fbpx

Nemokamame renginyje šeimoms – sveikos gyvensenos pamokos
0 (0)

Sekmingo-gyvenimo-link-FB-cover

Sausio 24 dieną, 10 val., Vilniuje, „Radisson BLU Hotel Lietuva” viešbutyje, organizuojamas labdaros renginys „Sėkmingo gyvenimo link”, kurio metu žinomi, patyrę savo sričių profesionalai dalysis žiniomis apie sveiką mitybą, efektyvų sportą, stilingą įvaizdį, profesinį tobulėjimą, asmeninės laimės paieškas bei karjeros derinimą su šeima. Seminaras nemokamas, susirinkusieji bus kviečiami aukoti – visos surinktos lėšos bus skirtos „Vaikų linijai”.

Pranešimus skaitys edukologė, „Vaikystės sodo” ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja Austėja Landsbergienė, sporto akademijos GET FIT įkūrėjas Ignas Bakėjus, stilistė, knygos „Spintologija” autorė Agnė Gilytė, taip pat mitybos specialistė, studijos トSulieknėk sveikai” vadovė Vaida Kurpienė.

Renginyje laukiamos moterys, vyrai, tėvai ir seneliai, taip pat šeimos su vaikais – vaikams aktoriai ir choreografai, mokytojai organizuos įvairias kūrybines dirbtuves. Atskirose dviejose salėse (grupės bus sudarytos atsižvelgiant į vaikų amžių) jiems kūrybinės raiškos pamokas ves aktorius, mokytojas, baleto šokėjas, Anželikos Cholinos (ACH teatras) trupės narys Donatas Bakėjus ir šokėja, mokytoja, choreografė, TV laidų ir renginių vedėja Ieva Norkūnienė. Vaikų lauks žaisminga mankšta, šokio teatras, muzika, piešimas, lipdymas, stalo žaidimai ir kt.

„Aukoti labdarai yra tiesiog privalomas dalykas kiekvienam dirbančiam asmeniui. Kas mėnesį tam skiriu maždaug 10 proc. savo gaunamų pajamų. Puiku, kad Lietuvoje vyksta tiek labdaros renginių, koncertų. Kiekvienas iš mūsų turėtume pamąstyti apie tai, kas mums svarbu, kam galėtume padėti, – ir tai daryti”, – kalbėjo renginį organizuojančios sporto akademijos GET FIT įkūrėjas Ignas Bakėjus. Jis seminare skaitys paskaitą apie efektyvų, subalansuotą sportą, tai, kaip pasiekti akivaizdžių rezultatų vos per 2 mėnesius.

A. Landsbergienė kalbės apie XXI a. moters saviraišką, būdus, kaip neprarasti savęs ir užauginti laimingus vaikus. Apie stiliaus tendencijas, aprangos kodus, spintos formavimą temoje „Ir vėl neturite kuo apsirengti? Keiskite įpročius!” pasisakys žinoma stilistė, knygos „Spintologija” autorė Agnė Gilytė. O visiems tiems, kurie domisi sveika suaugusiųjų ir vaikų mityba, skirtas mitybos specialistės, studijos トSulieknėk sveikai” vadovės Vaidos Kurpienės pranešimas.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.