Dailės terapijos užsiėmimai
0 (0)

28 Mar 2014, France, France --- Reportage in a psychiatric day care centre in Haute Savoie, France. The day care centre is a part-time psychiatric care unit with a dozen patients a day. Each patient follows a specific programme: interviews, nursing care and activities. Patients have an art therapy lesson. --- Image by © AMELIE-BENOIST / BSIP/BSIP/Corbis

© AMELIE-BENOIST / Corbis

Dailės terapijos užsiėmimai – tai puikus būdas giliau pažinti ir atskleisti save, išlaisvinti savyje kūrybinę energiją. Tai nuoširdus susitikimas su savimi, pasirenkant įvairius dailės terapijos metodus. Dirbsime grupėje, mokysimės atpažinti savo emocijas, jas įvardinti ir keisti. Tokiu būdu mes tobulėsime, bręsime kaip asmenybės. Įgytos žinios ir įgūdžiai bus naudingi ir reikalingi Jūsų sėkmingam gyvenimui dabar ir ateityje.

Formuojamos grupės:

  • vaikams nuo 7 metų,
  • paaugliams nuo 12 metų,
  • jaunimui nuo 16 metų.

Vilniaus vaikų ir jaunimo klube „Šatrija“ renkamos dailės terapijos grupės. Užsiėmimus ves psichologė Raimonda Merkienė. Psichologijos bakalauro studijas baigė Vytauto Didžiojo universitete 2009 m., 2012 m. Mykolo Romerio universitete įgijo psichologijos magistro laipsnį pabaigusi socialinės psichologijos programą. Yra Lietuvos psichologų sąjungos (LPS) ir Lietuvos dailės terapijos taikymo asociacijos (LDTTA) narė. Dailės terapijos žinias ir įgūdžius nuolat tobulina lankydama VšĮ Menų terapijos centro ir kitų Lietuvos mokymo įstaigų rengiamus kursus, seminarus, konferencijas, patyrimines stovyklas.

Domisi kūrybos psichologija, pati mėgsta piešti, groja fortepijonu. Raimonda įsitikinusi, kad laimingas yra tas žmogus, kuris savo vidiniais turtais sugeba pasidalinti su kitais.

Platesnė informacija adresu: satrijosklubas.lt, Kalvarijų g. 156, Vilnius

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.