fbpx

Smurtas prieš vaikus: kaip atpažinti ir apsaugoti savo vaiką
0 (0)

paskaitos

Lapkričio 23 d., pirmadienį, 18 val. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į susitikimą su VšĮ Paramos vaikams centro psichologe Veronika Lakis (tema – „Smurtas prieš vaikus: kaip atpažinti ir apsaugoti savo vaiką“), kuris įvyks Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų bibliotekoje (Trakų g. 10).

Su kokio pobūdžio smurtu mūsų vaikai gali susidurti?

Europoje ir pasaulyje atliktų tyrimų duomenimis, maždaug vienas iš penkių vaikų tampa vienokio ar kitokio seksualinio smurto auka. Taip pat įvertinta, kad apie 80 proc. atvejų smurtautojas / priekabiautojas yra vaikui pažįstamas, žmogus, kuriuo jis pasitiki. Paramos vaikams centras nuo 2015 m. spalio 13 d. visoje Lietuvoje vykdo tarptautinę socialinę kampaniją „Vienas iš penkių“, kurios pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į prievartos prieš vaikus problemą. Ta proga kviečiame visus besidominčius į paskaitą-diskusiją, kurioje kalbėsime apie tai, kaip atpažinti smurtą ir tinkamai reaguoti, kaip apsaugoti vaikus ir mokyti juos augti saugiai.

Renginys skirtas tėvams, pedagogams ir visiems besidomintiems.

Nacionalinė biblioteka, bendradarbiaudama su Paramos vaikams centru, kviečia ir į paskutinį susitikimą su šio centro darbuotoja: gruodžio 2 d. 18 val. – „Vaiko globa šeimoje: iššūkiai, galimybės, klaidos“ (specialistė Laima Nausėdaitė).

Renginio tipas: nemokamas
Renginio data: 2015-11-23, pirmadienis
Renginio pradžia: 18:00
Renginio vieta: Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos Vaikų biblioteka

Taip pat kviečiame prisijungti facebook‘e

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.