fbpx

Kaip bjaurusis ančiukas pavirto NUOSTABIA GULBE (tai KARDINALIAI pakeitė ir merginos ir net jos mamos gyvenimus)
0 (0)

Ištrauka iš Praktinės Metodikos – “Kleopatros paslaptys arba Gimstanti Deivė”: Audiopratimai ir knygutė.

Aš spindėsiu kaip DEIMANTAS, nes TU mane tokią sukūrei.

Mama, mamyte, aš NENORIU gyventi. Pažįstama moteris pasakojo, kad taip jos dukra ašarodama pasakė, kai ji ją rado užsidariusią vonioje. Mergaitei neseniai sukako 18 metų. Nors ji nebuvo stora, gal tik šiek tiek apkūni, bet dėl to labai sielojosi, nes neatitiko „standartų“. Santykiai su vaikinais nesiklostė, jie nelabai kreipė į mergaitę dėmesį, matyt, jai trūko pasitikėjimo savimi. Iš bendraklasių sulaukdavo net PATYČIŲ.

Taip pat mergaitei nuolat atsirasdavo moteriškų problemų, tai įvairūs uždegimai, tai kitos bėdos toje srityje. Ir tai ją pastūmėjo į visišką neviltį. Apsilankymai pas psichologus dėl santykių ir savivertės iš esmės situacijos nepakeite. Medikamentinis gydymas ligų, susijusių su moteriškomis problemomis taip pat duodavo tik laikinus pagerėjimus.

Eilinį kartą besilankydama pas medikus, moteris susipažino su viena daktare, kuri į žmogaus gydymą bei į patį žmogų žiūrėjo šiek tiek plačiau nei buvo priimta. Būtent ji ir parekomendavo tam tikras praktikas, kurias ji ir pati naudojo. Tarp įvairių praktikų buvo ir ši Praktinė Metodika – Kleopatros paslaptys arba Gimstanti Deivė. Joje buvo du pratimai, Tai – GIMSTANTI DEIVĖ ir SVEIKATOS IMPULSAS.

Šie pratimai sujungia MINTĮ, VAIZDINĮ, EMOCIJĄ IR KŪNĄ. Tai senovės Rytų praktika, kurią mokslininkai, pasinaudodami šiuolaikines psichologijos bei muzikos terapijos pasiekimais, pritaikė šiuolaikiniam žmogui.

Būtent suderinta šių keturių veiksnių visuma ir paleidžia žmoguje tuos PROCESUS, kurie paveikia ne tik žmogaus KŪNĄ, bet ir PSICHIKĄ. Reikia tik išmokti tai padaryti.

Kūno GIJIMAS (turint omenyje moteriškų problemų pašalinimą) bei moteriško žavesio, grožio, seksualumo ir pasitikėjimo savimi ATSKLEIDIMAS, išlaisvinimas – tai du tarpusavyje susiję ir vienas kitą papildantys procesai, kuriuos „paleidžia“ šie du pratimai.

Kiekvienas iš mūsų turi labai galingą “asmeninį” kompiuterį šiems procesams paleisti, tik reikia išmokti juo naudotis.

Jums turbūt kiekvienam tekdavo sutikti moterį, kuri nei išore graži, nei protu ar erudicija stebina, o vyrus traukia, nors tu ką. Pati nuolat būna patenkinta, linksma, plepi, net kartais per plepi. Tokios geros būsenos ir pasisekimo tarp vyrų paslaptis dažniausiai būna labai paprasta.

Jei vaikystėje koks nors dėdė iš MANDAGUMO pasakė, kad ji labai graži, tiesiog princesė ir kad turės didelį pasisekimą tarp berniukų, o ji „kvailutė“ir patikėjo. Ir šis patikėjimas peraugo į gilų pasitikėjimą, kuris tiesiog įaugo giliai į jos pasąmonę. O būtent tai tiesiogiai ir paveikė tiek moters sveikatą, tiek emocinę būseną ir, aišku, visą jos gyvenimą.

Todėl DU PRATIMAI iš šios Metodikos būtent ir pritaikyti tam, kad PRASIDĖTŲ ŠIE PROCESAI. Tik jų poveikis žymiai platesnis ir efektyvesnis, nei ką tik aprašytos “kvailutės”. Kadangi juos atliekant “įdarbinamas” ir kūnas, ir emocija, ir vaizdas ir mintis. Ir visi šie “komponentai” sąveikauja vienu metu.

Vienas iš jų daugiau nukreiptas į moteriškų problemų pašalinimą, kitas apima tiek fizinę, tiek psichinę sveikatą, tiek emocinę būseną, bei visą žmogaus likimą. Juos naudodamas žmogus po truputį pats išmoksta valdyti, gydyti ir paveikti tiek savo organizmą, tiek savo gyvenimą.

