Paskaita „Sąmoningas kelias iš nerimo ir depresijos“
0 (0)

Dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) praktika. J. Neverauskas. Sąmoningas kelias iš nerimo ir depresijos. Festivalis „Natūralios sveikatos ir jogos dienos 2017”.

2017 lapkričio 26 d., 11:30 val. – 13.00 val.
Lietuvos Edukologijos universiteto II rūmuose, T.Ševčenkos 31, Vilnius

Paskaitos metu aptarsime ir praktiškai išmėginsime dėmesingo įsisąmoninimo (mindfulness) metodikas, kurios, jeigu tampa mūsų gyvenimo dalimi, dažnam padeda išvengti išbalansuojančių nuotaikos „duobių”, valdyti nerimą ir stresą bei pagerinti santykį ir su savimi, ir su aplinkiniais. Šis metodas tam tikra prasme paprastas kaip vaikščiojimas, tačiau tiek norint išmokti vaikščioti, tiek praktikuojant mindfulness, svarbiausia – tai daryti, todėl paskaitoje daugiausiai dėmesio skirsime būtent tam, kad dalyviai turėtų progą išmėginti šias praktikas savo patirtimi.

Visi paskaitos klausytojai gaus vienkartinę 9 eurų nuolaidą “Šiuolaikinės psichologijos centro” organizuojamuose mokymuose (apie mokymus plačiau e-psichoterapija.lt) bei 9 eurų nuolaidą pasirinktam kūno masažui „Jaunatvės namuose” (jaunatvesnamai.lt).

Med. dr. Julius Neverauskas, gydytojas neurologas ir psichoterapeutas, yra sukaupęs trijų dešimtmečių klinikinio ir pedagoginio darbo patirtį. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. J. Neverauskas dirba su klientais tiek individualiai, tiek veda psichoterapines bei mindfulness įgūdžių lavinimo grupes. Taip pat yra psichoterapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi ir pats skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Daugiau paskaitų ir informacija apie renginį: sveikatosdienos.lt
Bilietastickets.paysera.com

Įėjimas į mugę nemokamas.

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.