Nusistatyk ar tu myli ne per stipriai?

moterys-myli

Jei sutinkate su 0-2 teiginiais, gali būti, kad bijote įsileisti jausmus į savo širdį ir kurti sveikus, ilgalaikius ir prasmingus santykius.

Jei sutinkate su daugiau nei 3 mažiau nei 6 teiginiais – Jūsų supratimas apie meilę ir santykius su partneriu paprastai paremti protu, partnerį renkatės remdamasi objektyviais kriterijais. Sugebate kurti abipuse atsakomybę pagrįstus santykius. Jaučiatės pilnaverte, nepriklausomai nuo to ar turite partnerį, ar neturite. Meilė nėra Jūsų savivertės matas. Sugebate save realizuoti įvairiose gyvenimo srityse, ne tik santykiuose su vyrais.

Jei sutinkate su daugiau nei 7 mažiau nei 14 teiginių – Jūs esate rizikoje dėl savo požiūrio į meilę ir santykius su priešinga lytimi. Jūs galite nuolat kentėti mylėdama. Psichoterapinė grupė, moterims, kurios myli per stipriai, Jums būtų naudinga, gerinant požiūrį į save ir mokantis kurti kokybiškus santykius, paremtus abipuse atsakomybe.

Jei sutinkate su daugiau nei 15 teiginių, Jūs mylite per stipriai ir santykiuose esate linkusi pasirinkti vyrus, kurie nėra tinkami ilgalaikiams pastoviems santykiams. Jūs nuolat aukojatės, savo gyvenimo neįsivaizduojate be antros pusės. Jūsų savivertė priklauso tiesiogiai nuo reikalų meilės fronte. Psichoterapinė grupė, moterims, kurios myli per stipriai, Jums būtina!

Atgal >>

Parengė psichologė Vitalija Mikutaitienė

Gali sudominti: Renkama nauja psichoterapinė grupė Kaune, moterims, kurios myli per stipriai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.