Santykiai: 10 moters klaidų nestiprinančių santuokos
5 (1)

feet-1042336_640

Santykiuose beveik visada esame linkę kaltinti kitą, o ne save. Na, bent jau iš pradžių. Suvokimas, kad situacijoje, ginče ar bet kokiame nesutarime kalti gali būti abudu žmonės, ateina kiek vėliau, kai nurimstame ir pradedame ieškoti konflikto priežasčių. Tinklapyje soulpost.ru rašoma, kokie dažniausi moters elgesio ypatumai erzina jos sutuoktinį ir ką vertėtų daryti, kad geriau sutartume vienas su kitu.

1. Jūs visada prastai atrodote. Kad ir kaip būtumėte užsiėmusios, raskite laiko savo išvaizdai. Nereikia lankytis pas kosmetologus, kad atrodytumėte tvarkingai ir patraukliai – daili šukuosena, švarūs ir tvarkingi drabužiai, minimalus makiažas (ar visai jokio) ir šypsena veide visada bus įvertinta teigiamai. Žinoma, būna situacijų, kai išvaizda paskutinėje vietoje, pavyzdžiui, rūpinatės mažais vaikais ir neturite nei laiko, nei noro puoštis. Tai savaime suprantama, tačiau praėjus sunkesniam laikotarpiui tas noras sugrįžta, tiesa? Kur kas blogiau, jeigu neturite jokios motyvacijos. Tuomet reikia ieškoti gilesnių priežasčių.

2. Esate priklausoma nuo išmaniųjų įrenginių. Daugelis mūsų jaučia jiems priklausomybę, tačiau santykiams išmanieji įrenginiai nieko gero neduoda. Valandų valandas sėdėdama ir naršydama jūs kaip tik veltui švaistote laiką, kurį galėtumėte leisti su šeima ir vaikais, skirti savo tobulėjimui. Turėkite griežtą nuomonę šiuo klausimu ir skirkite pakankamai dėmesio savo šeimai, t. y. nusistatykite prioritetus.

3. Jūs nesiklausote savo vyro. Jeigu norite gerų santykių, gerbkite savo vyrą, išklausykite jo nuomonę be kritikos ir pašaipos. Negalvokite, kad jūs 100 procentų žinote, ką jis galvoja. Galite sužinoti daug naujo. Taip pat atkreipkite dėmesį, jog jei jūs klausysite jo atidžiai ir su susidomėjimu, jis atsakys tuo pačiu.

4. Jūs šykštite bučinių ir apsikabinimų savo mylimam vyrui. Taip, su laiku aistra ir meilė blėsta, todėl reikia kurstyti židinį. Todėl nevenkite vienas kitam dovanoti artumo ir meilės, kadangi tai suteikia tik teigiamų emocijų, suartina ir primena, kodėl vienas kitą kažkada pamilote.

5. Jūs blogai atsiliepiate apie savo vyrą prie draugų. Turėtumėte ginti tą, su kuriuo ruošiatės nugyventi visą gyvenimą, tą, kurį pati išsirinkote. Draugai prisimins tik tai, ką esate kalbėję blogo, o gerus dalykus pamirš. Be to, pamąstykite, kaip jaustumėtės, jeigu vyras jūsų trūkumus išsakytų savo draugams?

6. Jūs pykstate, kad nesulaukiate romantikos. Romantika yra kuriama dviejų žmonių. Pabandykite pasikalbėti su vyru apie tai, ko labiausiai norėtumėte, kas priverstų jūsų abiejų širdis plakti greičiau. Vyrai, beje, neskaito moterų minčių, todėl tikėtis, kad jis supras dėl ko pykstate, yra misija neįmanoma.

7. Vyras jums tapo nebe toks svarbus. Pagalvokite, kodėl jis jūsų nebedomina kaip anksčiau? Galbūt susilaukėte vaikelio ir dėmesį skiriate tik jam? Ar susiradote hobį, kuris išstūmė jūsų vyrą iš prioritetų sąrašo? Protingas vyras visada palaikys savo žmoną, todėl neatstumkite savo mylimojo iš gyvenimo, o kaip tik stenkitės dar labiau įtraukti.

8. Jūs nevertinate tų gerų dalykų, kuriuos jis daro. Priimate gerą kaip duotybę ir būtinybę, tačiau niekada nepraleisite progos akcentuoti tai, kas blogai? Keiskite požiūrį ir pasidžiaukite, kad sutuoktinis stengiasi, būkite dėkingos!

9. Jūs nuolat priekaištaujate. Sunku iškęsti, kai grįžusį vyrą pasitinka surūgusi ir pikta žmona, užpuolanti priekaištais ir kitais reikalavimais. Tai ne motyvuoja, o dar labiau suerzina ir sudirgina. Ką galite padaryti? Kalbėkite apie tai, kaip tikslus įgyvendinsite kartu, teisingai išreikškite savo nuomonę, norus.

10. Jūs pamiršote, kodėl išsirinkote savo vyrą. Prisiminkite, kad jus patraukė, sužavėjo. Nejau tie bruožai dingo, išgaravo lyg dūmas? Jūsų užduotis tai atrasti iš naujo. Gali būti, kad buitis ir rutina santykius kaip reikiant supurtys, tačiau pasistengti prisiminti tas dienas, kaip jautėtės santykių pradžioje, tiesiog būtina.

Parengė Ji24.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 1 Vidurkis: 5]

3 Responses

 1. G parašė:

  Kaip gerai, kad vyrai klaidu nedaro!! Tik tos vis ydingos ir kaltos moterys!

 2. A parašė:

  O kur 1000 klaidų, kurias vyras daro santykiuose? Kažkaip mėgstame kaltinti vien moteris,o kur antros pusės indėlis? Ką vyrai nesėdi prie interneto? Ką vyrai nepriekaištauja moterims? Kažkaip visi straipsniai kad tik moteris tobulėtų, nors tobulėti reikia abiem, o kai tobulėja tik viena pusė, antra lieka tokiam pačiam lygyje ir santykiams ateina galas.

  • Vyras parašė:

   Na tai straipsnis is JI zurnalo, kai JIS zurnale analogiskus rasys, tai parasys ir vyrams :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.