Grįžkim prie mūsų aprašomų moterų. Šių pratimų sistemingas atlikimas kardinaliai pakeitė minėtos mergaitės gyvenimą. Ji sėkmingai dirba vienoje įmonėje, darbu patenkinta, darbdaviai ją vertina, neseniai buvo paaukštinta pareigose. Turi šaunų vaikiną ir RUOŠIASI VESTUVĖMS. Beje, kandidatų į vyrus vienu metu buvo net trys, taip kad turėjo iš ko rinktis.

Sveikata irgi PUIKI. Be to, ji laukiasi, daktarai sako, kad bus berniukas. Įdomiausia, kad jos mama taip pat pradėjo naudoti tuos pratimus ir džiaugiasi pokyčiais tiek sveikatos srityje tiek emocinėje būsenoje, tiek gyvenime. Pasakojo, kad po vyro mirties buvo pamiršusi, kad ji moteris, o dabar PRAŽYDO. Štai taip.

Trumpai apie Praktinę Metodiką bei jos autorių

Šias unikalias žinias mes sudėjome į Praktinę Metodiką, kurią pavadinome „Kleopatros paslaptys arba Gimstanti Deivė”. Ši Metodika sujungia PSICHOLOGIJOS, KŪNO KULTŪROS ir MEDICINOS žinias. Kaip jau minėjome ją sudaro DU AUDIOPRATIMAI ir nedidelė KNYGUTĖ, kuri skirta šiems pratimams aprašyti. Joje taip pat yra gražių nuotraukų, tikrų istorijų bei išminties perliukų. Audiopratimai ir knygutė  yra tik ELEKTRONINIAME variante!

Pratimų nauda:

  • Atsiranda PASITIKĖJIMAS savimi, emocinis stabilumas, ramumas ir pasitenkinimas. Išsiskleidžia visas moters žavesys, moteriškumas ir seksualumas. Moteris pradeda tarsi švytėti iš vidaus. Ji tampa ŽAVI ir PATRAUKLI.
  • Sustiprėjus tarpukojo raumenims, žymiai PAGERĖJA lytinio akto kokybė tiek moteriai, tiek jos partneriui. Moterys, kurios negalėdavo pajusti orgazmo, pradeda jį jausti. Dingsta frigidiškumas.
  • IŠNYKSTA ligos ir problemos, susijusios su gimda, šlapimo takais, kiaušidėmis, įvairūs uždegimai bei kitos moteriškos problemos.
  • Sveiksta ir stiprėja VISI kūno organai.

Apie autorių

Šios praktines metodikos UNIKALIŲ pratimų autorius – M. Norbekovas. Tai PASAULINĘ šlovę pelnęs psichologijos ir medicinos MOKSLŲ DAKTARAS, profesorius, Rytų kovos meistras (karate  juodo diržo savininkas) bei daugelio pasaulinių bestselerių autorius. Kurdamas šiuos pratimus jis naudojo savo žinias ne tik kaip medikas bei psichologas, bet sujungė jas su RYTŲ PRAKTIKOMIS, kurias jis kaip tyrinėtojas studijavo įvairiuose senoviniuose Rytų medicinos traktatuose bei šventraščiuose.

Autorius kelias taip pat nebuvo lengvas. Jo gyvenimas prasidėjo nuo fizinės negalios, depresijos ir NORO NUSIŽUDYTI, o baigėsi PASAULINE ŠLOVE ir visuotinu pripažinimu.

Pabaigai

Kartą pas vieną išminčių atėjo mokinys ir norėdamas išprovokuoti savo mokytoją, atsinešė rankoje gyvą lakštingalą. Paslėpęs rankas už nugaros, jis nutarė paklausti mokytojo gyvą ar mirusį paukštį atsinešė. Šiam atsakius, kad gyvą, jis pasmaugs paukštį ir pasakys, kad mokytojas suklydo, o šiam pasakius, kad negyvą, jis išties lakštingalą ir parodys, kad mokytojas vėl klysta. Uždavus mokiniui, kaip jam atrodė, šį suktą klausimą, išminčius atlaidžiai nusišypsojo ir tarė: „Viskas tavo rankose“.

Todėl pasirinkimas, mano mielos, yra jūsų rankose. Tad rinkitės būti žavios, gražios, sveikos ir laimingos, nes jūs to vertos.

Audiopratimai ir knygutė. Tik ELEKTRONINIS variantas!

Plačiau sužinoti apie šią išties nuostabią metodiką, galite paspaudę nuorodą:

PLAČIAU

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.