fbpx

Kaip auginti vyro atsakomybės už moterį jausmą? [7 min.]
0 (0)

7 Responses

 1. ash parašė:

  Senolių išmintis keičiaisi deja: net religiją per kartas pasikeitė, o visi gyvenimiški dalykai tuo labiau. Esu už atsakingus žmones, pirmiausiai už save, savo buvimą, po to už kitą – partnerį, už vaikus. Moteris ne vaikas, kad už kažko nugaros slėptis ir norėti būti vedama. be pykčio kitokia nuomonė

 2. si parašė:

  o jei moteris nebūna išklausyta,negauna dėmesio,yra verčiama daug dirbti ir namuose,ir darbe,jai nedėkojama už darbus?Tai ji taip pat turi vyrui paklusti ir leisti daryti klaidas,kurių kaina būna dideli bendro biudžeto nuostoliai?..

 3. vyras parašė:

  Straipsnis gryna tiesa! O komentavusioms moterims – uz praeiti atsako abu, bet pradeti reika nuo saves ir nuo klausymo : mano ego ar laimgas gyvenimas seimoje (abiems). :)

 4. moteris parašė:

  Tikra tiesa parasyta straipsnyje. Juk net siuolaikiniai moksliniai tyrimai ta rodo: moteris negali gyventi be meiles seimoje, o vyras – be pagarbos.

 5. ash parašė:

  To: vyras Sutinku del ego. Aprasomu modeliu „maitinamas” vyro ego. Gali buti ir taip; as uz dvieju zmoniu norejima siek tiek nuzeminti savo ego. Abiems

 6. Violeta parašė:

  Nesvarbu ar apie tai kalba kuri nors religija ar kokia filosofija ar tiesiog senolių išmintis… Viskas susiveda į tą patį, kas aprašyta šiame straipsnyje. Kiekviena pora LAIMINGAI pragyvenusi daugelį metų, tai patvirtins. Ačiū autoriams:)

 7. MTG parašė:

  Mažuoliai kaip visada, Š nemala. Super!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.