vaiku-elgesys

VŠĮ ,,Mokymų ir psichologinio konsultavimo centras“ rugsėjo mėnesį organizuoja seminarus pedagogams ir pagalbos mokiniui specialistams.

Seminarai akredituoti Panevėžio rajono švietimo centre. Vieno dalyvio mokestis už vieną seminarą 25 Lt.  Seminarus ves psichologės: Gintarė Jurkevičienė, Asta Budvytienė.
Seminarų vieta bus patikslinta registruojantis.

Rugsėjo 29 d. „Vaikų elgesio ir emocinės problemos. Kaip galima pasitelkti psichologines strategijas“.
Seminaro tikslas – išsiaiškinti vaikų elgesio ir emocijų sutrikimus prasidedančius vaikystėje ir paauglystėje ir sužinoti pagrindinės psichologines strategijas kaip galima padėti vaikui. Seminaro trukmė 6 ak. val.

Rugsėjo 30 d. ,,Darbas su ,,sunkiais“ mokiniais. Ribų nustatymas“.
Seminaro tikslas
– įgyti gilesnį suvokimą apie asmenybės sutrikimus, jų atsiradimo priežastis ir galimą korekciją mokykloje; praplėsti žinias ir įgyti praktinių įgūdžių kaip nustatyti ribas tokiems mokiniams. Seminaro trukmė 6 ak. val.

Mokymai vyks Kaune

Registracija  iki rugsėjo 25 d
. telefonu – 8 601 14262 arba rašykite el. paštu mpkcentras@gmail.com  nurodydami: vardą ir pavardę; ugdymo įstaigą, kur dirbate ir mokėjimo tipą

Share Button
Padėkoti SMS žinute! | KNYGŲ parduotuvė
DĖMESIO! Portalas neatstovauja tekstų autorių nuomonei, o tiesiog suteikia galimybę jiems pasisakyti. Visus klausimus, simpatijas ar priekaištus geriausia išreikšti po straipsniais nurodytais kontaktais, o jei tokių nėra - argumentuotame komentare. DĖKOJAME už supratingumą!