fbpx

Stovykla moterims „Tapk savo gyvenimo Šeimininke“
0 (0)

Gyvenimas – kaip laukinis arklys: jei jo nevaldysi pati, jis valdys tave (nežinomas autorius).

Tikra moteris nesiskundžia savo gyvenimu – ji jį gyvena. Ji nešoka pagal kitų užsakytą muziką ir nereikalauja, kad kiti šoktų pagal jos. Ji rūpinasi kitais, taip pat priima pagalbą iš kitų, tačiau visur jaučia ribas.

Ji neturi per daug lūkesčių, todėl jos gyvenime, nepaisant nesėkmių ir nelaimių, nėra vietos kančiai. Ji keičia tai, kas jos valioje ir susitaiko su tuo, kas nepakeičiama. Ir, žinoma, geba atskirti viena nuo kito. Ji suvokia, kad pasaulis jai neskolingas, kaip ir ji – pasauliui. Prisiima atsakomybę už savo gyvenimą!

Kviečiame į pokyčių stovyklą, kurioje ne tik sužinosite, bet ir patirsite savo ribas bei galimybes, pažinsite save, pažvelgsite naujomis akimis, įgysite daugiau pasitikėjimo savimi.

Kaip atrodo savo gyvenimo Šeimininkė:

 • Gerbia save ir kitus.
 • Pakankamai gerai pažįsta save.
 • Ji žino savo stipriąsias ir silpnąsias puses.
 • Geba elegantiškai pasakyti „Ne“.
 • Myli savo gyvenimo žmones – vyrą, vaikus, tėvus, draugus, – juk tai JOS žmonės. Tačiau neleidžia su ja elgtis netinkamai ar būti išnaudojama.
 • Myli savo darbus – tiek profesinėje, tiek kasdieninėje veikloje. Tačiau darbo pasirinkimas nebūna automatinis ar priverstinis (dirbu, nors ir skauda galvą, nes negaliu kitaip).
 • Ji geba paleisti, todėl neturi rimtų priklausomybių nuo įpročių ar žmonių.

Stovykloje „TAPK SAVO GYVENIMO ŠEIMININKE“ ir po jos:

 • Skirsite laiko sau.
 • Išmoksite daryti SAVO sprendimus.
 • Atsikratysite vidinių blokų ir baimių, trukdančių džiaugtis gyvenimu.
 • Santykius kursite, o ne juose kentėsite.
 • Nustosite gyventi kitų gyvenimą.
 • Išmoksite atsiriboti nuo aplinkinių nuomonės.
 • Paleisti nereikalingus žmones, daiktus, idėjas.
 • Nustosite elgtis tik iš pareigos ar baimės.
 • Nebeteisinsite kitų žmonių netinkamo elgesio su jumis.
 • Nebetrauksite į savo gyvenimą nevykėlių, kuriais reikia nuolat rūpintis, globoti.

Tikrai nemokysime būti abejingomis artimiesiems, lipti per kitų galvas, niekinti kitus – toks elgesys rodo vidinę nelaisvę.

Kodėl tai bus naudinga Jūsų artimiesiems?

 • Padėsite jiems suprasti, ko jums iš tikrųjų reikia.
 • Mažiau priekaištausite ir nurodinėsite jiems.
 • Neskaudinsite jų.
 • Rodysite jiems daugiau tikros meilės ir pagarbos.
 • Maksimalus dalyvių skaičius – 15. Kiekviena gausite daug individualus dėmesio.

Stovykla vyks liepos 23-26 dienomis.
Kaina – 349 eurai.

Užsiregistravus  iki birželio 15 d. kaina 280 eurų.

Mėgstančioms visą parą būti gryname ore, galima atsivežti ir įsikurti savo palapinėje. Tokiu atveju kaina 190 eurų, užsiregistravus iki birželio 15 d. – 160 eur.

Atsiliepimai iš pernai metų stovyklos:

Važiuodama čia abejojau ar gerai darau, bet dabar žinau, kad tai buvo geras sprendimas. Nes sužinojau daug apie save, gavau daug geros patirties. Supratau, kad teorija be praktikos nieko neduoda, reikia dirbti su savimi, jei nori pokyčių. Dabar žinau, nuo ko pradėti ir kaip pradėti. Patiko viskas, pradedant stovyklos vieta, maistu ir visom bei patirtim, kurią gavau. Ačiū labai!“

„Noriu padėkoti už šią stovyklą. Tai buvo patirtis, kurios nesitikėjau, nes atvažiavau su nuostata, kad realybėje viskas jau gerai. Atlikus praktines užduotis supratau, kad specialisto – psichologo vedimas padeda atrasti tai, ko pati neįtariau kur ieškoti. Dabar žinau kaip tai daryti ir kur turiu tobulėti. Ačiū jums.“

„Jaučiu poveikį savo gyvenimui, minčių kontrolę. Vidinė būsena eigoje keitėsi nuo nerimo, pasimetimo, atmetimo reakcijų į ramybės, pasitikėjimo būseną.“

„Atvykau kaip išsigandęs kačiukas, silpna, bejėgė, bijanti, o išvažiuoju kaip ta erelė, išskleidus sparnus. Atradau save vėl: linksmą, besimaivančią mergaitę. Buvo sunku atrasti ir įvardinti dalykus, problemas, kurios sekmadienį jau nebeatrado vietos mano gyvenime. Išmokau klausyti, pati ne visada esu teisi. Dabar žinau kaip eiti tikslo link. Dėkoju už žinias, už šiltą bendravimą ir pagalbą.“

„Labai džiaugiuosi, kad Facebook‘e įkrito jūsų stovyklos nuoroda, kad ją perskaitėm su drauge ir atvažiavom. Labai geras, moteriškas, praleistas savaitgalis. Labai gera, kai didelis ratas moterų jaučiasi taip pat, yra bendrų reikaliukų! Labai geras jūsų tandemas. Labai nuostabi virėja. Didelis, didelis ačiū jums! Vakar jau atrodė, kad darbo truputį per daug. O šiandien vėl viskas super! Didelis Ačiū!“

Jūs nesužinosite kaip pakeisti pasaulį, bet išmoksite pakeisti savo požiūrį į stresines situacijas.

Kadangi norime, kad naujas žinias sėkmingai pritaikytumėte praktikoje, turime Jums pasiūlymą. Naujiems įgūdžiams užtvirtinti, po stovyklos 12 mėnėsių galėsite NEMOKAMAI konsultuotis (skambinti, rašyti, Skype,u) su stovyklos lektorėmis.

12 mėnesių garantija:

Jei po stovyklos 12 mėnesių taikysite visas išmoktas technikas, konsultuositės su mumis ir vis tiek nepajusite didesnės ramybės bei kontrolės savo viduje, mes grąžinsime Jums pinigus. Tai reiškia, kad Jums reikia visiškai kitų dalykų arba dar nesate pasiruošusios pokyčiams.

Stovykos vieta – Survilų sodyba –www.rozlaukis.com.

Stovyklos vadovės:
Asta Petrauskienė – psichologė, neurolingvistinio programavimo praktikė, eneagramos meistrė.
Gintarė Jurkevičienė – psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė;
Vitalija Mikutaitienė – psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė.

Detalesnė informacija ir registracija el.paštu:mpkcentras@gmail.com arba telefonu 8-601-14262, renginys facebook’e.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.