).

Dėmesio! Dalyvių skaičius yra ribotas, todėl vykdoma išankstinė registracija, paspaudus šią nuorodą: https://goo.gl/forms/ScfppFFYBvuHrd3C2. Registuokitės tik tiksliai žinodami, kad galėsite dalyvauti, ir būtinai sulaukite registracijos patvirtinimo, prieš atvykdami į paskaitą.

Paskaita yra nemokama, tačiau labai norintiems atsidėkoti lektoriui turėsime padėkos dėžutę.

Paskaitas organizuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, prie iniciatyvos prisideda ir ją palaiko Vilniaus universiteto studentų atstovybė ir programa „Be etikečių“.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.