Nei intravertas, nei ekstravertas – gal esate ambivertas?

Būna dienų, kai jaučiatės tikru introvertu, o būna, kai manote, kad esate tikrų tikriausias ekstravertas? Nenustebkite – ko gero, jūs esate ambivertas, t.y. turite ir intravertams, ir ekstravertams būdingų sąvybių, rašoma MindWaft portale.

Štai kokios jos:

1. Jums nesunku dalyvauti vakarėliuose ir netgi laukiate, kada eisite į kitą vakarėlį. Vis dėlto, vakarėliui prasidėjus, kartais jaučiatės ne savo vietoje ir nežinote, kaip užmegzti pokalbius su aplinkiniais.

2. Jeigu kas nors jus užkalbintų, jums tai patiktų ir jūs džiaugtumėtės pokalbiu. Bendrauti, kalbėtis jums patinka, bet nepatinka imtis iniciatyvos pačiam.

3. Per ilgai užsibuvę vienumoje, pasiilgstate kompanijos, o būdami su draugais, jau norite grįžti namo.

4. Mokate bendrauti ir su intravertais, ir su ekstravertais. Galbūt net jūsų artimiausi draugai yra ir intravertai, ir ekstravertai, tad puikiai sutariate tiek su vienais, tiek su kitais.

5. Susitikus jūsų draugų būriui, intravertai ir ekstravertai neranda bendros kalbos – jūs esate tarpininkas, o jums nesant, bendravimas nevyksta.

6. Jums puikiai sekasi dirbti tiek vienam, tiek komandoje – dėl aplinkos jūsų darbo produktyvumas nekinta.

7. Net nenumanote, kuriai – intravertų ar ekstravertų – grupei save galėtumėte priskirti. Jūsų draugai taip pat negalėtų to pasakyti.

8. Dažnai dvejojate – ar pasinerti į naujus projektus visa galva, o gal geriau imtis darbų lėtai, pamažu.

9. Jūsų draugai intravertai ir ekstravertai būtent į jus kreipiasi patarimo: jūsų nuomonė dažniausiai būna teisinga.

10. Gerai leidžiate laiką tiek gerdami kavą, tiek būdami triukšmingame vakarėlyje.

11. Puikiai sutariate su žmonėmis, galite lengvai juos suprasti, nes įsijausti į jų kailį jums yra vieni juokai.

12. Kartais jums sunku paaiškinti kitiems, ką konkrečiu metu jaučiate ar kokias emocijas išgyvenate.

13. Visur ir visada puikiai leidžiate laiką. Kadangi jums nesunku imtis tokios veiklos, kuri galėtų išsekinti intravertą arba ekstravertą, jūs mėgaujatės viskuo.

14. Visi nori su jumis keliauti, nes esate lankstus bei nesate susikūręs griežtų taisyklių, kurių privalote laikytis.

15. Retkarčiais jums patinka atsidurti dėmesio centre (kaip ir visiems žmonėms), tačiau netrukus jau norite likti vienas.

16. Dažnai nežinote, ką galvoti ir apie socialinius tinklus – vieną dieną jūs džiaugiatės naršydami ir matydami tas visas žinutes ir nuotraukas, o kitą – jums tai visiškai neberūpi.

17. Jums nesunku atsiverti kitiems žmonėms – jiems tereikia įgauti jūsų pasitikėjimą.

18. Panašu, kad jums atiteko geriausi intravertų ir ekstravertų bruožai. Jūs žinote, kada geriau išgyventi liūdesį ir tamsias nuotaikas, bet taip pat jaučiate, kada galite atsipalaiduoti ir pasilinksminti. Todėl būsite puikus gyvenimo partneris.

19. Vieną dieną telefonas jums visada po ranka, kitą – tenorite jį išmesti.

20. Jei jaučiate, kad ką tik rašėme apie jus, nesijaudinktie – nesergate bipoliniu sutrikimu, kai žmonių asmenybė pasidalina į dvi visiškai skirtingas puses. Tai tereiškia, kad jūs esate ne introvertas ir ne ekstravertas, o ambivertas.

Pagal užsienio spaudą parengė Giedrė Izabelė Janušaitė
Iliustracija: Alex / Unsplash.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *