Pastebėjau, kad mylintis jis nenuleidžia
0 (0)

couple-731890_640

Klausimas: Man 18 metų, o mano vaikinui 20 metų, su juo draugaujame 2 mėnesius, bet esame pažįstami apie metus. Lytinius santykius pradėjome dar visai neseniai. Pastebėjau, kad mylintis jis nenuleidžia, todėl visuomet eina į tualetą „susitvarkyti”, bet ten užtrunka gan ilgai, aš manau, kad jis viską užbaigia masturbacija. Tačiau mylintis vaikinas viską daro labai geidulingai, nuolat mane glamonėja ir atrodo, kad stengiasi mane pamaloninti. Kai po kiek laiko pradedam mylėtis antrą kartą jis jau šalčiau su manimi elgiasi, atrodo stengiasi atlikti kuo greičiau reikalą ir vos ne vos nuleidžia. Tuomet atsigula ramiai ant šono ir miega lyg niekur nieko, neapsikabindamas manęs, o jei apsikabina tai atrodo šaltai iš jo pusės. Susidaro vaizdas lyg būčiau ką nors ne taip padariusi, bet vėliau jis vėl su manim bendrauja labai šiltai, jaučiuosi labai mylima. Vis dėlto, nesuprantu, ar aš nepakankamai jį traukiu, jei jis nenuleidžia? Ir kodėl po to elgiasi šaltai?

 Atsakymas: Suprantu, kad pradėjus lytinį gyvenimą kyla klausimų. Ne tik apie lytinius santykius, bet apie dviejų žmonių tarpusavio santykius reikia kalbėtis, kad jie būtų geri.

Sakai, kad tau kyla įtarimų, kad vaikinas tualete masturbuojasi, tai, būtų visiškai normalu jo paklausti. Vaikino masturbacija gali reikšti baimę, kad aktas bus per trumpas tau, nori kuo ilgiau suteikti malonumą. Tačiau aš galiu tik spėti, vaikinas galėtų papasakoti, kaip yra iš tikrųjų. O dėl antro karto, tai įsivaizduok, kad suvalgai dvi porcijas ledų, vieną po kitos ir kuri bus skanesnė? Pirma ar antra. Manau atsakymą žinai pati. Tačiau vėlgi daugiau apie tai gali pasakyti tavo vaikinas.

O dėl užmigimo po sekso, tai net yra knyga pavadinimu: „Kodėl vyrai užmiega po sekso?” Taigi tai yra visiškai normalu, tokia jau vyrų fiziologija ir nieko čia nepadarysi.

Sakai, kad, jei ir apsikabina, tai atrodo šaltai. Įdomu pagal ką sprendi, gal vaikinas tiesiog būna pavargęs? Kadangi vėliau bendrauja šiltai, tai manau yra viskas gerai ir viską galima paaiškinti jau minėta vyrų fiziologija.

Linkiu pasikalbėti su savo vaikinu ir išsklaidyti visas abejones.

Sėkmės,
Psichologė Aistė Jankauskaitė

Įvertinkite!
[Balsavo: 0 Vidurkis: 0]

1 Response

  1. A A K parašė:

    Drauge, dialogas – visų problemų sprendimo būdas. Jei klausi ko nors kito, o ne savo partnerio, apie judviejų problemas – sužinosi ko nors kito – o ne savo partnerio – atsakymą. Kiekvienas individas turi savitą patirtį, silpnybes ir gėdas, tad norėdama sužinoti savo draugo patirtį – turi pati paklausti jo.
    Žinoma, nereikia išgąsdinti žmogaus klausimų lavina, tačiau po truputį gvildenant rūpimus klausimus ir laikant ‘atviras duris’ net ir patiems keisčiausiems klausimams – ne tik sužinosi atsakymus į visus nerimą keliančius klausimus, bet ir sudėsi tvirtus tarpusavio pasitikėjimo pamatus.
    Iš asmeninės patirties – vieni nenori baigti dėl galimų baimių, ar per greito baigimo (tad apsisprendžia geriau suteikti merginai malonumą, o vėliau tikėtis oralinio sekso), žinoma, būna ir per maža trauka, tačiau tai mažai tikėtina. Pasišnekėk su juo, tik jis tau atsakys į šitą klausimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.