Moterims seksualesni nusiminę vyrai

patrauklus-vyrai

Naujas tyrimas atskleidė (Daily Mail), jog moterims laimingi vyrai mažiau patrauklūs seksualiai nei „pasipūtę“, nusiminę ar susimąstę stipriosios lyties atstovai.

Tyrimas padeda paaiškinti visiems gerai žinomą „blogų berniukų“ trauką. Pasirodo, moterys ir vyrai absoliučiai skirtingai vertina seksualinį patrauklumą iš kūno kalbos, įskaitant emocijas, laimės išraiškas, pasididžiavimą savimi ir drovumą.

Taip pat svarbu paminėti, jog tai pirmasis tyrimas, nustatęs pasididžiavimo ir gėdos, drovumo įtaką patrauklumui.

„Nors laimės pojūčio demonstravimas, šypsena daugeliui suprantama kaip draugiškumo ženklas, nagrinėjome, ar šypsena apskritai žavi žmones. Supratome, kad skirtingų lyčių atstovai iš tiesų skirtingai reaguoja į kitų emocijas“,- pasakoja tyrėja.

Paaiškėjo, jog laimingi, besišypsantys vyrai dailiosios lyties atstovėms mažiau patrauklūs lyginant su akivaizdžiai besididžiuojančiais savimi, stipriais ar net nusiminusiais, susigėdusiais bei droviais.

Tuo tarpu stipriosios lyties atstovų patirtis priešinga: jiems patraukliausios – besišypsančios, laimingos moterys, o pernelyg pasitikinčios savimi, nusiminusios – vyrams įspūdžio dažniausiai nepalieka.

Šaltinis: balsas.lt

1 Response

  1. laukų gėlė parašė:

    manau, visa tai yra mitas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *