fbpx

Užsiėmimų ciklas „Dailės terapija ir kūrybinė ekspresija emocijoms išlaisvinti“
0 (0)


Kviečiame atvykti ir dalyvauti patyriminiame – kūrybiniame 3 užsiėmimų cikle „Dailės terapija ir kūrybinė ekspresija emocijoms išlaisvinti“.

Užsiėmimai – praktiniai ir patyriminiai, kurių metu bus taikomi dailės terapijos metodai. Vyks pokalbis, diskusija, kūrybinė veikla bei refleksija.

Dailės terapija yra laisvas ir spontaniškas dalyvavimas kūrybos procese, kuriame nereikia turėti piešimo įgūdžių ar išmanyti dailės technikų. Atvykite ir iš arčiau susipažinkite su dailės terapiniu aspektu!

Ar reikalingas emocijų išlaisvinimas?

Kiekvienas savo viduje išgyvename įvairiausias emocijas. Jos dažniausiai būna susijusios su kasdieniu stresu, įtampa, nerimu dėl ateities ar gyvenimo prasmės ieškojimu. Neslėpdami savo jausmų, adekvačiai juos išreikšdami, išvengsime emocinių „sprogimų“. Veiksmingas būdas įveikti savo vidines įtampas, nesuvoktas emocijas ar nerimą – susidurti su visu tuo akis į akį! Šiam procesui puikiai tinka dailės saviraiška ir dailės terapijos metodai. Piešdamas žmogus patiria katarsį – dvasinį ir jausmų apsivalymą. Spontaniškos kūrybos metu piešinio autorius turi galimybę išsivaduoti iš jį kankinančių emocijų, jausmų, prisiminimų, nuoskaudų… Ir visa tai saugiai išgyventi.

Įrodyta, kad tiek dailė, tiek, kūryba, tiek meninė saviraiška gali būti ypač svarbi fizinei, psichinei ir dvasinei sveikatai palaikyti bei atkurti. Na, o savęs pažinimas – tai gyvenimo prasmės atradimas ir vidinių galių atkūrimas.

Užsiėmimų vadovė Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, dailės pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 13 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos“ įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu bei asmeniniu augimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora – sertifikuota „Eneagramos“ (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė, savo darbe naudojanti projektyvią psichologinę metodiką – metaforines asociatyvines kortas (šios metodikos mokėsi pas pirmtaką, OH kortų serijos leidėją, psichoterapeutą Moritz Egetmeyer (Vokietija)). Dainora – taip pat Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Renkama uždara iki 12 dalyvių grupė.
Užsiėmimų laikas: užsiėmimai vyks tris ketvirtadienio vakarus – kovo 2, 16, 30 d., 3 val. (18.00 – 21.00 val.)
Adresas: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).
Viso ciklo kaina: 65 Eur /3 užsiėmimai (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

Registracija patvirtinama pervedus 15 Eur avansinį mokėjimą į studijos sąskaitą:
Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398
Registracija vyksta el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com,
tel. pasiteirauti 868444109

Daugiau informacijos apie dailės terapijos seminarus rasite čia: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija
Renginys facebook’e

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.