Mandalų kūrybos terapija ir asmeninis augimas
0 (0)

mandalos

Renkama MANDALŲ TAPYBOS GRUPĖ – 7 užsiėmimų ciklas „Mandalų kūrybos terapija ir asmeninis augimas” vyks nuo rugsėjo 15 d. iki gruodžio 8 d. kas antrą ketvirtadienio vakarą (18.00 – 21.00 val.).

Jei Jums patinka kurti, jei norite giliau pažvelgti į save, jei norite keistis, jei trokštate pailsėti po darbo ir skirti laiko sau – šis Mandalų tapybos ciklas – Jums!

Ko mus gali išmokyti mandalų kūryba? Pirmiausiai, pradėti nuo centro, t.y. nebijoti pažvelgti į savo vidų, atrasti savo tiesą, esančią širdyje, įsiklausyti į savo vidų…

Norint dalyvauti šiame kūrybiniame – patyriminiame MANDALŲ TAPYBOS ANT DROBĖS – asmeninio augimo cikle – nereikia turėti jokių specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas: spontaniška kūryba suteikia plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.

Grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartina prie realybės – piešinio kalba, simboliai dažnai „prabyla” tada, kai sąmonei nebepakanka žodžių.

Šio ciklo metu bus taikomi dailės terapijos metodai ir Eneagramos (unikalaus savęs ir kitų pažinimo) žinios.

13432168_593712857456878_394669708523133940_n

Mandalų kūrybos terapijoje kaip ir dailės terapijoje svarbus pats kūrybinis procesas. Esant saugiame MANDALOS rate lengviau galime susikaupti, lengviau save pajusti ir harmonizuoti. Kūrybos procese neretai išgirstame viduje esančias minčių „kalbas”, naujai pažvelgiame į savo vidinį pasaulį. Kūryba lengviau padeda žmogui pajausti save kaip visumą, pamatyti, priimti ir spręsti vidinius konfliktus, o kartu ir vystytis, tobulėti kaip asmenybei. Meninės raiškos metu suteikiant dėmesio ir laiko sau pačiam – turime galimybę dar geriau pažinti tikruosius savo poreikius, norus ir tikrąją savo prigimtį.

Susitikimų metu vyks skirtingų Mandalų tapyba ant drobės: domėsimės savo jausmais ir emocijomis, keisime jas į pageidaujamas, išgirsime savo norus ir giliausius troškimus, keliausime link savo ESYBĖS… kursime intuityviąją, prigimtinių norų, priešybių derinimo, savo Esybės ir šeimos Mandalas…

Užsiėmimų vadovė: Dainora Skrabulienė – edukologė, dailės didaktikos specialistė, pedagogė, baigusi specialiuosius dailės terapijos metodų taikymo kursus. Dainora jau 12 metų dirba pedagoginį darbą, veda dailės saviraiškos ir dailės terapijos užsiėmimus vaikams bei suaugusiems. Taip pat – viena iš VšĮ „Savęs pažinimo ir saviraiškos studijos” įkūrėjų, nuolat besidominti savęs pažinimu, visas įgytas žinias praktiškai taikanti savo darbe ir asmeniniame gyvenime. Dainora taip pat – sertifikuota „Eneagramos“ (unikalaus savęs ir kitų pažinimo metodo) meistrė bei Lietuvos Meno terapijos asociacijos narė, Vilniaus Geštalt terapijos instituto studentė.

Šis ciklas – tai vientisas 7 užsiėmimų seminaras, renkama uždara iki 12 dalyvių grupė. Viso ciklo kaina (7 užsiėmimai): 140 Eur (įskaičiuotos visos reikiamos priemonės).

13403866_592174650944032_1075159044384708851_o

UŽSIĖMIMŲ PLANAS:

Rugsėjo 15 d. – „Kas tai yra Mandala ir kaip ji pasireiškia mūsų gyvenime“. Įvadas į Mandalų kūrybos terapiją: Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės.

Rugsėjo 29 d. – “Pageidaujamas savęs vaizdas”.
Asmeninių norų, vertybių ir siekių Mandalos tapyba ant drobės.

Spalio 13 d. – „Mano šeima kaip visuma“.
Šeimos arba Santykių Mandalos tapyba ant drobės.

Spalio 27 d. – „Mano silpnosios ir stipriosios pusės“.
Priešybių apjungimo Mandalos tapyba ant drobės.

Lapkričio 10 d. – „Mano Esybė ir gilesnis savęs pajautimas”.
Savasties Mandalos tapyba ant drobės.

Lapkričio 24 d. – „Vienybė su savimi ir aplinkiniu Pasauliu“ .
Vidinių resursų ir Darnos Mandalos tapyba ant drobės.

Gruodžio 8 d. – “Kaip pradžioje, taip ir pabaigoje…“
Intuityvios Mandalos tapyba ant drobės.

REGISTRACIJOS PATVIRTINIMUI REIKALINGAS 40 Eur avansinis mokėjimas. Likusi 100 Eur suma mokama pirmojo užsiėmimo metu.

Mūsų rekvizitai mokėjimui iš anksto:
VšĮ SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIRAIŠKOS STUDIJA
Įmonės kodas: 303011485; a.s LT957044060007887398

Būtina registracija iš anksto el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com
Tel. pasiteirauti: 868444109
Seminaro vieta: Vytenio g. 10, Vilnius (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).
Daugiau informacijos apie studiją: www.pazinimassaviraiska.lt, renginys facebook’e

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.