Mokslininkai teigia, kad geras lytinis aktas trunka tik kelias minutes

 

lytinis-aktas

JAV atliktas tyrimas parodė, kad optimalus seksas trunka dešimt minučių. Iki šiol neretai buvo manoma, jog meilės žaidimai, kad patenkintų abu partnerius, turi tęstis gerokai ilgiau.

Pensilvanijos universiteto mokslininkai tyrimo metu apklausė 50 Šiaurės Amerikos seksualinės terapijos bendrijos narių, dirbančių šioje srityje ne vieną dešimtmetį. Patyrę medikai, terapeutai, medicinos seserys ir socialiniai darbuotojai pateikė savo vertinimą, kiek turėtų trukti seksas, kad nebūtų nei per ilgas, nei per trumpas.

Dauguma jų tinkamu vadino 3-7 minučių lytinį aktą, tačiau pageidautinu nurodė seksą, trunkantį 7-13 minučių. Taigi mokslininkai padarė išvadą, kad optimalus seksas turėtų tęstis 10 minučių.

Ilgesnį nei 13 minučių seksą dauguma apklaustųjų vadino per ilgu. Mokslininkai sutarė ir dėl žemutinės ribos: 1-2 minučių seksas yra per trumpas, kad būtų patenkintų partnerius.

Parengė: balsas.lt
Daugiau rasite: sciencedaily.com

6 Responses

 1. Rain parašė:

  Kvailiausias tyrimas ever, nes :
  1. Kam tokio tyrimo išvis reikia? Kuo naudingi galėtų būti jo rezultatai?
  2. Kiekvienam savaip, yra žmonių kuriems patinka valandą ar net daugiau, kad jaustųsi patenkinti, tad tas „optimalus” čia visiškai netinka.
  3. Nejau nėra ką tyrinėt, kokius kitus, reikalingus tyrimus atlikt? Va tau ir „universiteto mokslininkai”. Geriau jau greičiau artificial lungs išrastų, o ne kvailas, jokios naudos nenešančias apklausas atlikinėtų.

  • Sun parašė:

   Yra žmonių autostradoje lekiančių 200kmh greičiu, yra ir 90kmh važiuojančių. Tačiau apklausus saugaus eismo specialistus nustatytas optimalus greitis – 130kmh.
   O tyrimas reikalingas besikreipiantiems pacientams dėl per trumpo lytinio akto arba per ilgo – kad įvardyti ar tai normalus, ar reikia gydyti.

   • logika parašė:

    supranti bent ka sakai? aišku lengviausia viska suskirstyti i kategorijas ir kas neatitinka vadinti netinkamu nesveiku ir gyditi tuoj pat…. jo matos irgi aukštojo proto plovimo smegenys paveiktos ;] skmės

  • Tomikas parašė:

   1. Visokie tyrimai yra ir visokių reikia. Tai tokio pačio aktualumo tyrimas, kaip skaičiavimai, koks vidutinis penio dydis. REALIOS prasmės jokios nėra, bet yra kam aktualu rezultatai.
   2. Žinai ką reiškia optimalus? Optimalus nereiškia „visiem tinkantis”. Optimalus reiškia geriausiai tinkantis daugumai atvejų, kitaip sakant vidurkis. Būtent tai čia ir yra.
   3. Čia tai jau nusišnekėjai, nuo kada psichologai užsiima biologija/elektronika/mechanika? Tas pats kas sakyt, ko tie daktarai peršalimus gydo? Geriau tegu eina mašinas taisyt.

 2. Agnė parašė:

  Lyginti leistiną greitį ir „optimalų” sekso laiką, tas pats, kas ir b-į su pirštu.

 3. anomimas parašė:

  nesamonė , visi vyrai skirtingi vienam reikia 5 min. o kitas baigs po 30 min. kitas gal po valandos. čia jau nieko nenureguliuosi koks organizmas pas vyrą tiek laiko ir reikia mylėtis iki orgazmo .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *