Psichologijos akademija – raktas į save
Norint geriau save pažinti, nebūtina susikrauti kuprinės ir traukti į Tibetą. Vienas pažįstamas pasakojo, kad nuvykęs mokytis meditacijos į budistų vienuolyną ir prisistatęs, iš kur atvyko, išvydo nustebusį vienuolio veidą ir vietoj entuziastingo pasveikinimo išgirdo: „Juk nereikia taip toli keliauti, kad medituotum. Kodėl to nedarai namie?“
Ne kelionė ir jos egzotiškos aplinkybės sukuria reikiamą erdvę pokyčiams. Svarbiausia – ryžtas skirti didelę dalį laiko sau pačiam, drąsa giliau pažvelgti savo motyvus, norus, abejones. Drąsa pamatyti save kitų akimis. Tokį asmeninį laiką ir profesionalų paramą naujame, sąmoningesniame kelyje žmonės neretai randa Psichologijos akademijoje. Čia gimstančios įžvalgos keičia gyvenimo kokybę.
Studentė Dovilė Urmanavičienė teigia: „Kai surizikuoji atsiverti ir tai padaro kiti šalia esantys žmonės, pamatai, kad visi turi bėdų ir sunkių išgyvenimų, gilių abejonių. Tai išlaisvina. Atgavau pasitikėjimą savimi ir aplinkiniu pasauliu. Supratau, kad po skyrybų galiu ir viena užauginti laimingą, savimi pasitikintį vaiką.“
Jogos studijos vadovė Olga Joana Zumerienė tikina: „Įgijau daugiau drąsos bandyti ką nors nauja įprastoje aplinkoje. Išmokau kalbėtis su tais, kurie iš pirmo žvilgsnio man nepatiko. Šis bendravimas privertė mane augti ir tobulėti. Supratau, kad mane erzina kitų žmonių savybės, kurių nenoriu matyti savyje. Pažinau savo šešėlinę pusę.“
Tokioms asmeninėms įžvalgoms reikia drąsos. Ne veltui save iš naujo pažinti pasiryžta daug pasiekę, smalsūs ir atsakingi žmonės, kurie gerai žino, kad likimas – išmintingųjų pusėje. Juk nuo mūsų pačių požiūrio, veiksmų ir patirties priklauso, kokį gyvenimą mes kuriame – laimingą, piktą, nuviliantį, įdomų ar nuobodų. Aplinkybės ir kiti žmonės gali mums padėti, bet žingsnį į savęs pažinimą visada žengiame sava koja.
Studentė Jolita Malinauskaitė neabejoja: „Kiti žmonės, kad ir profesionalai, įžvalgų už mus nedaro, tačiau jie padeda atrasti gyvenimo stebuklus patiems.“
Padovanokite laiko sau!
Psichologijos akademijos misija – suteikti psichologijos žinių ir praktinių įgūdžių žmonėms, norintiems sąmoningai kurti savo ir savo aplinkos ateitį, gyventi prasmingiau ir džiaugsmingiau.
Akademijoje taikoma unikali mokymo sistema TPĮ (T – teorija, P – praktika, Į – įrankiai), per trumpą laiką leidžianti išmokti daugiau. Kiekvieno dalyko studijas sudaro trys elementai: teorinės žinios, jų įprasminimas per asmeninę patirtį ir praktinis metodų taikymas. Studijų tikslas – ne formalus išsilavinimas, čia mokoma to, kas turi praktinę vertę. Tuo šios studijos iš esmės skiriasi nuo akademinių studijų: daugiau bendravimo, asmeninės patirties ir diskusijų. Daugiau tikro gyvenimo.
Patogus tvarkaraštis dirbantiems
Akademijoje užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (išskyrus vasaros mėn.) penktadienį (13:00 – 18:00 val.) ir šeštadienį (09:00 – 17:15 val.).
Priėmimas
- Į akademiją priimami asmenys turintys aukštąjį išsilavinimą ir ne mažiau kaip vienų metų darbo patirtį.
- Stojamųjų egzaminų nėra.
- Priimama atsižvelgiant į testo ir priėmimo komisijos įvertinimą.
- Doc. dr. Gintaras Chomentauskas
- Doc. dr. Visvaldas Legkauskas
- Dr. Edita Dereškevičiūtė
- Olegas Lapinas
- Elona Ilgiuvienė
- Žydrė Arlauskaitė
- Justinas Burokas
- ir kiti.
Plačiau:
info@psichologijosakademija.lt
www.psichologijosakademija.lt
Tel. (8 5) 262 67 63