Užtikau jį masturbuojantis žiūrint į kitas moteris

Portrait of mid adult man lying on bed in hotel room --- Image by © Celia Peterson/arabianEye/Corbis

© Celia Peterson/Corbis

Klausimas: Rašau Jums, nes visiškai neturiu su kuo pasikalbėti. Su savo vaikinu išgyvename sunku laikotarpį… Draugaujame jau šiek tiek ilgiau nei 2 metus. Man 23, jis už mane porą metų vyresnis. Pradžioje buvo lyg ir viskas gerai, po pusės metų pastebėjau, kad mano vaikinas net einant gatve mums susikabinus rankomis, atkreipia dėmesį į kiekvieną merginą (tikrai nesumeluosiu pasakydama, kad į kiekvieną). Viskas nuo to ir prasidėjo. Aš pradėjau priekaištauti, sekti jo žvilgsnį, tuo pačiu ir labai smuko pasitikėjimas savimi kaip merginos. To pasekoje iškilo daugiau problemų. Pradėjau visiškai juo nepasitikėti, tikrinti kur lankėsi internete, nulaužinėti socialinių paskirų slaptažodžius. Bet jis ir toliau kartoja, jog esu jam pati gražiausia ir seksualiausia. Vienu momentu jis prarado darbą, to pasekoje grįžusi iš darbo užtikau jį masturbuojantis žiūrint į kitas moteris. Pasiaiškinimas buvo toks, kad stresuoja dėl darbo. Tuo metu supratau. Dabar, po metų vėl lygiai tokia pati situacija ir pažadai, kad daugiau taip nebedarys, bet prieš porą dienų vėl užtikau jį tai darant. Tai mane labai skaudina, ir jis tai žino. Aiškinantis su juo, jis visada sako, jog palikčiau jį, nes jis yra nevykėlis ir man per geras. Bet jei jis nori skyrybų, tai kodėl pats manęs nepalieka?  Nežinau kaip reaguoti į tai. Kartais pagalvoju, kad tai tik gražesnis būdas atsikratyti manimi.

Dainora

Atsakymas: Miela Dainora, suprantu Jūsų nerimą ir pasimetimą, juk kiekviena mergina nori būti vienintele ir nepakartojama savo išrinktajam visomis prasmėmis.

Iš laiško sunku suprasti, kuri problema yra didesnė ar tai, kad jis žiūri į kitas, ar tai, kad jis masturbuojasi? Galiu Jus nuraminti, kad masturbuojasi visi, ir vyrai, ir moretys, o masturbacijos priežasčių yra labai daug. Kaip suprantu iš laiško, Jūs ne tik draugaujate, bet ir gyvenate kartu, tad teoriškai meilės žaidimais galite mėgautis dažnai, klausimas, ar taip ir yra? Gali būti, kad Jūsų draugas seksualiai daug aktyvesnis už Jus, tad masturbacija yra vienas iš būdų išlaisvinti seksualinę energiją nenueinant „į šoną“. Kita galima priežastis – draugo seksualinės fantazijos, kurių negali realizuoti su Jumis. Jūs būtinai turite tai kartu aptarti. Dauguma jaunų merginų drovisi kalbėti apie seksualines fantazijas su savo partneriu, nenori pasirodyti vulgarios, lengvabūdės ir pan., bet tuomet apie kokį tvirtą ryšį tarp partnerių galime kalbėti? Kiekvienas neatsakytas klausimas Jus tik atitolins vieną nuo kito, santykiai be atvirumo ir pasitikėjimo – žlugę santykiai. Jei negalite su draugu būti iki galo atvira visais klausimais, tuomet vertėtų susimąstyti apie jų tęstinumą.

Apskritai, atsakykite pati sau į klausimą, kodėl esate kartu? Ir ar norite su juo kurti ateitį? Gal tai atsitiktinumas, bet laiške niekur nepaminėjote žodžio „meilė“. Gal Jūs kartu tik iš įpratimo? Kai Jūs abu skirsite laiko atvirumui, pamatysite, kaip draugas nustos žvilgčioti į kitas, nebereikės jo tikrinti ir didžiausią palaimą patirs tik su Jumis. Sėkmės atrandant gyvenimą!

Psichologė Jurgita Kuzmickaitė Pedersen | SOS psichologas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *