Tik moterims

tik_moterimsShaunti Feldhahn „Tik moterims: tai, ką turite žinoti apie vyrų vidinį pasaulį” (2014)
Išleido: Vaga

Kas dedasi vyro galvoje? Nuo senų laikų moterys vargsta, besistengdamos suprasti, kodėl vyrai elgiasi taip, kaip elgiasi. Net tos, kurios gyvena ilgametėje santuokoje ir mano suprantančios vyrus, iš tikro yra prakrapščiusios tik menką, paviršutinį pažinimo sluoksnį. Po šiurkštoku vyro fasadu slypi dar nelygesnės, žemėlapiuose nepažymėtos teritorijos.

Amerikiečių rašytojos Shaunti Feldhahn knyga „Tik moterims: tai, ką turite žinoti apie vyrų vidinį pasaulį“ pristato įžvalgas, kurias autorė padarė atlikusi nacionalinio masto tyrimą ir apklaususi 1 000 vyrų. Parašyta paprasta ir draugiška moters pokalbio su moterimi forma, knyga atveria akis, leidžia žengti į nepažintas vidinio vyrų pasaulio žemes ir suprasti, ką mūsų gyvenimo vyrai – mylimieji, broliai, tėvai, sutuoktiniai, sūnūs – iš tikrųjų galvoja ir jaučia.

Leiskitės į pažintinę kelionę „Tik moterims“, po kurios ne tik geriau suprasite savo gyvenimo vyrus, išmoksite palaikyti juos taip, kaip jiems to reikia, bet ir galiausiai atrasite, kaip mylėti vyrą tokį, koks jis yra, o ne tokį, kokį įsivaizduojate jį esant.

Shaunti Feldhahn – amerikiečių populiariosios literatūros autorė, žurnalistė, viešosios politikos analitikė. Baigė Harvardo universitetą, dirbo dienraščiui „The Wall Street Journal“. Rašo savaitinius straipsnius moterų ir populiariosios kultūros temomis žurnalui „Atlanta Journal-Constitution“.

„… vien tik sužinojusios šias tiesas apie vyrus, galėsite pradėti savo kelionę išgijimo link.”

Knygos pagrindu skelbti tekstai:
Vien meilės neužtenka?

5 Responses

 1. Algirdas parašė:

  bet gi moterys, ar Jūs linkę vargintis dar plius tuo, jog gilintis į mus,vyrus, į mūsų vidinius pasaulius???…tai kuo tada bepadės ar ši, ar kuri kita literatūra ta tema,kurios senokai jau yra, ir tai ne pirmoji kokia tai super knyga…laikantis požiūrio „ai, visi jie tokie”, jokia super literatūra negelbės, aš manau, o manau ne ‘iš lubų’, o iš realybės…

 2. Lee parašė:

  Nereikia klijuoti visoms tų pačių „etikečių”, yra moterų kurios gilinasi į vyrus ir jų vidinius pasaulius, tik dažniausiai tos moterys kurios nori ir su malonumu gilintusi į jų vidinį pasaulį su malonumu, sutinka būtent to tipo „ai, visi jie vienodi” vyrus. nes tokių tikrai yra laaaaabai daug ;)

  • Algirdas parašė:

   be abejo, yra tokių moterų, kaip ir mūsų, vyrų, yra skirtingų, nebuvo gi niekad visi vienodi žmonės ir nebus, ir taip pat deja neretai būna taip, kad ‘neatitinka kirvis koto’, kaip sakot…tik kyla tiesiog natūraliai ir toks klausimas,-o kodėl gi vistik tų ‘tokių’ vyrų laaaaabai daug?…ar jie taip tiesiog ima ir, lyg norėdami tokiais būt, atsiranda ant šios žemės?…

 3. Lee parašė:

  Tokiu vyru laaabai daug todel, kad tokio tipo vyrams, svarbiausias tij vienas dalykas, ne as ne apie tai, apie ka jus ka tik pavalvojote…as apie savanaudiska patoguma, nes jiems taip patogiausia. Neatmetu, net tokios mintiems, kad tokiu vyru tiek daug, del absoliuciai neisvystutos logikos ir savigarbos, pagarbos moteriai neisvystytu savybiu.

 4. Lee parašė:

  Tokiu vyru laaabai daug todel, kad tokio tipo vyrams, svarbiausias tik vienas dalykas, ne as ne apie tai, apie ka jus ka tik pavalvojote…as apie savanaudiska patoguma, nes jiems taip patogiausia. Neatmetu, ir tokios minties, kad tokiu vyru tiek daug, del absoliuciai neisvystytu asmeniniu, zmogiskuju igudziu, tarkim logikos ir savigarbos neturejimas, elementarios pagarbos moteriai nerodymas ir t.t

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *