fbpx

Įvairios mankštos moterims Vilniaus mieste
0 (0)

New York City, New York State, USA --- Middle-aged woman exercising outdoors --- Image by © Rana Faure/Corbis

© Rana Faure/Corbis

Mankštos besilaukiančioms

Vilniaus visuomenės sveikatos biuro specialistai siūlo nemokamus nėščiųjų kineziterapijos užsiėmimus. Specialią pratimų programą sudaro laikysenos korekcijos pratimai, tempimo ir stiprinimo pratimai nugaros, pečių juostos, kojų bei rankų raumenims, dubens dugno raumenų stiprinimo pratimai ir atsipalaidavimo technikos.

Tinkamai parinktas saugus fizinis aktyvumas padeda išvengti nėštumo periodui būdingų raumenų ir sąnarių skausmų, pagerina nėščiųjų širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, didina raumenų tonusą ir jėgą, gerina žarnyno peristaltiką. Tyrimai rodo, kad reguliariai besimankštinančios moterys išgyvena lengvesnį nėštumo laikotarpį ir gimdymą.

Dubens mankšta

Taip pat biuro specialistai organizuoja nemokamus dubens dugno stiprinimo užsiėmimus įvairaus amžiaus moterims. Pratimų metu naudojama Kėgelio metodika sujungta su kineziterapiniais pratimais. Mankštos metu aktyviai treniruojami dubens dugno, pilvo preso, sėdmenų bei juosmeninės nugaros dalies raumenys. Nuolat tęsiant užsiėmimus dubens mankšta padeda atsikratyti šlapimo nelaikymo atsiradusio po gimdymo arba vyresniame amžiuje, gelbsti nuo dubens organų nusileidimo. Specialūs pratimai užtikriną gerą dubens organų kraujotaką, padeda išvengti juosmeninės nugaros dalies skausmų, koreguoja laikyseną.

MANKŠTŲ KALENDORIUS SPALIO – GRUODŽIO MĖNESIAMS

PIRMADIENIAIS
Dubens mankšta – 15:00 – 15:50 val.
Besilaukiančiųjų mankšta – 16:30 – 17:20 val.
Dubens mankšta – 18:00 – 18:50 val.

ANTRADIENIAIS
Besilaukiančiųjų mankšta – 15:00 – 15:00 val.
Besilaukiančiųjų mankšta – 16:30 – 17:20 val.

TREČIADIENIAIS
Besilaukiančiųjų mankšta – 15:00 – 15:50 val.
Dubens mankšta – 16:30 – 17:20 val.
Besilaukiančiųjų mankšta – 18:00 – 18:50 val.

Visos mankštos vyks Vilniaus visuomenės sveikatos biure, Polocko g. 12 – 2 (Užupis). Visos mankštos yra nemokamos.

Su savimi reikia turėti sportinę aprangą.

Būtina išankstinė registracija:
Mankštos besilaukiančioms ir pagimdžiusioms – Milda Navaslauskaitė, tel. 86 23 59901, el.p. milda.navaslauskaite@vvsb.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]
Dalintis:

You may also like...

2 Responses

  1. Sandra parašė:

    Kaip šaunu, kad ir nesciuju kursai vyksta. :)

  2. Jurgita parašė:

    Palaikyti kūno ir proto pusiausvyrą nėra lengva užduotis, ypač šiais skubėjimo ir streso laikais. O ką jau kalbėti apie tokį unikalų moters gyvenime nėštumo periodą, kai staigiai keičiasi ne tik moters kūnas – motinystei ruošiasi ir protas, ir emocijos. Kursai nėščiosioms tikras išsigelbėjimas pasiruošti ir be streso įveikti naujus motinystės iššūkius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.