fbpx

Aklas pasimatymas
4.2 (10)

Iliustracija: Jamie Street / Unsplash

Vienas jūreivis susirašinėjo su moterimi kurios niekada nematė. Tik žinojo, kad ji vardu Rožė. Susirašinėjimas truko jau 3 metus. Skaitydamas jos laiškus ir atrašinėdamas jaunuolis suprato, kad nebegali be jos laiškų gyventi. Taip nė patys nepajuto, kaip pamilo viens kitą,  visai to nesuprasdami.

Kai artėjo jo tarnybos pabaiga, jie sutarė, kad susitiks centrinėje stotyje, penktą valandą. Ji parašė, kad į atlapą bus įsisegusi raudoną rožę. Toks turėjo būti jų pirmas pasimatymas.

Jūreivis susimąstė: jis niekada nematė Rožės nuotraukos. Jis nežino kiek jai metų, nežino apskritai ar ji simpatiška ar bjauri, liekna ar apkūni.

Jaunuolis atėjo į stotį, laikrodis išmušė penkias ir ji pasirodė. Moteris su raudona rože atlape. Jai buvo apie šešiasdešimt. Jūreivis galėjo apsisukti ir eiti sau, bet to nepadarė. Ši moteris rašė jam visus tris metus, kol jis buvo jūroje, sveikino jį su šventėmis ir visaip palaikė. Ji to nenusipelnė. Ir jis nuėjo link jos, ištiesė ranką, prisistatė.

O moteris pasakė jūreiviui, kad jis apsiriko, kad tikroji Rožė stovi jam už nugaros. Jis apsigręžė ir ją išvydo. Tai buvo maždaug jo vienmetė, gražuolė. Pagyvenusi ponia paaiškino, jog Rožė jos paprašė įsisegti gėlę. Jos buvo susitarusios, kad jei jūreivis apsisuks ir nė neprieis, viskas baigta iškart, o jei jis prieitų, pagyvenusi dama parodys jam tikrąją Rožę ir viską paaiškins.

Įvertinkite!
[Balsavo: 10 Vidurkis: 4.2]

10 Responses

 1. Jurgita parašė:

  Išbandymas:)

 2. aaaa parašė:

  as tai pabegau :D

 3. vytautėlis parašė:

  Bučiau pabėgęs… Nebent senoji rožė būtu atrodžiusi labai gražiai :)

 4. jayess parašė:

  trololo

 5. Laura parašė:

  „Jos buvo susitarusios, kad jei jūreivis apsisuks ir nė neprieis…” Jam nereikėjo nei su ja į pasimatymą eit, nei miegot. Bet apsisukt ir neprieit būtų tikrai nagarbingas poelgis.

  • Vaida parašė:

   O tokių net nepasilabinančių apstu ir jie jaučiasi teisūs.
   Manau, jie nekultūringi ir nėra reikalo dėl jų sukti galvos. Nenusipelno jie.

 6. Vilija parašė:

  Čia jaunuolis parodė savo mandagumą, pagarbą žmogui, kuris jį palaikė tris metus…geras pavyzdys kitiems vyrams…

 7. Anonimas parašė:

  Jei sis isbandymas butu teke moteriai tai butu tiesiog negarbinga

 8. Shadow parašė:

  Aš čia įžvelgiu ir kitą aspektą, dėl kurio tos dvi moterys taip pasielgė. Tikroji rožė galbūt norėjo įsitikinti, ar jūreivis mylės ją ne tik jauną ir gražią, bet ir seną. :)

 9. Shadow parašė:

  Arba dar galėjo būti ir taip, kad Rožė norėjo patikrinti, ar jūreiviui svarbesnė išorė ar vidus. Juk visus tuos tris metus jis bendravo su jos vidumi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.