10 išmintingos moters patarimų, kaip neatsibosti vyrui

Daniela & Frank's Gorgeous Cambridge Mill Wedding, Anne Edgar Photography

Šeimyniniuose santykiuose svarbiausia – ištverti kasdienybės išbandymus ir neprarasti pagarbos vienas kitam. Stiprūs žmonės yra ne tie, kurių gražus, sportiškas kūnas, ne nuo to priklauso laimė. Moteris, kuri myli savo vyrą, turi suvokti, kad yra dalykų, jį atstumia, kelia jam skausmą ir diskomfortą, rašo wiolife.ru.

Jūsų dėmesiui – 10 taisyklių, kurių vertėtų laikytis.

1. Nemokyk ir nepamokslauk. Mums, moterims, labai patinka dramos ir monologai. Taip, taip, tiesiog dieviname begalinius pokalbius su partneriu, kuris būna pasyvus žiūrovas. Kartais trunka valandas, tas pats argumentas vis kartojamas ir kartojamas. Priekaištaujame, kad jis pažiūrėjo į kitą, pavėlavo, užmiršo paskambinti, nemoka išklausyti…

2. Nevaržyk jo. Jei skundiesi, kad nori būti kartu 24 valandas per parą, o jis kartais sekmadieniais nori pažiūrėti futbolą, laidą apie sportą ir nueiti susitikti su draugais, problemas sukuri tu pati. Baisiausia moters klaida – noras, kad pasaulis suktųsi aplink ją ir visiškas kitų norų ir poreikių likvidavimas.

3. Nemėgink jo pakeisti. Jei sutikai puikų vyrą, tokį, šalia kurio jautiesi laiminga, nebandyk jo keisti. Juk mylime žmogų už tai, koks jis yra. Jei, tavo nuomone, partnerį reikia keisti, bus geriau paleisti jį ieškoti tos, kuri pamils jį tokį, koks jis yra, ir pačiai toliau ieškoti pono Tobulybės.

4. Nebūk monotoniška. Kartais imkis iniciatyvos, nebijok sutrikdyti nusistovėjusios tvarkos ir leiskis į nuotykius. Nuvažiuok į kokią gražią vietą, nueik į parodą, pasivaikščiok parke, o gal tai bus nauji žaidimai miegamajame…

5. Nespausk. Neskambinėk jam kas penkias minutes. Labai sunku išsaugoti santykius, kai vienas žmogus priklauso nuo kito. Moterys labiau nei vyrai priklauso nuo savo partnerių – tiek ekonomiškai, tiek morališkai. Stabtelėk, juk tu sugebi pati pasiekti savo tikslus – pradedant nuo apmokėtos sąskaitos už elektrą, baigiant pasilinksminimu mieste ar darbo paieškomis.

6. Nepavydėk. Pavydas rodo nepasitikėjimą savimi. Nebūtina šnipinėti partnerį, norint įsitikinti jo ištikimybe. Nekraustyk jo kišenių, neskaityk elektroninio pašto, netikrink mobiliojo telefono – neverta. Pasistenk nekontroliuoti ir jo požiūrio bei elgesio.

7. Neužkrauk savo draugių. Neversk jo dalyvauti moteriškuose pasibuvimuose. Jei nori nueiti į kavinė su drauge, apsikirpti ar pasidaryti manikiūrą, nekviesk jo kartu. Uždrausk sau ir savo bičiulėms dalintis su juo naujienomis apie garsenybes, aptarinėti dietas, mankštas ir madas.

8. Neversk jo vaikščioti po parduotuves. Vyrai eina ir perka tai, ko ieško. Nesiūlyk jam eiti po parduotuves, kiekvieną kartą, kai paklausi jo nuomonės, jis atsakys: „Tau tinka.“ (Tik tam, kad greičiau išeitumėte.)

9. Neklausk, kas vyksta. Nepertrauk tylos, jei jo protas kažkuo užimtas, geriau palik jį ramybėje. Neklausinėk, apie ką jis galvoja, kas nutiko ir pan. Dažniausiai nieko nebūna atsitikę. Kita vertus, jei spausi, jis tikrai nieko nepasakys. 10. Neversk jo laukti Niekas taip nevargina vyro, kaip laukti tris valandas, kol jo moteris išsirinks tinkamus drabužius, kosmetiką ir kvepalus.

Parengė delfi.lt

8 Responses

 1. Kaunas parašė:

  Jei skaitai šį straipsnį, nes BIJAI, kad nusibosi / nusibodai / bijai, vadinasi esi ne tame kelyje. Eik ieškoti straipsnių apie tai, kaip nenusibosti SAU / kaip būti įdomiai SAU, kaip būti pasitikinčia SAVIMI, kaip mylėti SAVE ir SAVIŠKIUS. Nes bandydama iš stirnos tapti plekšne atsidursi šiukšlyne, kur meta visus nepavykusius projektus. O tada eisi pas psichologą dejuodama – „Nežinau, kas esu”.

  • Kriste parašė:

   Ploju atsistojus, komentaro autorei :)

   • Piene parašė:

    Puikus komentaras! Kaip būti puiki moteris? MYLĖTI SAVE! Pirmiausia mylėti save, rūpintis savimi, saugoti save ir t.t. Tai ne tas dalykas, kuomet negalvoji apie kitus, o būtent pagalvoji, ar darydama tuos kvailus straipsnyje išvardintus dalykus, neišduosi savęs, ar pakankamai skiri laiko sau, vietoj visą dėmesį ir mintis skirdama, kaip jam „neatsibosti”. Protinga moteris pirmiausia myli save, o po to vyrą.

 2. Vike parašė:

  O kur 10- tas?

 3. Rusnė parašė:

  Nustebau FB pamačiusi tokių komentarų ir tiek daug. Tai jūs norite pasakyti, kad tikra moteris savo vyrui pastoviai pamokslauja ir moko kaip gyventi, lyg jis būtų mažas vaikas; laiko įsikibus 24/7 ir supyksta, jeigu jis turi ir kitų veiklų (draugus, hobį); yra įsitikinusi, kad žino už jį (ir bet ką) geriau, kaip reikia gyventi ir kokiu būti; mano, kad monotonija ir rutina yra santykių romantika ir varomoji galia; mano, kad tampyti vyra po parduotuves ar kitą veiklą, kuri jam nėra maloni yra tinkamas dalykas, vien dėl to, kad jis „privalo”. Straipsnis tik sako: gerbk kitą žmogų, duok jam laisvės būti savimi, turėk pati savo veiklos (kad ir minėtas ėjimas į parduotuves, tik su draugėmis).

  Gal galima kabinėtis, kad čia parašytas „gidas” skirtas moterims, o ne vyrams. Realiai tą patį galima taikyti ir vyrams. Tiesiog suveikė paklausos pasiūlos metodas (moterys kur kas dažniau skaito tokius straipsnius). Šitą straipsnį lygiai taip pat galima pavadinti, „kaip neįkyrėti savo geriausiai draugei”, arba „kaip būti neįkyriu žmogumi: gerbti kitą ir jo gyvenimą”. Taip, yra bendra šeima ir bendri įsipareigojimai, bet straipsnyje nekalbama apie tai, kad jų reikia nepaisyti. Vyras nėra jūsų nuosavybė vein dėl to, kad jus sieja santuoka (lygiai taip pat ir moteris nėra vyro nuosavybė, jeigu čia kils minčių).

  Dabar jūsų įsivaizduokite atvirščią variantą. Ar norėtumėte, kad jums vyras burbėtų ir pamokslautų – „per ilgai užtrukai, blogas knygas skaitai, kodėl keistai žiūrėjai į tą kasininką…”; skambinėtų kas 5 min. kai jūs su drauge išėjote kavos; mėgintų jus pakeisti, aiškintų kaip turite rengtis, kuo domėtis ir ką pamiršti; niekada neruoštų jokių romantiškų, ar šiaip staigmenų; naršytų jūsų telefoną ir kitas žinutes, kur galbūt jūsų draugė ką tik jums asmeniškai išsipasakojo apie nelaimingą meilę ir jūs pažadėjote niekam to nesakyti; temtųsi jus dalyvayti visur kartu, ten kur jūs nenorite (pateiksiu klišė pavyzdį kaip priešpieša parduotuvėms, puikiai suprantu, kad yra moterų, kurios domisi automobiliais), pvz. atlikti kartu mašinos technikinę apžiūrą, pirkti remonto detales; pradėtų klausinėti „kas nutiko” ir kurti neįtikėčiausias teorijas, kai jūs tiesiog blogai išsimiegojote ir norite ramybės.

  Namatau čia jokios gėdos, ar regreso. Tiesiog nuorodos kaip gerbti kitą. Smagiausias kometaras „vyrai per silpni moteriai su asmybe”, čia iš tos serijos, kai aš tokia esu ir viskas – nori prisitaikyk, aš nedėsiu pastangų dėl santykių, nes va mano jau tokia asmybė.

  Ir paskui kyla klausimai, kur dingo tikri vyrai, jeigu moterys purkštauja vos pamačiusios straipsnį, kad vyrą, (kaip ir bet kurį žmogų) reikia gerbti kaip asmenybę.

 4. E. parašė:

  Neversk to, nedaryk ta.. toks jausmas kad man turetu visiskai nerupiet kuom jis usiema ir gyvent savo gyvenima.. tai kokia cia pora tada?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *