fbpx

Motyvacinė frazė iš trijų žodžių
0 (0)

female-865110_640

Pozityvumo ir motyvacijos siekti savo tikslų mokymas yra vertinami labai įvairiai. Tarkime, kada tai išties duoda apčiuopiamos naudos, o kada tėra tuščias žodžių kratinys? Kartais beprasmis pseudomotyvacinių frazių pilstymas iš tuščio į kiaurą ir kartojimas, koks esi nuostabus pats sau, tėra apgaulė, kadangi mes neįdedame nieko, kad išties būtume laimingi ir gautume to, ko norime. Na, o kuo ši trijų žodžių frazė, kurią tuoj atskleisime, skiriasi nuo kitų? Jos autorius, rašytojas, verslininkas, laidų vedėjas Gary Vaynerchukas (40 m.) sako, kad šį sakinį reikėtų kartoti kiekvieną rytą – „Tu esi neamžinas“, rašoma lifehacker.ru.

„Aš nesistengiu jūsų išgąsdinti, tačiau kalbu taip, kaip yra. Mes turime tik vieną gyvenimą ir kitos galimybės nebus. Užuot sėdėję vienoje vietoje ir skundęsi tuo, kuo užsiimate ir kaip tai jums nepatinka, verčiau pereikite nuo kalbų prie veiksmų.

Pasaulyje yra per daug žmonių, kurie susirūpinę kitų laime, nors jiems būtų naudinga pagalvoti apie save. Žinote, kodėl man patinka daryti žmones laimingus ir motyvuoti sėkmei? Todėl, kad aš jau esu pats laimingas. Gal tai skamba egoistiškai, tačiau pirmiausia turite tapti laimingi patys ir tik vėliau galvoti apie kitus.

Paklauskite savęs nuoširdžiai – ar tai, ką darote dabar, turi įtakos jūsų sėkmingumui? Ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime. Laimingas žmogus supranta, kad kur kas svarbiau ne tai, kiek jis pinigų uždirba, bet tai, kaip jis tai daro.

Kai man buvo kiek daugiau nei 20 metų, aš daug laiko praleidau žmonių, kurie jau peržengę 90 metų, kompanijoje. Nesvarbu, kaip aš juos sutikdavau – keliaudamas ar dirbdamas, visada prašydavau papasakoti apie savo gyvenimą. Beveik visi jie pradėdavo savo pasakojimą žodžiais „Gaila, kad…“ Vieni jų gailėjosi, kad mažai dirbo, kiti – jog per mažai laiko praleido su savo artimaisiais, treti – kad neužsiėmė tuo, ko iš tikrųjų norėjo, bet pakluso savo tėvų norams. Visiems jiems buvo kažko labai gaila.

Jeigu jums per 20 metų, dabar ne pats tinkamiausias metas tapti itin praktišku ir uždirbti daug pinigų bei išleisti juos tam, kas į jus atkreips dėmesį, pavyzdžiui, prabangiausiam automobiliui. Jūs turite laiko, kad gautumėte gyvenimą tokį, kokio norite – keliaukite su draugais, atverkite sau pasaulį, atraskite savo įgimtus, o gal paslėptus talentus, kadangi kol neturite rimtų įsipareigojimų, jūs galite padaryti savo gyvenimą tokiu, kokį norite matyti.

Ir apskritai nėra svarbu, koks jūsų amžius – 40, 50, 60 – jūs turite laiko, kad taptumėte laimingi. Tiesiog reikia žinoti, ko norite. Nėra geresnio laiko pradėti veikti nei dabartinis, esamasis. Prieš jus yra daugybė galimybių sukurti tokį gyvenimą, kokio trokštate.

Norėjau tai parašyti, kadangi stebiu tai, kas vyksta aplinkui. Žmonės dažnai paleidžia savo galimybes, nes mano, jog galės jomis pasinaudoti bet kuriuo metu. Jie gyvena manydami, kad turi labai daug laiko, bet mes visi žinome, kad taip nėra.

Kiekvieną rytą frazė „Tu nesi amžinas“ turėtų padėti atsikelti iš lovos ir motyvuoti daryti tai, ką trokštate. Jūs turite tik vieną gyvenimą, tik vieną galimybę. O mūsų gyvenimo niekas taip nenuodija kaip gailestis, todėl liaukitės teisintis ir pradėkite savo kelią į laimę.“

Parengė Ji24.lt

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.